Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Systeem voor claim vergoeding reiskosten NS nog steeds plat

Systeem voor claim vergoeding reiskosten NS nog steeds plat

UTRECHT (ANP) - De problemen met het systeem voor het aanvragen van schadevergoeding van de NS zijn nog niet verholpen. De vervoerder hoopte dat die voor het weekend opgelost zouden zijn, maar volgens een NS-woordvoerder is er iets nog niet goed. De hoop is nu dat het systeem maandag weer in gebruik kan worden genomen.

De afgelopen tijd waren er verschillende stakingen bij de NS, waardoor geen of minder NS-treinen reden. Vorige week woensdag werd bekend dat op dat moment tienduizenden mensen bij de NS een declaratie hadden ingediend voor een vergoeding van hun reiskosten die ze door de stakingen hadden moeten maken.

Sinds eind vorige week werkt het formulier dat moet worden ingevoerd om een claim in te dienen niet meer. Een NS-woordvoerder zei toen dat ze heel veel aanvragen kregen en dat ze het sterke vermoeden hadden dat ook bots aan het werk waren die veel aanvragen tegelijk deden.

Reizigers kunnen tot drie maanden na de dag van de reis compensatie aanvragen, zei de woordvoerder ook.

Meer uit Binnenland

Save the Children aan Nederland: help gewonde kinderen uit Gaza

DE N HAAG (ANP) - Nederland moet kinderen met ernstige verwondingen die uit Gaza zijn geëvacueerd zorg bieden. Egypte kan de zorgdruk niet aan en dus zou het kabinet zorgverleners die kant op moeten sturen. Ook zou het kabinet open moeten staan om kinderen in Nederland te behandelen. Dat stelt Save the Children, die Den Haag vraagt om in actie te komen.

2 uur geleden
Vrijdag uitspraak over voortbestaan Vitesse

UTRECHT (ANP) - Onder grote belangstelling is donderdagmiddag iets na 13.30 uur het kort geding begonnen over het voortbestaan van voetbalclub Vitesse. De KNVB heeft de proflicentie van de Arnhemse club ingetrokken. Vitesse vecht in een kort geding de gevolgde procedure aan. De uitspraak volgt vrijdagmiddag.

2 uur geleden
12 aanhoudingen rond Feyenoord-Fenerbahçe, onder meer voor geweld

ROTTERDAM (ANP) - De politie heeft woensdagavond een man aangehouden voor openlijke geweldpleging rond de wedstrijd tussen Feyenoord en de Turkse club Fenerbahçe in De Kuip, zegt een woordvoerster na berichtgeving van het AD en omroep Rijnmond. Een groepje mensen gooide een paal op andere mensen. Twee mensen raakten daarbij lichtgewond. De politie hield nog elf anderen aan.

3 uur geleden
Openbaar Ministerie weer bereikbaar per mail na ICT-problemen

DEN HAAG (ANP) - Het Openbaar Ministerie is sinds donderdag 12.00 uur weer via e-mail te bereiken. Grote bestanden kunnen niet gemaild worden, meldt het OM donderdag. In een bericht op de website vraagt het OM "externe partijen om terughoudendheid in het aantal e-mails dat ze naar het OM versturen".

3 uur geleden
Straf voor plasticexport naar landen met slechte afvalverwerking

ROTTERDAM (ANP) - Een man uit Uithoorn is veroordeeld tot 240 uur taakstraf omdat hij met zijn bedrijf illegaal plasticafval exporteerde naar landen in Azië en Afrika, vaak met slechte afvalverwerking. Zijn vrouw kreeg een taakstraf van 60 uur voor witwassen, meldde milieuopsporingsdienst ILT-IOD donderdag.

3 uur geleden
Bel van Maarten van Rossem krijgt ereplek in Beeld & Geluid

HILVERSUM (ANP) - De bel die Maarten van Rossem 12,5 jaar heeft gebruikt in kijkcijferhit De Slimste Mens heeft een plek gekregen in de collectie van het Instituut Beeld & Geluid in Hilversum.

4 uur geleden
Veiligheidsregio's moeten zich beter voorbereiden op stroomuitval

DEN HAAG (ANP) - Veiligheidsregio's moeten zich beter voorbereiden op een grote en langdurige stroomuitval. Dat zegt de Inspectie Justitie en Veiligheid.

6 uur geleden