Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Swiatek gunt Zweedse slechts twee games op Roland Garros

Swiatek gunt Zweedse slechts twee games op Roland Garros

PARIJS (ANP) - Iga Swiatek heeft zich met groot vertoon van macht geplaatst voor de derde ronde van Roland Garros. De titelhoudster uit Polen gunde de Zweedse Rebecca Peterson slechts twee games: 6-1 6-1.

Swiatek had slechts een uur nodig om de nummer 60 van de wereld te verslaan. Ze maakte vooral indruk op de opslag van de Scandinavische. Ze won 86 procent van de punten op de tweede service van Peterson, die slechts één servicegame wist te winnen. De 20-jarige Swiatek heeft in Parijs al negen wedstrijden op rij geen set verloren.

In de aanloop naar Roland Garros was de nummer 9 van de wereld de beste in Rome, waar ze in de finale Karolina Pliskova met 6-0 6-0 declasseerde.

In de derde ronde is de Estse Anett Kontaveit de tegenstander van Swiatek. Zij liet op haar beurt de Française Kristina Mladenovic kansloos: 6-2 6-0.

Meer uit Sport

Sprinter Kooij opgelucht na etappewinst in de Giro

VIADANA (ANP) - Sprinter Olav Kooij was opgelucht na zijn sprintzege in de twaalfde etappe van de Giro. De 23-jarige Nederlander van Visma - Lease a Bike was dit keer sneller dan zijn landgenoot Casper van Uden. "Ja, ik ben wel opgelucht", zei Kooij in Viadana tijdens een flashinterview na afloop. "Ik ben heel blij dat we dit met zijn allen konden doen vandaag."

26 minuten geleden
Kooij zegeviert in de straten van Viadana in twaalfde etappe Giro

VIADANA (ANP) - Wielrenner Olav Kooij van Visma - Lease a Bike heeft de twaalfde etappe in de Giro d'Italia gewonnen. De 23-jarige Nederlander was in de rit van Modena naar Viadana na 172 kilometer de beste in de massasprint. Kooij nam met zijn zege revanche voor zijn sprint aan het einde van de vierde etappe waarin hij werd geklopt door Casper van Uden. Dit keer was Kooij sneller dan Van Uden.

50 minuten geleden
Leclerc verwacht weinig van thuisrace in Monaco

MONACO (ANP) - Ferrari-coureur Charles Leclerc heeft geen hoge verwachtingen van de Grote Prijs van Monaco. De Monegask won vorig jaar de race op het stratencircuit, maar denkt dat hij dit jaar weinig kans maakt op nieuw succes.

1 uur geleden
Wiebes sprint naar zege in eerste etappe Ronde van Burgos

POZA DE LA SAL (ANP) - Lorena Wiebes heeft de eerste etappe van de Ronde van Burgos op haar naam geschreven. De Europees kampioene van SD Worx - Protime was na 125 kilometer tussen Burgos en Poza de la Sal de beste in de sprint. Ze bleef de Italiaanse Elisa Balsamo en ploeggenote en wereldkampioene Lotte Kopecky uit België voor.

2 uur geleden
Dopingautoriteit waarschuwt voor 'gevaarlijke' Enhanced Games

DEN HAAG/UTRECHT (ANP) - De Dopingautoriteit adviseert sporters zich niet te laten verleiden tot deelname aan de Enhanced Games, een sportevenement waarin doping en andere verboden hulpmiddelen zijn toegestaan en waarin veel geld is te verdienen.

3 uur geleden
Griekspoor treft Amerikaan Giron in eerste ronde Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tallon Griekspoor treft in de eerste ronde van Roland Garros de Amerikaan Marcos Giron. Griekspoor is de nummer 34 van de wereldranglijst, Giron staat op de 43e plaats.

3 uur geleden
Lamens tegen Krueger op Roland Garros, Rus tegen Osorio

PARIJS (ANP) - Tennisster Suzan Lamens neemt het bij haar debuut op Roland Garros in de eerste ronde op tegen de Amerikaanse Ashlyn Krueger. De Nederlandse nummer 67 van de wereldranglijst is voor het eerst automatisch toegelaten tot het hoofdtoernooi.

3 uur geleden