T-Mobile sluit winkels tot 6 april
DEN HAAG (ANP) - T-Mobile sluit vanaf woensdag al zijn winkels in Nederland. De deuren gaan niet meer open tot in ieder geval maandag 6 april, zo laat het telecombedrijf weten. Wel worden in de tussentijd in een aantal winkels verspreid over het land beschermende maatregelen genomen tegen het nieuwe coronavirus, waarna ze weer open kunnen.
"Dit is zeker geen lichtzinnig besluit geweest omdat we ons realiseren dat we hulp aan klanten in tijden van maatschappelijke onzekerheid voorlopig niet meer kunnen bieden in onze shops", zegt topman Søren Abildgaard. Volgens hem wordt er alles aan gedaan om de service zoveel mogelijk op afstand te borgen, maar staat de gezondheid van medewerkers en klanten voorop.
Dinsdag kunnen klanten nog in de winkels terecht voor onder andere het afsluiten van een abonnement, het ophalen van een bestelling of een reparatie. Daarna kan een bestelling die nog niet is opgehaald gratis worden thuisbezorgd.
Eerder maakte KPN ook al bekend alle winkels te sluiten.
Meer uit Financieel
ZAANDAM (ANP) - Albert Heijn verlengt de periode waarin het bedrijf geen onlinebestelde boodschappen bezorgt. In een verklaring laat de supermarktketen weten dat het tot en met dinsdag alles moet annuleren. Eerder meldde het bedrijf al dat het tot en met zondag geen boodschappen zou bezorgen. De supermarktketen zegt er alles aan te doen om vanaf de tweede helft van de week klanten wel weer boodschappen thuis te bezorgen.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De AEX-index op het Damrak is vrijdag op een slotrecord geëindigd. De hoofdindex sloot 0,9 procent hoger op 1142,88 punten en verbeterde daarmee het vorige slotrecord van woensdag, toen de graadmeter nog op 1137,09 punten sloot. Het algehele sentiment op de beurs was vlak voor het weekend positief na een turbulente week, waarbij aandelen gerelateerd aan AI en in de technologiesector eerst werden verkocht, maar later weer deels in trek waren.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De ANWB neemt energieleverancier NextEnergy over. Naar eigen zeggen wil de ANWB een grote speler op de Nederlandse energiemarkt worden en de overname van het Utrechtse bedrijf "brengt die ambitie dichterbij". ANWB Energie heeft momenteel 200.000 klanten, NextEnergy zo'n 90.000. Beide bedrijven leveren dynamische contracten.
3 uur geledenNEW YORK (ANP) - Tesla behoorde vrijdag tot de winnaars op de beurzen in New York. Beleggers reageerden enthousiast op de onthulling van de vliegende auto van de elektrische autofabrikant. Tesla-topman Elon Musk presenteerde zijn nieuwe sportwagen, de Roadster, tijdens een lanceringsevenement op een testlocatie van zijn ruimtevaartbedrijf SpaceX in Texas. Het aandeel Tesla werd kort na opening ruim 1 procent hoger gezet.
4 uur geledenHOOFDDORP (ANP) - Transavia wil jaarlijks 200 miljoen euro besparen met het grootschalig bezuinigingsprogramma dat vorige week bekend werd. Dat heeft de voorzitter van vakbond NVLT deze week tegen het ANP gezegd en is bevestigd door de luchtvaartmaatschappij zelf. De vakbond onderhandelt momenteel met Transavia over de invulling van de bezuinigingen.
6 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Steeds meer huishoudens gaan de gestegen energieprijzen merken in hun portemonnee. Dat concludeert de Autoriteit Consument & Markt (ACM) op basis van de Energiemonitor. Ook huishoudens van wie het vaste contract is afgelopen merken de hoge energieprijzen, naast de ongeveer 3,7 miljoen huishoudens met een variabel of dynamisch contract.
7 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De Nederlandse cloud- en internetsector wil uitleg van de politie over de server die dinsdag in beslag werd genomen bij een datacenter in Amsterdam-Oost. Die inname gebeurde op verzoek van de Amerikaanse autoriteiten. De Dutch Cloud Community (DCC) heeft hier grote zorgen over.
7 uur geleden