Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tadic houdt wel van een penalty onder hoogspanning

Tadic houdt wel van een penalty onder hoogspanning

AMSTERDAM (ANP) - Met een benutte strafschop in de laatste minuut van de reguliere speeltijd voorkwam Dusan Tadic dat Ajax een week na de nederlaag tegen Go Ahead Eagles ook tegen RKC Waalwijk punten verloor (3-2). "Er zat wel een beetje spanning op", erkende de aanvoerder. "Maar dat is mooi. Dan schiet ik ook raak."

Tadic miste dit kalenderjaar al twee strafschoppen voor Ajax. "Maar nu was het een belangrijke penalty", zei hij voor de camera van ESPN. "Ik ben blij dat ik onze ploeg zo heb kunnen helpen. Maar we mogen het nooit zover laten komen."

Ajax verspeelde na rust een voorsprong van 2-0. "Twee doelpunten tegen in acht minuten, dat mag niet gebeuren", zei de Serviër. "De organisatie was niet goed, dat moet beter. Daar moeten we goed over praten. Soms moet je zo winnen. Maar hopelijk hoeft het niet vaak meer op deze manier. Het moet echt beter. Dit mag niet."

Tadic kwam zondag in opspraak na een eerder opgenomen interview bij de NOS, waarin hij onder meer zei dat hij de opgestapte directeur voetbalzaken Marc Overmars bleef steunen en de hele zaak hem ook niet zo interesseerde. "Maar dat is echt miscommunicatie", zei Tadic. "Ik weet niet wat er gebeurd is", doelde hij op het grensoverschrijdend gedrag van Overmars. "Dan is het lastig oordelen. Ik steun alle vrouwen in onze organisatie maar ook Overmars. Ik heb twee oudere zussen en twee dochters. Ik ben heel gevoelig met vrouwen."

Meer uit Voetbal

Ieren spelen zondag gewoon tegen Israël, speler trekt zich terug

DEBRECEN (ANP) - Het Ierse nationale voetbalelftal zal zondag 'gewoon' aantreden tegen Israël in de Nations League. Dat maakte de Ierse voetbalbond zaterdag bekend tijdens een uitgestelde persconferentie in Hongarije, waar de Israëlische thuiswedstrijd wordt gespeeld. Er was twijfel ontstaan over het al dan niet plaatsvinden van de in Ierland zeer omstreden wedstrijd, zowel de persconferentie als de training werd zaterdag uitgesteld.

3 minuten geleden
UEFA straft Feyenoord voor racisme en bekergooien bij Barcelona

NYON (ANP) - De UEFA heeft Feyenoord meerdere straffen opgelegd vanwege het gedrag van de supporters in de uitwedstrijd tegen FC Barcelona in de Champions League op 9 september. Dat heeft de Europese voetbalbond bekendgemaakt. Zo krijgt de Rotterdamse club een boete van 25.000 euro vanwege racistisch en/of discriminerend gedrag van de supporters. Ook zijn er boetes voor het gooien van objecten (26.375 euro), spreekkoren (10.000 euro) en schade in het stadion (13.000 euro).

2 uur geleden
Oranje werkt laatste training voor duel met Servië af met 24 man

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de laatste training voor de uitwedstrijd tegen Servië in de Nations League met 24 spelers afgewerkt. De geblesseerde spits Brian Brobbey en verdediger Lutsharel Geertruida zijn er niet meer bij. Middenvelder Gjivai Zechiël, die vrijdag meedeed in het EK-kwalificatieduel van Jong Oranje tegen Jong Noorwegen (0-0), sluit maandag weer aan bij Oranje.

4 uur geleden
Mbappé valt uit bij nationaal elftal Frankrijk met knieblessure

İZMIT (ANP) - Kylian Mbappé is deze interlandperiode niet meer inzetbaar voor het Franse nationale elftal, nadat hij vrijdagavond in de wedstrijd tegen Turkije een knieblessure opliep. Dat heeft de Franse nationale voetbalbond (FFF) bevestigd. De sterspeler maakte in de 54e minuut het enige doelpunt van de avond, maar viel kort daarna geblesseerd uit.

6 uur geleden
Suriname verslaat Honduras bij debuut bondscoach Fraser

TEGUCIGALPA (ANP) - Het Surinaamse voetbalelftal heeft de eerste wedstrijd onder de nieuwe bondscoach Henk Fraser winnend afgesloten. In de Nations League werd de uitwedstrijd tegen Honduras met 3-2 gewonnen.

7 uur geleden
Van Bommel 'bijna 100 procent tevreden' na debuut bij België

N i e u w bericht, meer citaten en programma na 3e alinea

12 uur geleden
Frankrijk verslaat Turkije bij debuut bondscoach Zidane

İZMIT (ANP) - Bondscoach Zinedine Zidane heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Frankrijk gewonnen. De Fransen begonnen de Nations League in het Turkse İzmit met een 1-0-overwinning op Turkije. Aanvoerder Kylian Mbappé zorgde in de tweede helft voor het doelpunt, maar viel kort daarna geblesseerd uit.

17 uur geleden