Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Swapfiets nu ook actief in ‘t Gooi en Utrechtse Heuvelrug

Swapfiets nu ook actief in ‘t Gooi en Utrechtse Heuvelrug

AMSTERDAM (ANP) - Swapfiets breidt uit naar ‘t Gooi en de Utrechtse Heuvelrug. Daardoor is de aanbieder van abonnementsfietsen beschikbaar in Hilversum, Bilthoven, Zeist, Baarn, Laren, Naarden, Bussum, Soest, Blaricum en Huizen. Met die uitbreiding is Swapfiets nu actief in meer dan vijftig Nederlandse steden.

"Inwoners van ‘t Gooi en de Utrechtse Heuvelrug komen dagelijks in steden als Amsterdam en Utrecht of ze hebben er eerder zelf gewoond. Hoe dan ook, zijn ze bekend met ons aanbod en zagen we daardoor een enorme vraag naar Swapfiets in de regio. We zijn erg blij dat we deze uitbreiding hebben gerealiseerd", zegt algemeen directeur Marc van Pappelendam.

Eerder dit jaar vierde het in 2014 opgerichte Swapfiets nog de mijlpaal van 200.000 leden en de uitbreiding naar Milaan, Parijs en Londen. Inmiddels telt het Amsterdamse bedrijf nu meer dan 220.000 klanten in Nederland, Duitsland, België, Denemarken, Frankrijk en Italië.

Bij Swapfiets betaal je een vast bedrag per maand voor een fiets. Bij een defect wordt het rijwiel binnen 48 uur gerepareerd op een locatie naar keuze of vervangen zonder extra kosten.

Meer uit Financieel

Nvidia: 1 biljoen dollar uit geavanceerde chips tegen eind 2027

SANTA CLARA (ANP/BLOOMBERG) - Het Amerikaanse chipconcern Nvidia verwacht tegen het einde van 2027 minstens 1 biljoen dollar te genereren met zijn nieuwste generaties grafische en AI-chips. Dat maakte het bedrijf maandag bekend tijdens zijn jaarlijkse conferentie voor ontwikkelaars.

7 uur geleden
Duik van olieprijs duwt Wall Street omhoog

NEW YORK (ANP) - De Amerikaanse aandelenmarkten lieten maandag een overtuigend herstel zien na de verliezen van afgelopen weken. De beurshandel kreeg steun van een sterke daling van de olieprijs. De aanhoudende oorlog in het Midden-Oosten zorgde nog wel voor een gespannen stemming bij beleggers.

8 uur geleden
Staking legt luchtverkeer op Berlijns vliegveld woensdag plat

BERLIJN (ANP/DPA) - De internationale luchthaven van Berlijn schort woensdag al het passagiersverkeer op vanwege een staking, meldt Berlin Brandenburg Airport. De staking raakt 445 vluchten en ongeveer 57.000 passagiers, aldus de exploitant van de luchthaven.

11 uur geleden
Duurder vast energiecontract blijft populairder dan voor oorlog

DEN HAAG (ANP) - Vaste energiecontracten zijn ook na de gestegen prijzen nog populair. De belangstellingspiek van vlak na het uitbreken van de Iranoorlog is voorbij, maar energiebedrijven zien nog steeds meer overstappers dan daarvoor. De prijs van een nieuw vast contract ligt door de hogere gasprijs nu gemiddeld zo'n 5 procent hoger dan eerst, wat op jaarbasis voor een doorsnee huishouden een prijsstijging van zo'n 100 euro is, zo staat in een Kamerbrief van maandag.

11 uur geleden
Europese beurzen klimmen door dalende olieprijs

AMSTERDAM (ANP) - De AEX, de index van de dertig meest verhandelde fondsen op de beurs in Amsterdam, is maandag hoger gesloten. Beleggers reageerden vooral positief op de olieprijzen die daalden door ontwikkelingen rond de Straat van Hormuz. ASML en Shell behoorden tot de grootste stijgers.

12 uur geleden
Vergelijker: spaarrente schiet omhoog naar 2,50 procent

EINDHOVEN (ANP) - Na maanden van stagnatie kwam er maandag beweging in de spaarrente. De hoogste spaarrente op een vrij opneembare spaarrekening schoot omhoog van 2,05 naar 2,50 procent. "Een opmerkelijke verhoging", constateert de financiële vergelijkingssite Geld.nl.

13 uur geleden
FNV: veel werknemers DHL Express hebben gestaakt

AMSTERDAM (ANP) - Veel werknemers van DHL Express, dat vooral spoedzendingen van documenten en pakketten bezorgt, hebben maandag gestaakt. Met slechts een kleine bezetting zijn er nog wel pakketten gereden, meldt FNV.

14 uur geleden