Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Taalapp Babbel stelt gang naar beurs uit

Taalapp Babbel stelt gang naar beurs uit

BERLIJN (ANP) - De app om talen te leren Babbel stelt de geplande beursgang uit. Het Duitse bedrijf wijst op de huidige marktomstandigheden die niet gunstig zijn. Babbel zou eind deze week een notering krijgen in Frankfurt.

Babbel kondigde de beursgang begin deze maand aan. Het bedrijf hoopte ongeveer 180 miljoen euro op te halen om daarmee de groei te versnellen en internationaal te kunnen uitbreiden.

De onderneming blijft van plan om naar de beurs te gaan. Dat is nu een doel voor de middellange termijn. Babbels concurrent Duolingo ging eerder dit jaar wel naar de beurs.

Beide bedrijven gaven aan dat het gebruik tijdens de coronatijd sterk is gestegen. Babbel had in de eerste zes maanden van dit jaar een omzet van 83 miljoen euro. Duolingo haalde omgerekend zo'n 96 miljoen euro op bij klanten.

Meer uit Financieel

Gemiddelde WOZ-waarde woningen met ruim 10 procent gestegen

DEN HAAG (ANP) - Een Nederlandse woning heeft dit jaar een gemiddelde WOZ-waarde van 439.000 euro. Dat is 10,3 procent hoger dan vorig jaar, toen de gemiddelde WOZ nog 398.000 euro bedroeg. Dat meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).

45 minuten geleden
Winkeliers zetten meer om, vooral online groeit door

DEN HAAG (ANP) - Winkeliers hebben in het eerste kwartaal gemiddeld 2,2 procent meer omgezet dan in dezelfde periode een jaar eerder. Dat blijkt uit cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). De opbrengsten uit onlineverkoop stegen het sterkst.

45 minuten geleden
SpaceX wint voor derde dag op rij op gemengd Wall Street

NEW YORK (ANP) - SpaceX steeg dinsdag voor de derde dag op rij op de aandelenbeurzen in New York. Het ruimtevaart-, AI- en satellietbedrijf van Elon Musk eindigde de handelsdag 4,8 procent hoger. Dat is een kleinere plus dan de afgelopen dagen. SpaceX werd vrijdag tijdens de grootste beursgang van een bedrijf ooit meer dan 19 procent meer waard en kreeg er maandag weer ruim 19 procent bij.

8 uur geleden
EU en VS bespreken toegangsregeling tot geavanceerde AI, meldt FT

ÉVIAN (ANP) - De Europese Unie en de Verenigde Staten hebben gesproken over het opzetten van een regeling voor "betrouwbare partners" voor geavanceerde AI-modellen. Dat melden ingewijden aan zakenkrant Financial Times.

9 uur geleden
WSJ: Iran mag van VS direct olie verkopen na ondertekening deal

WASHINGTON (ANP/RTR) - Iran mag van de Verenigde Staten direct beginnen met de verkoop van olie en brandstof na het ondertekenen van de vredesdeal. Dat hebben de landen afgesproken, melden ingewijden aan The Wall Street Journal.

11 uur geleden
Chipbedrijven dalen op lagere Amsterdamse beurs

AMSTERDAM (ANP) - De chipbedrijven hoorden dinsdag bij de verliezers op de Amsterdamse aandelenbeurs. Besi, ASMI en ASML zakten tot 4,9 procent. De AEX-index op het Damrak sloot lager, na een kleine verliesbeurt een dag eerder. Beleggers waren vooral in afwachting van details van de deal die de Verenigde Staten met Iran hebben gesloten.

13 uur geleden
FNV dreigt met staking bij Etos en Kruidvat voor betere cao

UTRECHT (ANP) - Medewerkers van drogisterijketens als Etos en Kruidvat dreigen te gaan staken, meldt vakbond FNV Handel. De vakbond is niet tevreden met het loonbod van de werkgevers voor een nieuwe cao en wil dat het plan van de bedrijven om de zondagstoeslag te halveren wordt geschrapt.

13 uur geleden