Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tadic: Dumfries noemde mij een mietje en was vervelend

Tadic: Dumfries noemde mij een mietje en was vervelend

EINDHOVEN (ANP) - Ajacied Dusan Tadic werd zondag in de slotfase van de uitwedstrijd tegen PSV (1-1) door PSV-aanvoerder Denzel Dumfries uitgemaakt voor "pussy" ('mietje'). Dat zei de Serviër, die in blessuretijd vanaf de strafschopstip voor de 1-1 zorgde.

"Er kwamen meerdere spelers naar me toe. Ze trapten in het veld en maakten een gat in de grond", aldus Tadic. "Denzel zei dat ik een 'mietje' ben en geen echte leider. Als ik dan scoor, zeg ik wat terug. Dat lijkt me normaal. Hij is een goede jongen en als hij wil praten, hoor ik het wel. Dit soort dingen gebeuren soms."

Tadic en Dumfries moesten allebei door medespelers in bedwang worden gehouden. Tadic had de moeder van Dumfries beledigd, zei Dumfries. Tadic ging daar niet op in.

"Dumfries kwam als eerste naar mij toe, het begon bij hem", vervolgde de aanvaller. "Het zit niet in mijn karakter om zo te doen. Ik reageerde nu alleen op wat hij deed. Hij wilde mij uit mijn concentratie halen en in mijn hoofd gaan zitten. Maar dat is niet handig van hem. Ik heb meer ervaring dan hij en weet beter hoe je dit soort spelletjes moet spelen. Ik heb veel respect voor hem. Het is een erg goede verdediger, misschien wel een van de beste van Nederland."

Meer uit Voetbal

Gastland Marokko als groepswinnaar naar knock-outfase Afrika Cup

RABAT (ANP) - Gastland Marokko gaat als groepswinnaar de knock-outfase in van de Afrika Cup. De ploeg van bondscoach Walid Regragui won in Rabat met 3-0 van Zambia en eindigde met 7 punten bovenaan in groep A.

6 uur geleden
De Ligt 'sukkelt' met blessure en mist weer duel ManUnited

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist ook de laatste wedstrijd van Manchester United in dit kalenderjaar. Coach Ruben Amorim gaf op de website van de club aan dat de verdediger dinsdag ontbreekt in de thuiswedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers.

7 uur geleden
AZ wijzigt technische staf rond hoofdtrainer Martens

ALKMAAR (ANP) - AZ begint aan de tweede seizoenshelft met een gewijzigde technische staf. De Alkmaarse Eredivisionist meldt dat assistent-trainer Kenneth Goudmijn en keepers- en assistent-trainer Nick van Aart in het nieuwe jaar geen rol meer spelen in de staf rond hoofdtrainer Maarten Martens.

9 uur geleden
FIFA krijgt meer dan 150 miljoen aanmeldingen voor WK-tickets

ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA meldt dat er al meer dan 150 miljoen aanvragen zijn voor tickets voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Volgens de bond kwam dit recordaantal verzoeken van fans uit meer dan tweehonderd verschillende landen.

11 uur geleden
Coach Sarri van Lazio ondergaat hartoperatie

ROME (ANP/RTR) - Coach Maurizio Sarri van de Italiaanse club Lazio heeft een hartoperatie ondergaan. Dat meldt de club uit de Serie A op zijn website. Het zou gaan om een kleine ingreep en de 66-jarige trainer kan volgens de club de komende dagen zijn werkzaamheden hervatten. Vermoedelijk zit hij zondag gewoon op de bank als Lazio Napoli ontvangt.

12 uur geleden
Ronaldo (40) houdt vast aan ambitie van 1000 doelpunten

DUBAI (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo heeft zijn ambitie om de grens van duizend doelpunten in zijn voetbalcarrière te bereiken opnieuw bevestigd. "Jullie weten wat mijn doel is. Ik wil titels winnen en ik wil op minimaal duizend doelpunten uitkomen. Ik ga dat aantal zeker halen als ik geen blessures oploop," zei de 40-jarige Portugees tijdens de Globe Soccer Awards-ceremonie in Dubai. Ronaldo, die zaterdag twee keer scoorde voor zijn club Al-Nassr, heeft momenteel 956 doelpunten gemaakt in alle competities.

18 uur geleden
Inter neemt met kleine zege op Atalanta koppositie weer over

BERGAMO (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A weer in handen genomen. Het elftal van trainer Cristian Chivu won bij Atalanta: 0-1.

1 dag geleden