Tadic baalt van Groningen-fans: dit verdien ik niet
GRONINGEN (ANP) - Ajax-aanvoerder Dusan Tadic heeft het even gehad met de supporters van zijn oude club FC Groningen. De Serviër werd door een deel van het publiek uitgefloten en reageerde daarop door na zijn doelpunt in de blessuretijd van de eerste helft een tikkeltje provocerend een vinger voor zijn lippen te houden in de richting van het publiek. Tadic benutte een strafschop en droeg daarmee bij aan de zege van Ajax (1-3).
"Ik zal altijd zeggen dat Ajax mijn droomclub is", aldus Tadic bij ESPN. "Maar FC Groningen en FC Twente, mijn oude clubs, zitten ook voor altijd in mijn hart. Ik vier normaal gesproken nooit goals tegen FC Groningen, niet toen ik bij FC Twente speelde en nu bij Ajax ook niet. Maar zo'n behandeling verdien ik niet, denk ik. Groningen heeft geld aan mij verdiend, ik heb de mensen blij gemaakt, ze waren trots dat ik hier speelde en we hebben de beste resultaten in de historie van Groningen geboekt", aldus Tadic, die tussen 2010 en 2012 in het groen-wit speelde. "Ik ben dan ook heel teleurgesteld. Dit is heel slecht van ze. Maar oké, iedereen maakt z'n eigen keuze."
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.
6 uur geledenZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.
8 uur geledenMILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.
9 uur geledenALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
14 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
14 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
14 uur geleden