Swiatek gunt Duitse Lys op Australian Open slechts één game
MELBOURNE (ANP) - Tennisster Iga Swiatek staat voor het eerst sinds 2022 weer in de kwartfinales van de Australian Open. De Poolse nummer 2 van de wereld had geen enkele moeite met de Duitse Eva Lys, die maar één game won: 6-0 6-1. De partij duurde nog geen uur.
In haar vorige partij, tegen de Britse Emma Raducanu, stond Swiatek ook maar één game af. Voor een plek in de halve finales speelt Swiatek tegen Emma Navarro. De Amerikaanse rekende in een lange partij af met de Russische Daria Kasatkina: 6-4 5-7 7-5.
Swiatek verloor in 2022 in de halve finales van de Australian Open van de Amerikaanse Danielle Collins. De finale in Melbourne wist ze nog nooit te bereiken.
Meer uit Sport
CINCINNATI (ANP/RTR) - De Franse tennisser Arthur Fils heeft in Cincinnati zijn eerste masterstoernooi gewonnen. De nummer 21 van de wereldranglijst versloeg in Ohio de Amerikaan Frances Tiafoe met 6-3 1-6 6-0.
1 uur geledenCINCINNATI (ANP) - Tennisser Robin Haase heeft naast zijn eerste titel in het dubbelspel van een masterstoernooi gegrepen. De 39-jarige Nederlander verloor samen met de Duitser Constantin Frantzen in de finale in Cincinnati van de Brazilianen Orlando Luz en Rafael Matos: 6-4 3-6 10-7.
11 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - De Nederlandse hockeysters hebben ook de vijfde wedstrijd op het wereldkampioenschap in eigen land gewonnen. De titelverdediger van bondscoach Raoul Ehren, die al zeker was van een plek in de halve finale, versloeg China in het Wagener Stadion in Amstelveen met 4-1.
15 uur geledenMANOSQUE (ANP) - De jonge Britse wielrenner Matthew Brennan heeft de tweede etappe van de Vuelta gewonnen. Het 21-jarige talent van Visma-Lease a Bike was bij de licht oplopende aankomst in het Zuid-Franse Manosque na een lange sprint duidelijk de snelste. De Spanjaard Pau Miquel werd tweede, voor de Sloveense rodetruidrager Tadej Pogačar en de Deen Mads Pedersen.
15 uur geledenZANDVOORT (ANP) - Koning Willem-Alexander heeft zondag de beker van de GP van Zandvoort uitgereikt aan winnaar Lando Norris.
15 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City is het nieuwe seizoen in de Premier League begonnen met een zwaarbevochten zege op Bournemouth: 2-1. De ploeg van de nieuwe trainer Enzo Maresca stond tot de 84e minuut achter tegen de nummer 6 van vorig seizoen, maar scoorde nog via verdedigers Marc Guéhi en Joško Gvardiol. Marcus Tavernier had de bezoekers, met Justin Kluivert in de basis, in de 26e minuut op voorsprong gezet.
16 uur geledenZANDVOORT (ANP) - Lando Norris heeft de Dutch Grand Prix gewonnen. De 26-jarige regerend wereldkampioen reed zijn McLaren na 72 ronden op het circuit van Zandvoort als eerste over de finish. Prins Bernhard van Oranje zwaaide de zwart-wit geblokte vlag.
16 uur geleden