Svitolina tegen Rybakina in tennisfinale Straatsburg
STRAATSBURG (ANP) - De finale van het WTA-toernooi in Straatsburg, dat dient als voorbereiding op Roland Garros, gaat tussen Elina Svitolina en Elena Rybakina. De Oekraïense Svitolina, als tweede geplaatst, rekende in de halve finales af met Aryna Sabalenka uit Wit-Rusland: 6-2 4-6 6-4.
Rybakina was in twee sets te sterk voor Nao Hibino uit Japan: 6-3 6-4. De 21-jarige tennisser uit Kazachstan, achttiende op de wereldranglijst, won begin dit jaar het toernooi van Hobart en hoopt in Straatsburg haar derde WTA-titel binnen te halen.
De 26-jarige Svitolina, nu mmer 5 van de wereld, heeft al veertien titels op zak. De Oekraïense zegevierde eerder dit jaar in Monterrey. Svitolina sloeg de US Open open vanwege het coronavirus. Ze is op Roland Garros als derde geplaatst.
Meer uit Sport
MADRID (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft zich met de nodige moeite geplaatst voor de derde ronde van het masterstoernooi in Madrid. De nummer 1 van de wereld had bijna 2,5 uur nodig om de Fransman Benjamin Bonzi in drie sets te verslaan: 6-7 (6) 6-1 6-4.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich afgemeld voor Roland Garros. De winnaar van de laatste twee edities van het grandslamtoernooi in Parijs kan niet meedoen vanwege de polsblessure die hem al een tijdje kwelt.
3 uur geledenCHORZOW (ANP) - Het EK atletiek wordt in 2028 georganiseerd in de Poolse regio Silezië. Dat maakte de Europese atletiekbond bekend. Het toernooi vindt plaats in het Slaski Stadion in de stad Chorzow.
9 uur geledenMADRID (ANP) - Tallon Griekspoor heeft zijn eerste gravelzege van het seizoen geboekt. De beste tennisser van Nederland won in de tweede ronde van het masterstoernooi van Madrid met 6-3 6-4 van Damir Dzumhur uit Bosnië en Herzegovina. Hij had een bye in de eerste ronde.
9 uur geledenNIEUWEGEIN (ANP) - Oud-zwemster Sharon van Rouwendaal gaat aan de slag bij zwembond KNZB. De tweevoudig olympisch kampioene zal in samenwerking met bondscoach Marcel Wouda "een belangrijke bijdrage leveren aan de verdere ontwikkeling van de lange afstanden binnen het Nederlandse topzwemmen", meldde de KNZB.
13 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Voor de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles zijn tijdens de eerste verkoopronde meer dan 4 miljoen tickets verkocht. Dat maakten de organisatoren donderdag bekend.
1 dag geledenHENGELO (ANP) - Lieke Klaver komt op de FBK Games op 21 juni in actie op de 400 meter. De organisatie van de atletiekmeeting in Hengelo meldt de deelname van de 27-jarige atlete op "haar eigen" afstand in de 45e editie van de FBK Games.
1 dag geleden