Swiatek op koers voor tweede titel tennistoernooi Indian Wells
INDIAN WELLS (ANP) - De Poolse Iga Swiatek heeft ten koste van de Britse Emma Raducanu de kwartfinales bereikt op het toernooi van Indian Wells. Swiatek, de nummer 1 van de wereld, kan de tweede tennisster worden die erin slaagt haar titel op het prestigieuze toernooi in Californië te prolongeren. Eerder deed alleen de Tsjechisch/Amerikaanse Martina Navratilova dat in 1991.
Swiatek had het alleen in het begin van de partij moeilijk met Raducanu, de 20-jarige Britse die in 2021 verraste met winst op de US Open. De Poolse treft in de kwartfinales de Roemeense Sorana Cirstea.
Aryna Sabalenka, als tweede geplaatst in Indian Wells, moest een set afstaan aan de Tsjechische Barbora Krejcikova. De Belarussische redde het wel, mede dankzij elf aces. De setstanden waren 6-3 2-6 6-4. Sabalenka neemt het in de strijd om een plaats bij de laatste vier op tegen de Amerikaanse Coco Gauff, die maandag 19 werd en een dag later te sterk was voor de Zweedse Rebecca Peterson: 6-3 1-6 6-4.
Meer uit Sport
UTRECHT (ANP) - Het WK beachvolleybal van 2027 in Nederland vindt plaats op een aantal "iconische locaties" in de speelsteden Den Haag, Amsterdam, Apeldoorn en Rotterdam. Dat meldt volleybalbond Nevobo in een persbericht. De organisatie hoopt onder meer in Den Haag te spelen in een stadion op de Hofvijver, net als in 2015.
3 uur geledenMELBOURNE (ANP/AFP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft zonder problemen de halve finales van de Australian Open bereikt. De winnaar van de vorige twee edities was in Melbourne met 6-3 6-4 6-4 te sterk voor de Amerikaan Ben Shelton.
4 uur geledenMELBOURNE (ANP/RTR) - Coco Gauff krijgt veel bijval van andere toptennissters na haar woedeuitbarsting van dinsdag op de Australian Open. De Amerikaanse nummer 3 van de wereld klaagde over het gebrek aan privacy in Melbourne en daar zijn haar landgenotes Amanda Anisimova en Jessica Pegula en de Poolse Iga Swiatek het mee eens. "De vraag is of we tennissers zijn of dieren in de dierentuin, die zelfs in de gaten worden gehouden als ze naar de wc gaan", zei Swiatek.
4 uur geledenMELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Iga Swiatek blijft ook dit jaar zonder eindzege op de Australian Open. De Poolse nummer 2 van de wereld, die de drie andere grandslamtoernooien al wel won, verloor in de kwartfinales in Melbourne van de Kazachse Elena Rybakina: 5-7 1-6.
6 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Tennisser Novak Djokovic is in de kwartfinales van de Australian Open ontsnapt aan uitschakeling. Zijn Italiaanse tegenstander Lorenzo Musetti gaf door een blessure op in de derde set, na de eerste twee te hebben gewonnen: 6-4 6-3 1-3.
7 uur geledenMELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Coco Gauff wil graag dat niet alle emoties van teleurgestelde spelers worden uitgezonden en meer ruimte voor privémomenten bij de grote toernooien. Dat zei de Amerikaanse na haar uitschakeling in de kwartfinales van de Australian Open tegen de Oekraïense Elena Svitolina.
1 dag geledenMELBOURNE (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich voor het eerst geplaatst voor de halve finales van de Australian Open. In de Rod Laver Arena in het hete Melbourne klopte de Spaanse nummer 1 van de wereld thuisfavoriet Alex De Minaur: 7-5 6-2 6-1. Alcaraz is dit toernooi nog zonder setverlies.
1 dag geleden