Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Swiatek na zege nu in kraker tegen Wozniacki in Indian Wells

Swiatek na zege nu in kraker tegen Wozniacki in Indian Wells

INDIAN WELLS (ANP/RTR) - Tennisster Iga Swiatek wacht een kraker in de kwartfinale van het toernooi van Indian Wells tegen Caroline Wozniacki. De Poolse nummer 1 van de wereld won in de vierde ronde in twee sets van Joelia Poetintseva uit Kazachstan: 6-1 6-2. De Deense Wozniacki, voormalig nummer 1 van de wereld, versloeg de Duitse Angelique Kerber in twee sets: 6-4 6-2.

"Ik wist dat ik mijn focus moest houden in de tweede set. Ze probeerde het op verschillende manieren", zei Swiatek die twee keer haar opslagbeurt verloor in de tweede set tegen de nummer 79 van de wereld uit Kazachstan. "Ik wilde gewoon heel erg graag mijn eigen spel spelen en was daarop gericht. Ik ben bij dat ik dat heb gedaan."

De 22-jarige Poolse kijkt uit naar de partij tegen Wozniacki, die vorig jaar haar rentree maakte. "Ze is een heel ervaren speelster. Ik vind dat ze heel goed speelt na haar zwangerschapspauze. Ik heb veel respect voor haar en het wordt een mooie wedstrijd."

Wozniacki bereikte de kwartfinales voor het eerst in vier jaar. "Ik heb gewoon plezier en ben heel blij dat ik nog een wedstrijd voor jullie mag spelen", aldus de 33-jarige tennisster.

Meer uit Sport

Golfer Ruiter na tweede ronde klaar bij debuut op Brits Open

SOUTHPORT (ANP) - Golfer Nevill Ruiter is bij zijn debuut op het Brits Open na de tweede ronde uitgeschakeld. De 25-jarige Nederlander ging op de Royal Birkdale Golf Club in Southport rond in 68 slagen, twee slagen onder par. Dat was niet voldoende om de 'cut' te halen. Ruiter had donderdag voor zijn openingsronde 77 slagen nodig en zijn totaal van 145 slagen is te veel om het toernooi zaterdag te mogen vervolgen.

7 uur geleden
Verstappen 'best tevreden' na eerste trainingen van GP België

SPA-FRANCORCHAMPS (ANP) - Max Verstappen was "best tevreden" na de eerste dag met trainingen voor de Grote Prijs van België. De 28-jarige Nederlander was de snelste in de eerste training en zette de derde tijd neer in de tweede training, al moest hij toen wel bijna een halve seconde toegeven op de Italiaanse Mercedescoureur Kimi Antonelli.

9 uur geleden
Verstappen in tweede training Spa derde, op afstand van Antonelli

SPA-FRANCORCHAMPS (ANP) - Max Verstappen is bij de tweede vrije training van de Grote Prijs van België tot de derde tijd gekomen. De 28-jarige Nederlander moest in de Red Bull bijna een halve seconde toegeven op Kimi Antonelli, die met 1.45,944 de snelste was.

11 uur geleden
Zwitser Schmid wint in Tour de France vanuit grote kopgroep

BELFORT (ANP) - Mauro Schmid heeft de dertiende etappe van de Tour de France gewonnen. De Zwitserse renner van Jayco AlUla was vrijdag de beste in een sprint tegen de Colombiaan Harold Tejada, nadat het tweetal was weggereden van hun medevluchters. De Brit Tom Pidcock werd derde. Het is de eerste ritzege in de Tour voor Schmid, die in 2025 al eens tweede werd in een etappe.

11 uur geleden
Verstappen snelste in eerste vrije training GP van België

SPA-FRANCORCHAMPS (ANP) - Max Verstappen heeft bij de eerste vrije training van de Grote Prijs van België in de Formule 1 de beste tijd neergezet. De viervoudig wereldkampioen kwam in de Red Bull tot 1.47,070. Daarmee was hij 0,145 seconde sneller dan de Brit Lewis Hamilton in de Ferrari. Diens teamgenoot Charles Leclerc uit Monaco reed op 0,207 seconde de derde tijd.

14 uur geleden
Peloton van start in langste etappe Tour de France naar Vogezen

DOLE (ANP) - Het peloton is vrijdag van start gegaan in de langste etappe van deze Tour de France. De dertiende etappe van Dole naar Belfort gaat over 205,8 kilometer. Het is de enige van deze editie die de grens van 200 kilometer overschrijdt.

15 uur geleden
Shirt Pelé uit WK-finale 1958 voor 4,3 miljoen euro geveild

NEW YORK (ANP/RTR) - Het shirt dat de Braziliaanse voetballegende Pelé droeg tijdens de WK-finale van 1958 is op een veiling in New York verkocht voor 4,9 miljoen dollar, omgerekend ongeveer 4,3 miljoen euro. Het shirt is daarmee volgens veilinghuis Sotheby's het op een na duurste ter wereld.

19 uur geleden