Szczesny houdt voorkeur boven Ter Stegen bij Barça tegen Inter
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona houdt in de Champions League vast aan doelman Wojciech Szczesny. Eerste keuze Marc-André ter Stegen is sinds afgelopen weekend ook weer beschikbaar na zeven maanden blessureleed, maar moet voorlopig nog toekijken. Mogelijk krijgt de Duitser in de competitie nog wel speeltijd, zei trainer Hansi Flick in aanloop naar de halve finale van de Champions League tegen Internazionale woensdag.
Ter Stegen liep in september een knieblessure op en moest geopereerd worden. Pas richting de gewonnen bekerfinale van zaterdag tegen Real Madrid (3-2 na verlenging) keerde hij terug in de selectie, maar Szczesny behield zijn plaats onder de lat. Tijdens de afwezigheid van Ter Stegen presteerde zijn in oktober aangetrokken vervanger uit Polen goed. Szczesny had zijn carrière al beëindigd toen Barça hem benaderde.
Flick noemde de overwinning op aartsrivaal Real Madrid belangrijk voor de positieve energie binnen zijn ploeg. "Maar we zullen hard moeten werken om in de Champions League-finale te komen. Inter heeft meerdere spelers die door hun leeftijd mogelijk voor het laatst de finale kunnen halen, dus ze zullen gemotiveerd zijn", zei de Duitser op zijn persconferentie.
Bij Barcelona staat Oranje-international Frenkie de Jong woensdag om 21.00 uur waarschijnlijk aan de aftrap van het thuisduel. Stefan de Vrij en Denzel Dumfries krijgen bij Inter mogelijk speeltijd van trainer Simone Inzaghi.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
3 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
3 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
7 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
10 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
10 uur geleden