Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

SV Epe schrapt Marc Overmars Paastoernooi 2022

SV Epe schrapt Marc Overmars Paastoernooi 2022

EPE (ANP) - De amateurclub SV Epe schrapt het Marc Overmars Paastoernooi 2022. De club heeft dit besloten nadat de oud-international wegens grensoverschrijdend gedrag jegens vrouwelijke collega's opstapte als directeur voetbalzaken bij Ajax.

"Wij zijn als club geschrokken van de berichtgeving rond het grensoverschrijdend gedrag van Marc Overmars", zegt SV Epe in een verklaring. "Ons medeleven gaat uit naar de slachtoffers van deze ingrijpende gebeurtenissen. Het bestuur van SV Epe heeft in het licht van deze ontwikkelingen besloten het Marc Overmars Paastoernooi 2022 niet te laten doorgaan. Zijn naam zal ook in de toekomst niet langer aan het internationale Paastoernooi verbonden zijn. Zijn gedragingen passen niet bij de normen en waarden die de club uitdraagt."

Overmars, oud-international, voetbalde in zijn jeugd bij SV Epe.

Meer uit Voetbal

Scheidsrechter Makkelie leidt eerste duel van de VS op het WK

LOS ANGELES (ANP) - Danny Makkelie leidt in de nacht van vrijdag op zaterdag de eerste wedstrijd van de Verenigde Staten op het WK tegen Paraguay. Dat heeft wereldvoetbalbond FIFA bekendgemaakt.

49 minuten geleden
Koeman: basisplaats tegen Japan wordt kort dag voor Depay

NEW YORK (ANP) - Ronald Koeman schat de kans niet hoog in dat Memphis Depay zondag met het Nederlands elftal aan de eerste wedstrijd op het WK tegen Japan begint. "Ik heb met hem gesproken en ik vind hem niet voor de volle 100 procent fit", zei de bondscoach na een moeizaam gewonnen oefenwedstrijd tegen Oezbekistan (2-1) in New York. "Hij speelt zo met de reserves mee en we hebben nog een aantal trainingen. Ik sluit niets uit, maar het wordt kort dag, ja."

54 minuten geleden
Koeman: we krijgen veel kansen, maar scoren te weinig

NEW YORK (ANP) - Ronald Koeman zag het Nederlands elftal in de laatste oefeninterland voor het WK tegen Oezbekistan (2-1) dezelfde fouten maken als woensdag tijdens de verloren oefeninterland tegen Algerije (0-1). "We creƫren veel kansen, maar scoren in twee duels slechts twee keer met een strafschop", zei hij aan de rand van het veld in een leeg Icahn Stadium in New York.

55 minuten geleden
Koeman moet ernst van heupblessure doelman Verbruggen afwachten

NEW YORK (ANP) - Ronald Koeman kon vlak na de gewonnen oefeninterland van het Nederlands elftal tegen Oezbekistan (2-1) nog niet vertellen hoe ernstig de blessure van Bart Verbruggen is. "Hij had volgens mij last van een heup. We moeten dit even afwachten. Hij zal onderzocht worden", zei hij in New York.

55 minuten geleden
Aanvalster Miedema heeft knieoperatie ondergaan

MANCHESTER (ANP) - Vivianne Miedema heeft opnieuw een knieoperatie ondergaan. Haar Engelse voetbalclub Manchester City meldde dat de Nederlandse spits succesvol is geopereerd en zich richt op het herstel op weg naar het nieuwe seizoen.

55 minuten geleden
Van Dijk blij dat Oranje duel met Oezbekistan heeft gewonnen

NEW YORK (ANP) - Aanvoerder Virgil van Dijk is blij dat het Nederlands elftal het oefenduel met Oezbekistan winnend heeft afgesloten. "Dat geeft een goed gevoel", zei hij na de 2-1-zege op Oezbekistan bij de NOS.

55 minuten geleden
Oranje verslaat Oezbekistan en ziet keeper Verbruggen uitvallen

NEW YORK (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de laatste oefenwedstrijd voor het WK op het nippertje gewonnen. De ploeg van bondscoach Ronald Koeman versloeg Oezbekistan (2-1) in een leeg Icahn Stadium in New York.

3 uur geleden