Swiatek met groot vertoon van macht naar derde ronde in Parijs
PARIJS (ANP) - Iga Swiatek heeft zich met groot vertoon van macht geplaatst voor de derde ronde van Roland Garros. De Poolse nummer 1 van de wereld gunde de Amerikaanse Alison Riske in iets meer dan een uur slechts twee games: 6-0 6-2.
Na 61 minuten maakte Swiatek het af met een sterke return, die te machtig bleek voor de nummer 43 van de wereld. Swiatek domineerde van het eerste tot het laatste punt, gunde haar opponente geen enkel breakpoint en sloeg liefst 23 winners.
Voor Swiatek was het al haar dertigste zege op rij. De laatste nederlaag van de 20-jarige Poolse dateert van half februari. Ze verloor toen in Dubai van Jelena Ostapenko uit Letland.
"Het is een kwestie van gefocust blijven en druk uit te blijven oefenen op mijn tegenstanders. Dat is best zwaar, want voor iedere wedstrijd moet je 'in the zone' komen. Ik ben blij zo goed te spelen, zeker bij mijn eerste keer op het Court Suzanne Lenglen", zei Swiatek.
In de derde ronde neemt Swiatek het op tegen Danka Kovinic uit Montenegro.
Meer uit Sport
MONACO (ANP) - De Russische tennisser Daniil Medvedev is na zijn eerste partij op het tennistoernooi de Monte Carlo Masters uitgeschakeld. In de tweede ronde verloor de mondiale nummer 10 kansloos van de Italiaan Matteo Berrettini, nummer 90 op de wereldranglijst. In nog geen uur was de wedstrijd voorbij: 6-0 6-0.
1 uur geledenHONG KONG (ANP/RTR) - De Chinese zwembond start een onderzoek naar cyberpesten aan het adres van drievoudig olympisch schoonspringkampioene Hongchan Quan (19). Quan heeft aangifte gedaan bij de politie.
2 uur geledenMOSKOU (ANP/RTR) - Rusland gaat 116 sporters die dit jaar niet konden deelnemen aan de Winterspelen van Milaan-Cortina een geldbedrag geven. De hoogte ervan werd niet bekendgemaakt.
4 uur geledenMENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.
20 uur geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.
21 uur geledenMONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.
23 uur geledenMONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.
1 dag geleden