SV Epe schrapt Marc Overmars Paastoernooi 2022
EPE (ANP) - De amateurclub SV Epe schrapt het Marc Overmars Paastoernooi 2022. De club heeft dit besloten nadat de oud-international wegens grensoverschrijdend gedrag jegens vrouwelijke collega's opstapte als directeur voetbalzaken bij Ajax.
"Wij zijn als club geschrokken van de berichtgeving rond het grensoverschrijdend gedrag van Marc Overmars", zegt SV Epe in een verklaring. "Ons medeleven gaat uit naar de slachtoffers van deze ingrijpende gebeurtenissen. Het bestuur van SV Epe heeft in het licht van deze ontwikkelingen besloten het Marc Overmars Paastoernooi 2022 niet te laten doorgaan. Zijn naam zal ook in de toekomst niet langer aan het internationale Paastoernooi verbonden zijn. Zijn gedragingen passen niet bij de normen en waarden die de club uitdraagt."
Overmars, oud-international, voetbalde in zijn jeugd bij SV Epe.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Andoni Iraola is het nieuwe seizoen in de Premier League slecht begonnen met Liverpool. De opvolger van Arne Slot verspeelde met zijn nieuwe club ook punten tegen Nottingham Forest op Anfield (2-2).
53 minuten geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München is goed aan het nieuwe seizoen in de Bundesliga begonnen. De titelverdediger won voor eigen publiek van VfB Stuttgart (5-1). Bayern verzekerde zich vorige week met een zege op Borussia Dortmund (1-2) van winst van de Duitse Supercup.
17 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de uitwedstrijd tegen FC Groningen (2-3) gewonnen. Lequincio Zeefuik was met een doelpunt en assist de grote man bij de bezoekers uit Limburg.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De tientallen mensen die Feyenoord in beeld heeft naar aanleiding van het vuurwerkgeweld tijdens de uitwedstrijd tegen SC Cambuur van afgelopen zondag, hebben nog geen stadionverbod opgelegd gekregen.
23 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft enkele tientallen mensen in beeld die in aanmerking komen voor een stadionverbod naar aanleiding van het vuurwerkgeweld tijdens de uitwedstrijd tegen SC Cambuur afgelopen zondag. Dat heeft de club vrijdag bekendgemaakt.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Giovanni van Bronckhorst kijkt uit naar het uitduel van Feyenoord in de Champions League tegen FC Barcelona. "Deze loting roept natuurlijk speciale gevoelens op", zei de trainer van de Rotterdammers vrijdag. "FC Barcelona is altijd mijn droomclub geweest."
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Giovanni van Bronckhorst (51) vindt alle aandacht die het vuurgeweld bij SC Cambuur - Feyenoord heeft gekregen "terecht". "Het is een moeilijk onderwerp. De voorbereiding op een wedstrijd is anders dan normaal. Je merkt toch dat het de hele week in je systeem zit", zei de trainer van Feyenoord vrijdag in Rotterdam in aanloop naar de competitiewedstrijd van zondag tegen ADO Den Haag.
1 dag geleden