Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tadic koestert zege Ajax bij hervatting seizoen

Tadic koestert zege Ajax bij hervatting seizoen

AMSTERDAM (ANP) - Vorig seizoen liet Ajax zowel bij de start van het seizoen als bij de hervatting na de winterstop punten liggen en ook de eerste wedstrijd van dit voetbalseizoen leverde geen overwinning op. Zondag lukte het Ajax wél om de tweede seizoenshelft te beginnen met een zege, al ging het tegen Sparta Rotterdam heel moeizaam (2-1). "We hebben in de winterstop steeds tegen elkaar gezegd: we moeten er klaar voor zijn", aldus aanvoerder Dusan Tadic. "We begonnen ook niet slecht, maar daarna gaven we Sparta door kleine foutjes het gevoel dat ze hier een punt konden pakken."

Het was aan verdediger Lisandro Martinez en doelman André Onana te danken dat Ajax in de laatste minuten de voorsprong vast wist te houden. "Dit was zeker niet onze beste wedstrijd", erkende Tadic. "Maar het meest belangrijke is dat we drie punten hebben. Al met al was dit voor ons een goed weekeinde", zei de Serviër, doelend op het puntenverlies van AZ en PSV. Ajax heeft nu zes punten voorsprong op de achtervolger uit Alkmaar, PSV staat al twaalf punten achter.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters PSV voor het eerst landskampioen na thuiszege op ADO

EINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV zijn vrijdagavond voor het eerst in de clubhistorie landskampioen geworden. De Eindhovenaren verzekerden zich in de voorlaatste speelronde van de Vrouwen Eredivisie van de titel door thuis met 2-0 van ADO Den Haag te winnen.

1 uur geleden
Ajacied Mokio verkiest nationale elftal DR Congo boven België

AMSTERDAM (ANP) - Jorthy Mokio verkiest het nationale elftal van de Democratische Republiek Congo boven dat van België. Dat heeft de 18-jarige verdedigende middenvelder van Ajax vrijdag bekendgemaakt op sociale media. "Ik ben Congolees in hart en nieren", schrijft de in Gent geboren voetballer. "En het is onder deze kleuren dat ik het volgende hoofdstuk van mijn verhaal wil schrijven."

2 uur geleden
Weghorst en Wijndal beschikbaar voor Ajax tegen FC Utrecht

AMSTERDAM (ANP) - Wout Weghorst en Owen Wijndal zijn hersteld van hun blessures en zijn zondag beschikbaar voor Ajax in het duel met FC Utrecht. Dat zegt trainer Óscar García in een bericht op de site van de Amsterdamers. Ook heeft Davy Klaassen weer meegetraind met de groep, maar de middenvelder is nog niet wedstrijdfit.

5 uur geleden
Real bestraft spelers Valverde en Tchouaméni met hoge boete

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouaméni een boete van 500.000 euro opgelegd na hun opstootje van eerder deze week. Dat meldt de club op de website.

6 uur geleden
Feyenoord-coach Van Persie verbaasd over nieuws rond Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie heeft verrast gereageerd op de berichtgeving dat de club na het seizoen afscheid neemt van de Engelse aanvaller Raheem Sterling. "Ik ben gequoot, maar heb die mensen niet gesproken", zei Van Persie over de berichtgeving in The Telegraph.

6 uur geleden
Bayern München moet verdediger Davies voorlopig missen

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan enkele weken niet beschikken over rechtsback Alphonso Davies. De Canadese verdediger heeft in de halve finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League een hamstringblessure opgelopen en mist in ieder geval de laatste twee competitiewedstrijden van de landskampioen tegen VfL Wolfsburg en 1. FC Köln.

7 uur geleden
PSV zonder Saibari en Mauro Júnior tegen Go Ahead Eagles

EINDHOVEN (ANP) - PSV moet het in de voorlaatste speelronde van de Eredivisie in het duel met Go Ahead Eagles doen zonder Ismael Saibari en Mauro Júnior. Dat vertelde trainer Peter Bosz in de persconferentie in de aanloop naar de wedstrijd van zondag (16.45 uur).

9 uur geleden