Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tabilo en Daniel houden Fils en Shelton uit finale in Auckland

Tabilo en Daniel houden Fils en Shelton uit finale in Auckland

AUCKLAND (ANP) - De finale van het ATP-toernooi van Auckland gaat zaterdag tussen de Chileen Alejandro Tabilo en Taro Daniel uit Japan. Zij hielden in Nieuw-Zeeland respectievelijk de favorieten Arthur Fils en Ben Shelton uit de eindstrijd.

Qualifier Tabilo was met 6-2 7-5 te sterk voor de Fransman Fils, die als zesde geplaatst was. Daniel verraste de als eerste geplaatste Amerikaan Shelton met 7-5 7-6 (9).

Tabilo had in de tweede ronde Botic van de Zandschulp verslagen. Hij is de nummer 82 van de wereld en moest eerst kwalificaties spelen in de Nieuw-Zeelandse stad.

Het toernooi van Auckland geldt als laatste voorbereidingstoernooi voor de Australian Open. Dat grandslamtoernooi begint zondag.

Meer uit Sport

Darter Van Gerwen houdt Van Veen van titel in München

MÜNCHEN (ANP) - Darter Michael van Gerwen heeft voor het eerst dit jaar een toernooi op de European Tour gewonnen. Hij versloeg in de finale van de German Darts Grand Prix in München landgenoot Gian van Veen met 8-7.

6 uur geleden
Hassan ziet Laureus Sport Award naar turnster Biles gaan

MADRID (ANP) - Atlete Sifan Hassan heeft naast de prestigieuze Laureus World Sports Award gegrepen. De prijs voor sportvrouw van het jaar ging bij de uitreiking in Madrid naar turnster Simone Biles. Die won na een comeback op de Olympische Spelen van Parijs drie keer goud en een keer zilver.

8 uur geleden
Kenianen Korir en Lokedi winnen marathon Boston

BOSTON (ANP/AFP) - De Keniaanse hardlopers John Korir en Sharon Lokedi hebben de marathon van Boston op hun naam geschreven. Korir won in 2.04.45. Lokedi liep ruim onder het parcoursrecord van 2.19.59 uit 2014. Ze won in 2.17.22.

9 uur geleden
Voetbalvedette Messi bedankt overleden paus Franciscus

MIAMI (ANP) - De Argentijnse vedette Lionel Messi heeft op Instagram zijn eer bewezen aan de maandag overleden paus Franciscus. "Een andere paus, benaderbaar, Argentijn", schrijft de voetballer van Inter Miami op zijn socialemediakanaal. "Rust in vrede, paus Franciscus. Bedankt dat u de wereld een betere plek hebt gemaakt. We zullen u missen."

9 uur geleden
Volleybalsters Draisma Dynamo voor het eerst bekerwinnaar

DEN BOSCH (ANP) - De volleybalsters van Draisma Dynamo hebben voor het eerst de beker gewonnen. De speelsters uit Apeldoorn waren in de finale in de Maaspoort in Den Bosch te sterk voor Friso Sneek: 3-0 ( 25-20 25-14 25-23).

10 uur geleden
Beste resultaat Herlings in Zwitserse MXGP, eerste GP-zege Coenen

FRAUENFELD (ANP) - Motorcrosser Jeffrey Herlings is bij de Grote Prijs van Zwitserland in de MXGP als vierde geëindigd in de tweede manche. Dat is het beste resultaat dit seizoen voor de 30-jarige Brabander. De zege in het Zwitserse Frauenfeld ging naar de 18-jarige Belg Lucas Coenen, die in beide manches zegevierde en zijn eerste grand prix in de MXGP won.

10 uur geleden
Hockeysters Den Bosch winnen voor derde keer Euro Hockey League

DEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van Den Bosch hebben voor de derde keer de Euro Hockey League gewonnen. In de finale op eigen veld in Den Bosch versloeg de ploeg van coach Marieke Dijkstra Braxgata HC uit België met 5-1.

11 uur geleden