Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Swiatek naar halve finales tennistoernooi Doha

Swiatek naar halve finales tennistoernooi Doha

DOHA (ANP) - Iga Swiatek maakt voorlopig haar status als nummer 1 van de wereld ook in Doha waar. De Poolse tennisster bereikte op het WTA 1000-toernooi van Qatar de halve finales. Swiatek versloeg de Belarussische Victoria Azarenka in twee sets: 6-4 6-0.

Azarenka ging in de eerste set gelijk op met Swiatek en kreeg bij 4-3 de kans op een break op de service van de Poolse. Die kans miste ze, waarna ze in het restant geen enkele game meer wist te winnen.

In de halve finales treft Swiatek Karolina Pliskova. De Tsjechische was in een spannende partij net iets beter dan de Japanse Naomi Osaka: 7-6 (6) 7-6 (5). Pliskova won vorige week nog het Transylvania Open in Roemenië.

In de andere halve finale staan de Kazachse Elena Rybakina en de Russische Anastasia Pavlioetsjenkova tegenover elkaar. Rybakina versloeg in haar kwartfinale in twee sets (6-4 6-2) de Canadese Leylah Fernandez. Pavlioetsjenkova was te sterk voor de Amerikaanse Danielle Collins: 7-5 6-4.

Meer uit Sport

Laros loopt 800 meter op FBK Games

HENGELO (ANP) - Niels Laros komt bij de FBK Games op 9 juni in actie op de 800 meter. De organisatie van de atletiekwedstrijd op pinkstermaandag in Hengelo meldt de komst van de 20-jarige atleet uit het Brabantse Oosterhout en maakte ook bekend dat hoogspringster Nicola Olyslagers uit Australië op de deelnemerslijst staat.

12 uur geleden
Hassan is in vorm, maar denkt niet aan winst in marathon Londen

LONDEN (ANP) - Sifan Hassan is in vorm, maar ze kan niet zeggen of ze de marathon van Londen zondag kan winnen. "Ik heb niet de vorm om een wereldrecord te lopen, dat weet ik wel. Maar ik denk wel dat ik goed ben", zei de 32-jarige olympisch kampioene in een online-persconferentie.

16 uur geleden
Judoka Van Dijke strandt op EK direct tegen Hongaarse Özbas

PODGORICA (ANP) - De Europese kampioenschappen judo zijn voor Sanne van Dijke op een teleurstelling uitgelopen. De 29-jarige Nederlandse verloor in Podgorica in Montenegro direct haar eerste partij. De Hongaarse Szofi Özbas was haar met een yuko de baas.

18 uur geleden
Marathon Londen mikt op wereldrecord met 56.000 deelnemers

LONDEN (ANP) - De marathon van Londen verwacht dat zondag meer dan 56.000 deelnemers de wedstrijd over 42,195 kilometer uitlopen. Dat zou een wereldrecord zijn, zegt directeur Hugh Brasher op de website van de marathon. Het record staat nu op naam van de marathon van New York, waar vorig jaar november 55.646 deelnemers de finish haalden.

18 uur geleden
Darter Van Gerwen klopt wereldkampioen Littler na knappe comeback

LIVERPOOL (ANP) - Darter Michael van Gerwen heeft op de twaalfde avond van de Premier League Darts de laatste vier bereikt na een memorabele partij tegen wereldkampioen Luke Littler. Na een 4-0-achterstand wist de Nederlander alsnog te winnen: 6-5.

1 dag geleden
Judoka Van Lieshout pakt bronzen medaille op EK

PODGORICA (ANP) - Judoka Joanne van Lieshout heeft op de EK judo in het Montenegrijnse Podgorica een bronzen plak veroverd in de klasse tot 63 kilogram. De 22-jarige regerend wereldkampioene versloeg de Française Manon Deketer in de verlenging (golden score) door een diskwalificatie. Vorig jaar in Zagreb pakte de Nederlandse EK-zilver.

1 dag geleden
Wielrenner Arensman grijpt de macht in Ronde van de Alpen

OBERTILLIACH (ANP) - Thymen Arensman heeft de macht in de Ronde van de Alpen gegrepen. De Nederlander van Ineos Grenadiers won de vierde etappe, een zware bergrit over ruim 162 kilometer van Sillian naar Obertilliach. Hij heeft de leiding in het algemeen klassement overgenomen van de Australiër Michael Storer

1 dag geleden