Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tadic bekroont jubileumduel met assist bij winnende treffer

Tadic bekroont jubileumduel met assist bij winnende treffer

ARNHEM (ANP) - Dusan Tadic bekroonde zijn 150e competitiewedstrijd voor Ajax met een assist bij de winnende treffer van het uitduel met Vitesse (2-1). Edson Álvarez kopte raak na een hoekschop van zijn aanvoerder. De Mexicaan hield zijn ploeg zo in het spoor van koploper Feyenoord, dat een voorsprong van 3 punten houdt.

Tadic haalde zijn schouders op toen hij na de winst hoorde dat hij in 150 competitiewedstrijden bij 151 doelpunten betrokken is geweest, met 73 treffers en 78 assists. "Ik wist dat ik vrij goede statistieken had", antwoordde hij. "Dat is leuk. Maar het gaat om ons team. Als het team goed speelt, dan kan iedereen zich laten zien."

Tadic zag Ajax op achterstand komen na een kopbal van Marco van Ginkel. De middenvelder liet zien dat de ploeg uit Amsterdam ook met trainer John Heitinga op bank kwetsbaar blijft bij corners. "We moeten verdedigen als beesten", mopperde Tadic. "Je moet er alles aan doen dat jouw tegenstander niet scoort. Dit moet echt beter."

Tadic erkende dat Ajax diep moest gaan voor de zege. "Maar dat komt ook omdat we weer op achterstand komen", zei hij. "We hebben na de nederlaag van donderdag in Berlijn veel gepraat. We wisten dat we veel energie in deze wedstrijd moesten leggen. Gelukkig hebben we in de tweede helft wel laten zien dat we beter kunnen. Al verzuimden we ook om de wedstrijd met een derde doelpunt voor een groot deel te beslissen."

Meer uit Voetbal

Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

1 uur geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

2 uur geleden
Go Ahead Eagles vergroot met zes doelpunten problemen bij NAC

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.

3 uur geleden
Raphinha scoort drie keer voor FC Barcelona tegen Sevilla

BARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).

3 uur geleden
ManUnited steviger op derde plaats na zege op Aston Villa

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.

5 uur geleden
Spits Parrott ook belangrijk voor AZ tegen Heracles Almelo

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.

5 uur geleden
Feyenoord buigt achterstand tegen Excelsior om in zege

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zondag met 2-1 gewonnen van stadgenoot Excelsior. Het elftal van Robin van Persie kwam in De Kuip terug van een 1-0-achterstand. Ayase Ueda maakte beide doelpunten voor Feyenoord.

5 uur geleden