Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tadic: Makkelie had mij geel moeten geven en niet Antony

Tadic: Makkelie had mij geel moeten geven en niet Antony

AMSTERDAM (ANP) - Dusan Tadic vond dat scheidsrechter Danny Makkelie hem in de blessuretijd van de thuiswedstrijd van Ajax tegen Feyenoord geel had moeten geven en niet Antony. De Braziliaan lag geblesseerd buiten de lijnen. Omdat het spel dan niet stilgelegd hoeft te worden, ging hij het veld weer in. Tadic duwde Antony echter weer naar de grond.

"Het was misschien een rare actie. Maar als hij daar naar beneden gaat, kunnen wij wisselen", zei de aanvoerder van Ajax tegen ESPN. "Makkelie is een goede scheidsrechter, maar hij had mij geel moeten geven en niet Antony." Antony had enkele minuten eerder al geel gekregen omdat hij na zijn doelpunt (de 3-2) zijn shirt uittrok. De rechtsbuiten moest uiteindelijk dus met rood vertrekken.

Tadic en Antony zorgden er met late doelpunten voor dat Ajax alsnog van Feyenoord won. Bij rust leidden de Rotterdammers nog (1-2). "De eerste helft was niet goed. We speelden slordig en maakten veel fouten", aldus Tadic. "De opbouw was slecht. Feyenoord zette goed druk. Dan moeten wij in een hoger tempo spelen en de bal maar één of twee keer raken."

In de rust werden er duidelijke woorden gesproken, aldus Tadic. "We zeiden dat dit niet mogelijk was en dat we moesten opstaan." De Serviër schoot zelf uit een vrije trap de 2-2 binnen. De bal zeilde over doelman Ofir Marciano in de verre hoek. "Dat deed ik bewust. Ik zag de keeper te veel bij de eerste paal staan", zei Tadic, die Antony even later van dichtbij de 3-2 zag binnenschuiven. "Met de binnenkant van zijn voet, dat is beter. Daarvoor deed hij het twee keer met zijn wreef. Dit is een belangrijke overwinning voor ons, zeker na het verlies tegen Benfica."

Meer uit Voetbal

Real Madrid blijft thuis steken op gelijkspel tegen Girona

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.

13 uur geleden
Malen leidt AS Roma met drie treffers naar zege op Pisa

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.

14 uur geleden
Mexico: FIFA wijst verzoek Iran tot verplaatsing WK-duels af

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.

14 uur geleden
FC Twente nadert Feyenoord en NEC door zege op FC Volendam

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.

15 uur geleden
ADO Den Haag kampioen in eerste divisie na puntenverlies Cambuur

DEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.

15 uur geleden
PEC verwacht snel eerste misdragende fans te kunnen identificeren

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.

18 uur geleden
Bayern München komende weken zonder talent Karl

MÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.

23 uur geleden