Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Swiatek gunt Duitse Lys op Australian Open slechts één game

Swiatek gunt Duitse Lys op Australian Open slechts één game

MELBOURNE (ANP) - Tennisster Iga Swiatek staat voor het eerst sinds 2022 weer in de kwartfinales van de Australian Open. De Poolse nummer 2 van de wereld had geen enkele moeite met de Duitse Eva Lys, die maar één game won: 6-0 6-1. De partij duurde nog geen uur.

In haar vorige partij, tegen de Britse Emma Raducanu, stond Swiatek ook maar één game af. Voor een plek in de halve finales speelt Swiatek tegen Emma Navarro. De Amerikaanse rekende in een lange partij af met de Russische Daria Kasatkina: 6-4 5-7 7-5.

Swiatek verloor in 2022 in de halve finales van de Australian Open van de Amerikaanse Danielle Collins. De finale in Melbourne wist ze nog nooit te bereiken.

Meer uit Sport

Fransman Grégoire wint tweede etappe Zwitserland, Lemmen derde

LOCARNO (ANP) - Romain Grégoire heeft de tweede etappe van de Ronde van Zwitserland gewonnen. In de rit over 157 kilometer rond Locarno met een venijnige slotfase was de Fransman van Groupama - FDJ United de sterkste van een kopgroep van veertien renners. Marcel Camprubí uit Spanje werd tweede, voor de Nederlander Bart Lemmen.

4 uur geleden
Wielrenster Žigart breekt kaak bij val in Ronde van Zwitserland

LOCARNO (ANP) - Wielrenster Urška Žigart heeft donderdag haar kaak gebroken bij een val in de tweede etappe van de Ronde van Zwitserland. Dat meldt haar ploeg AG Insurance - Soudal. De 29-jarige Sloveense, die verloofd is met wereldkampioen en viervoudig Tourwinnaar Tadej Pogačar, kwam in de laatste kilometer van de etappe ten val.

5 uur geleden
Longo Borghini neemt in Zwitserland leiderstrui over van De Vries

LOCARNO (ANP) - Wielrenster Elisa Longo Borghini heeft de tweede etappe in de Ronde van Zwitserland gewonnen. De Italiaans kampioene van UAE Team ADQ nam met de ritzege ook de leiderstrui over van Femke de Vries.

9 uur geleden
Tennisser De Jong door afmelding geplaatst voor Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisser Jesper de Jong mag zonder het spelen van kwalificaties meedoen aan het hoofdtoernooi van Wimbledon. De nummer 72 van de wereld, die vorige maand de vierde ronde haalde op Roland Garros, profiteert van de afmelding van de geblesseerde Tomáš Macháč. Dat meldt de toernooiorganisatie.

9 uur geleden
Turnster Sanne Wevers weer opgenomen in Oranjeselectie

ROTTERDAM (ANP) - Turnster Sanne Wevers (34) is weer opgenomen in de Oranjeselectie. Dat meldt turnbond KNGU.

10 uur geleden
Basketballers New York Knicks accepteren uitnodiging Witte Huis

NEW YORK (ANP/RTR) - De basketballers van de New York Knicks hebben de uitnodiging om het Witte Huis te bezoeken geaccepteerd. Dat meldde James Dolan, de eigenaar van het basketbalteam dat afgelopen weekend voor het eerst sinds 1973 de titel in de Amerikaanse basketbalcompetitie NBA veroverde.

13 uur geleden
Tennisster Sabalenka wint eerste partij na sof op Roland Garros

BERLIJN (ANP/AFP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft twee weken na haar verrassende uitschakeling in de kwartfinale van Roland Garros een succesvolle comeback gemaakt. De nummer 1 van de wereld uit Belarus won op het grastoernooi van Berlijn van de Russin Ekaterina Aleksandrova en plaatste zich daarmee voor de kwartfinale.

1 dag geleden