Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tadic: Dumfries noemde mij een mietje en was vervelend

Tadic: Dumfries noemde mij een mietje en was vervelend

EINDHOVEN (ANP) - Ajacied Dusan Tadic werd zondag in de slotfase van de uitwedstrijd tegen PSV (1-1) door PSV-aanvoerder Denzel Dumfries uitgemaakt voor "pussy" ('mietje'). Dat zei de Serviër, die in blessuretijd vanaf de strafschopstip voor de 1-1 zorgde.

"Er kwamen meerdere spelers naar me toe. Ze trapten in het veld en maakten een gat in de grond", aldus Tadic. "Denzel zei dat ik een 'mietje' ben en geen echte leider. Als ik dan scoor, zeg ik wat terug. Dat lijkt me normaal. Hij is een goede jongen en als hij wil praten, hoor ik het wel. Dit soort dingen gebeuren soms."

Tadic en Dumfries moesten allebei door medespelers in bedwang worden gehouden. Tadic had de moeder van Dumfries beledigd, zei Dumfries. Tadic ging daar niet op in.

"Dumfries kwam als eerste naar mij toe, het begon bij hem", vervolgde de aanvaller. "Het zit niet in mijn karakter om zo te doen. Ik reageerde nu alleen op wat hij deed. Hij wilde mij uit mijn concentratie halen en in mijn hoofd gaan zitten. Maar dat is niet handig van hem. Ik heb meer ervaring dan hij en weet beter hoe je dit soort spelletjes moet spelen. Ik heb veel respect voor hem. Het is een erg goede verdediger, misschien wel een van de beste van Nederland."

Meer uit Voetbal

Van de Ven met acrobatische redding belangrijk voor Spurs

BILBAO (ANP) - Micky van de Ven voorkwam met een acrobatische actie dat Tottenham Hotspur een voorsprong verspeelde in de gewonnen finale van de Europa League tegen Manchester United (1-0). Rasmus Højlund wilde de bal in het lege doel koppen na een foutje van doelman Guglielmo Vicario. Maar de verdediger van het Nederlands elftal bracht nog net voor de doellijn met een halve omhaal redding.

2 uur geleden
Tottenham Hotspur klopt Manchester United en wint Europa League

BILBAO (ANP) - Tottenham Hotspur heeft na zeventien jaar weer een prijs gewonnen. De club uit Londen verzekerde zich met een zege op Manchester United (1-0) van winst van de Europa League. De ploeg van trainer Ange Postecoglou mag daardoor volgend seizoen aan de Champions League deelnemen.

3 uur geleden
FC Barcelona legt trainer Flick vast tot zomer 2027

BARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona heeft het contract van coach Hansi Flick verlengd tot de zomer van 2027, zo meldde de Spaanse landskampioen woensdag. De 60-jarige Duitser traint de Catalaanse club waarvoor onder anderen Lamine Yamal en Frenkie de Jong uitkomen, sinds afgelopen zomer. Hij tekende toen een contract voor twee seizoenen.

5 uur geleden
Aanvaller Weghorst hint op langer verblijf bij Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Wout Weghorst heeft zijn toekomst aan Ajax verbonden. "Ik kan nu al niet wachten op volgend jaar, Ajacieden. Dan gaan we samen veel vieren", zegt de spits in een boodschap op Instagram.

9 uur geleden
Middenvelder Linthorst langer bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - Evert Linthorst heeft zijn contract bij Go Ahead Eagles opengebroken en tot medio 2028 verlengd. De oude verbintenis van de 25-jarige middenvelder liep volgend jaar af.

10 uur geleden
Doelman Tyton blijft nog een seizoen bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Przemyslaw Tyton heeft zijn contract bij FC Twente met een seizoen verlengd. De 38-jarige Pool is dit seizoen achter Lars Unnerstall de tweede keeper van de club uit Enschede.

10 uur geleden
Timber mist start WK-kwalificatie mogelijk na enkeloperatie

LONDEN (ANP) - Verdediger Jurriën Timber ontbreekt mogelijk bij de eerste WK-kwalificatiewedstrijden van Oranje begin volgende maand tegen Finland en Malta. De speler van Arsenal heeft dinsdag een enkeloperatie ondergaan en zit "enkele weken" langs de kant, meldt trainer Mikel Arteta op de website van de club.

12 uur geleden