Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tadic baalt van Groningen-fans: dit verdien ik niet

Tadic baalt van Groningen-fans: dit verdien ik niet

GRONINGEN (ANP) - Ajax-aanvoerder Dusan Tadic heeft het even gehad met de supporters van zijn oude club FC Groningen. De Serviër werd door een deel van het publiek uitgefloten en reageerde daarop door na zijn doelpunt in de blessuretijd van de eerste helft een tikkeltje provocerend een vinger voor zijn lippen te houden in de richting van het publiek. Tadic benutte een strafschop en droeg daarmee bij aan de zege van Ajax (1-3).

"Ik zal altijd zeggen dat Ajax mijn droomclub is", aldus Tadic bij ESPN. "Maar FC Groningen en FC Twente, mijn oude clubs, zitten ook voor altijd in mijn hart. Ik vier normaal gesproken nooit goals tegen FC Groningen, niet toen ik bij FC Twente speelde en nu bij Ajax ook niet. Maar zo'n behandeling verdien ik niet, denk ik. Groningen heeft geld aan mij verdiend, ik heb de mensen blij gemaakt, ze waren trots dat ik hier speelde en we hebben de beste resultaten in de historie van Groningen geboekt", aldus Tadic, die tussen 2010 en 2012 in het groen-wit speelde. "Ik ben dan ook heel teleurgesteld. Dit is heel slecht van ze. Maar oké, iedereen maakt z'n eigen keuze."

Meer uit Voetbal

Arsenal wint grootste geldprijs ooit in vrouwenvoetbal

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de allereerste FIFA Women's Champions Cup gewonnen en daarmee ongeveer 2 miljoen euro verdiend, de grootste geldprijs ooit in het vrouwenvoetbal. De winnaar van de Champions League versloeg in het Emirates Stadium van Londen de Braziliaanse club Corinthians met 3-2 na verlenging.

7 uur geleden
Geen winnaar bij duel tussen FC Volendam en Go Ahead Eagles

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.

9 uur geleden
NEC haalt IJslander Willumsson terug naar Eredivisie

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich zondag versterkt met twee spelers. De huidige nummer 3 van de Eredivisie maakte eerst de komst van de Noorse middenvelder Isak Hansen-Aarøen bekend en daarna die van de IJslandse middenvelder Willum Willumsson.

9 uur geleden
Anderlecht ontslaat trainer Hasi om slechte resultaten

BRUSSEL (ANP/Belga) - RSC Anderlecht heeft coach Besnik Hasi ontslagen. Dat gebeurde enkele uren nadat de club uit Brussel in Luik met 2-0 had verloren van Standard. Assistent-coach Edward Still wordt tijdelijk naar voren geschoven als vervanger, meldde de clubleiding.

10 uur geleden
Koploper Internazionale wint van Cremonese

CREMONA (ANP) - Internazionale heeft ook de uitwedstrijd tegen Cremonese gewonnen. Lautaro Martínez en Piotr Zieliński scoorden voor rust voor de koploper (0-2).

10 uur geleden
City verspeelt punten tegen Spurs en ziet Arsenal uitlopen

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft punten verspeeld in de Premier League met een gelijkspel bij Tottenham Hotspur. De nummer 2 in de stand leidde na de eerste helft met 2-0, maar de Spurs knokten zich in de tweede helft naar 2-2. City kwam met het behaalde punt in Londen op 47 punten, 6 minder dan koploper Arsenal, dat zaterdag met 4-0 had gewonnen van Leeds United.

10 uur geleden
Ajax bevestigt komst van linksback Zintsjenko

AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.

12 uur geleden