Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Swiatek staat slechts drie games af in eerste duel op US Open

Swiatek staat slechts drie games af in eerste duel op US Open

NEW YORK (ANP) - Tennisster Iga Swiatek heeft bij haar eerste duel op de US Open slechts drie games afgestaan. De Poolse nummer 1 van de wereld liet de Italiaanse Jasmine Paolini met 6-3 6-0 kansloos.

Swiatek maakte het in het Louis Armstrong Stadium na 1 uur en 6 minuten af op haar tweede wedstrijdpunt. "Ik wist haar steeds meer aan het lopen te krijgen en ging steeds beter spelen. Ik hou van dit soort wedstrijden, omdat het goede tests voor me zijn en de dingen die ik heb getraind tot uitvoering kan brengen", zei de dit jaar zo dominante Poolse.

Swiatek kende een moeizame voorbereiding op de US Open. Waar ze maandenlang ongeslagen was, verloor ze tussen Wimbledon en de US Open drie keer vroegtijdig. In Toronto en Cincinnati, twee belangrijke voorbereidingstoernooien, bleef ze in de derde ronde steken.

De 21-jarige Swiatek is op de US Open nog nooit verder gekomen dan de vierde ronde. Vorig jaar verloor ze bij de laatste zestien van de Zwitserse Belinda Bencic.

Meer uit Sport

Tourvorm 'ervaren' Arensman nog onzeker maand na Giro

BARCELONA (ANP) - Tweevoudig ritwinnaar Thymen Arensman zit nog in onzekerheid over zijn vorm en fitheid tijdens de komende Tour de France, die zaterdag begint in Barcelona. Ruim een maand geleden reed hij voor het klassement in de Giro d'Italia, waarin hij als vierde eindigde. De 26-jarige wielrenner van Netcompany Ineos combineerde de twee grote rondes vorig jaar ook al, wat hem bij zijn Tourdebuut twee ritzeges opleverde.

10 uur geleden
Verenigde Staten treffen België in achtste finales WK voetbal

SANTA CLARA (ANP) - De Verenigde Staten spelen in de nacht van dinsdag op woensdag in de achtste finales van het WK voetbal in Seattle tegen België. Het elftal van bondscoach Mauricio Pochettino versloeg Bosnië en Herzegovina in de zestiende finales in de nacht van woensdag op donderdag met 2-0. Het publiek in het afgeladen San Francisco Bay Area Stadium vierde na afloop massaal feest.

13 uur geleden
FIFA-baas Infantino condoleert nabestaanden overleden fans Mexico

MEXICO-STAD (ANP) - FIFA-baas Gianni Infantino heeft de nabestaanden van de overleden Mexicaanse voetbalfans gecondoleerd. Gastland Mexico won in de nacht van dinsdag op woensdag met 2-0 van Ecuador in de zestiende finales van het WK. Bij de festiviteiten na afloop overleden vier Mexicaanse supporters.

13 uur geleden
Tennisser Djokovic eenvoudig door op Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisser Novak Djokovic heeft de derde ronde op Wimbledon bereikt. De 24-voudig grandslamwinnaar versloeg de Griek Stéfanos Tsitsipás met 6-3 6-4 6-2. De Serviër treft in de volgende ronde de Fransman Arthur Rinderknech.

19 uur geleden
Tennisster Sabalenka plaatst zich voor derde ronde Wimbledon

LONDEN (ANP/AFP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft zich geplaatst voor de derde ronde op Wimbledon. De Belarussische nummer 1 van de wereld was met 6-1 7-6 (9) te sterk voor de Amerikaanse McCartney Kessler.

21 uur geleden
Tennisser Van de Zandschulp na vijfsetter klaar op Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is er niet in geslaagd om de derde ronde op Wimbledon te bereiken. De nummer 54 van de wereldranglijst verloor met 0-6 6-4 3-6 6-3 6-7 (5) van de Rus Roman Safioellin, de mondiale nummer 132.

23 uur geleden
Wielrenner Kooij gaat niet meer voor groene trui in Tour

BARCELONA (ANP) - Wielrenner Olav Kooij gaat niet meer voor de groene puntentrui in de komende Tour de France. Dat is een gevolg van de gedeelde focus van zijn team Decathlon CMA CGM, dat met de Franse revelatie Paul Seixas op een goed eindklassement mikt. "Voor het puntenklassement zijn ook de tussensprints belangrijk en dat vraagt veel van de ploeg. Daarom is het doel nu één ritzege", vertelde de 24-jarige geboren Numansdorper tijdens een online persmoment vanuit Barcelona, waar hij zaterdag zijn Tourdebuut beleeft.

1 dag geleden