Swiatek gunt Duitse Lys op Australian Open slechts één game
MELBOURNE (ANP) - Tennisster Iga Swiatek staat voor het eerst sinds 2022 weer in de kwartfinales van de Australian Open. De Poolse nummer 2 van de wereld had geen enkele moeite met de Duitse Eva Lys, die maar één game won: 6-0 6-1. De partij duurde nog geen uur.
In haar vorige partij, tegen de Britse Emma Raducanu, stond Swiatek ook maar één game af. Voor een plek in de halve finales speelt Swiatek tegen Emma Navarro. De Amerikaanse rekende in een lange partij af met de Russische Daria Kasatkina: 6-4 5-7 7-5.
Swiatek verloor in 2022 in de halve finales van de Australian Open van de Amerikaanse Danielle Collins. De finale in Melbourne wist ze nog nooit te bereiken.
Meer uit Sport
SEPANG (ANP) - Max Verstappen heeft eindelijk zijn eerste zege van dit seizoen binnen in de Formule 1. De viervoudig wereldkampioen won in zijn Red Bull na een chaotische aanloop op dominante wijze de Grote Prijs van Bahrein, die in Maleisië werd verreden.
21 minuten geledenSEPANG (ANP) - De startprocedure bij de Grote Prijs van Bahrein is afgebroken, omdat tal van coureurs problemen hadden met hun Formule 1-auto tijdens de opwarmronden. Het leek erop alsof software in de half-elektrische auto's niet functioneerde in de regen. Onder anderen Max Verstappen en Lewis Hamilton ervoeren problemen bij het intrappen van het gaspedaal.
2 uur geledenBEIJING (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka is al vroeg uitgeschakeld in het China Open, een masterstoernooi bij de vrouwen. De nummer 2 van de wereld ging in Beijing in de derde ronde onderuit tegen de Tsjechische Nikola Bartůňková. De nummer 34 van de wereld won in twee sets: 6-4 6-3.
3 uur geledenSEPANG (ANP) - De Grote Prijs van Bahrein in Maleisië start veel later dan de geplande aanvangstijd van 09.00 uur. Er is lang oponthoud door zware regenval op het circuit van Sepang, met ook donder en bliksem erbij.
3 uur geledenMOTEGI (ANP) - Marc Márquez heeft de titelstrijd in de MotoGP bijzonder spannend gemaakt met zijn zesde zege van het seizoen. De Spaanse motorracer, regerend wereldkampioen, won de GP van Japan en verkleinde het verschil met kampioenschapsleider Jorge Martín tot 2 punten. Het seizoen telt nog zes ronden.
4 uur geledenCARDIFF (ANP/AFP) - De Britse bokser Tyson Fury (36) wil voor het langverwachte gevecht met zijn landgenoot Anthony Joshua (38) samen met de Amerikaanse president Donald Trump de ring oplopen. Het gevecht tussen de twee Britse voormalige wereldkampioenen in het zwaargewicht staat gepland op 11 december in Cardiff.
15 uur geledenHAVELTE (ANP) - Marathonschaatser Jan Roelof Kruithof is op 89-jarige leeftijd overleden. Dat melden RTV Drenthe en de NOS op basis van de familie.
16 uur geleden