Swiatek staat slechts drie games af in eerste duel op US Open
NEW YORK (ANP) - Tennisster Iga Swiatek heeft bij haar eerste duel op de US Open slechts drie games afgestaan. De Poolse nummer 1 van de wereld liet de Italiaanse Jasmine Paolini met 6-3 6-0 kansloos.
Swiatek maakte het in het Louis Armstrong Stadium na 1 uur en 6 minuten af op haar tweede wedstrijdpunt. "Ik wist haar steeds meer aan het lopen te krijgen en ging steeds beter spelen. Ik hou van dit soort wedstrijden, omdat het goede tests voor me zijn en de dingen die ik heb getraind tot uitvoering kan brengen", zei de dit jaar zo dominante Poolse.
Swiatek kende een moeizame voorbereiding op de US Open. Waar ze maandenlang ongeslagen was, verloor ze tussen Wimbledon en de US Open drie keer vroegtijdig. In Toronto en Cincinnati, twee belangrijke voorbereidingstoernooien, bleef ze in de derde ronde steken.
De 21-jarige Swiatek is op de US Open nog nooit verder gekomen dan de vierde ronde. Vorig jaar verloor ze bij de laatste zestien van de Zwitserse Belinda Bencic.
Meer uit Sport
PARIJS (ANP) - Zwemster Marrit Steenbergen heeft zich als snelste geplaatst voor de finale van de 100 meter vrije slag op de EK in Parijs. De wereldrecordhoudster tikte aan na 52,44 seconden en verbeterde het kampioensrecord dat ze eerder maandag in de series zwom (52,62).
1 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Jessica Schilder bereidt zich in bed voor op de finale van het kogelstoten. "Als ik nu ga liggen, slaap ik", zei de wereldkampioene na de kwalificaties bij de EK in Birmingham.
5 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Jorinde van Klinken heeft een nieuwe 'signature', zoals de atlete het zelf noemt, op de EK atletiek in Birmingham. Met een plaktattoo heeft ze haar wangen versierd met goudkleurige sterretjes. Ze toonde ze met een lach na de kwalificaties van het kogelstoten, waarin ze zich met de vijfde plaats (18,65 meter) plaatste voor de finale.
6 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Tony van Diepen heeft zich kort voor de start afgemeld voor de 800 meter op de EK atletiek in Birmingham. De Nederlands kampioen heeft achillespeesklachten, laat de atletiekbond weten.
7 uur geledenPARIJS (ANP) - Zwemster Marrit Steenbergen heeft maandag in de heats van de 100 meter vrije slag op de EK in Parijs een kampioenschapsrecord gezwommen. Met 52,62 seconden was de Nederlandse wereldrecordhoudster ruim sneller dan haar landgenote Milou van Wijk, die de tweede tijd zwom: 53,00. De Russin Daria Klepikova zette de derde tijd van 53,66 neer.
8 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Jessica Schilder kan rustig toewerken naar de finale van het kogelstoten op de EK atletiek in Birmingham. De 27-jarige wereldkampioene kwam maandagochtend in de kwalificaties al in haar eerste poging over de vereiste afstand van 18,20 meter om zich voor de finale op maandagavond te plaatsen. Ze haalde een afstand van 19,00 meter.
8 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Nadine Visser won in 2018 onverwacht brons op de 60 meter horden bij de WK indooratletiek in Birmingham toen zij een aanstormend talent was. De 31-jarige Noord-Hollandse atlete is acht jaar later een gevestigde naam in de wereldtop op de 100 meter horden. Een medaille op een groot toernooi in de buitenlucht ontbreekt echter nog altijd.
10 uur geleden