Swiatek naar halve finales tennistoernooi Doha
DOHA (ANP) - Iga Swiatek maakt voorlopig haar status als nummer 1 van de wereld ook in Doha waar. De Poolse tennisster bereikte op het WTA 1000-toernooi van Qatar de halve finales. Swiatek versloeg de Belarussische Victoria Azarenka in twee sets: 6-4 6-0.
Azarenka ging in de eerste set gelijk op met Swiatek en kreeg bij 4-3 de kans op een break op de service van de Poolse. Die kans miste ze, waarna ze in het restant geen enkele game meer wist te winnen.
In de halve finales treft Swiatek Karolina Pliskova. De Tsjechische was in een spannende partij net iets beter dan de Japanse Naomi Osaka: 7-6 (6) 7-6 (5). Pliskova won vorige week nog het Transylvania Open in Roemenië.
In de andere halve finale staan de Kazachse Elena Rybakina en de Russische Anastasia Pavlioetsjenkova tegenover elkaar. Rybakina versloeg in haar kwartfinale in twee sets (6-4 6-2) de Canadese Leylah Fernandez. Pavlioetsjenkova was te sterk voor de Amerikaanse Danielle Collins: 7-5 6-4.
Meer uit Sport
TBILISI (ANP) - Naomi van Krevel heeft op de EK judo in het Georgische Tbilisi naast een bronzen medaille gegrepen in de klasse tot 52 kilogram. De 25-jarige judoka verloor in de strijd om het brons van de Spaanse Ariane Toro Soler, die eerder werd uitgeschakeld in de halve finale.
4 uur geledenBRISBANE (ANP/RTR) - De organisatie van de Olympische Spelen van 2032 in het Australische Brisbane ziet geen reden om te kijken naar een alternatieve locatie voor het olympische roeitoernooi. De roeiwedstrijden moeten plaatsvinden in de rivier de Fitzroy in de deelstaat Queensland, die bekendstaat om sterke getijden en als leefgebied van krokodillen.
8 uur geledenSTUTTGART (ANP/AFP) - Iga Swiatek is overtuigend begonnen aan haar gravelseizoen. De Poolse tennisster boekte in Stuttgart in de achtste finales een duidelijke zege op de Duitse Laura Siegemund: 6-2 6-3.
22 uur geledenPEGEIA (ANP) - Schaker Anish Giri is als tweede geëindigd op het Kandidatentoernooi op Cyprus. De 31-jarige Nederlandse grootmeester versloeg in de veertiende en laatste ronde in Pegeia de Duitser Matthias Blübaum.
1 dag geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Carlos Alcaraz doet deze week niet mee aan het ATP-tennistoernooi van Barcelona. De Spanjaard heeft een polsblessure, meldt de organisatie.
1 dag geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tennisser Jamie Murray beëindigt zijn topsportloopbaan. De 40-jarige Schot, de broer van de al eerder gestopte Andy Murray, heeft dat woensdag gemeld.
1 dag geledenTONGEREN-BORGLOON (ANP) - Tim Merlier heeft de Ronde van Limburg gewonnen. De Belgische wielrenner van Soudal Quick-Step was veruit de beste in de sprint in Tongeren-Borgloon in Belgisch Limburg. De Colombiaan Fernando Gaviria werd op meerdere fietslengtes tweede, voor Floris van Tricht uit België. Merlier won de Ronde van Limburg voor de tweede keer in zijn carrière. Een week geleden schreef hij ook al de Scheldeprijs op zijn naam.
1 dag geleden