Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

SV Epe schrapt Marc Overmars Paastoernooi 2022

SV Epe schrapt Marc Overmars Paastoernooi 2022

EPE (ANP) - De amateurclub SV Epe schrapt het Marc Overmars Paastoernooi 2022. De club heeft dit besloten nadat de oud-international wegens grensoverschrijdend gedrag jegens vrouwelijke collega's opstapte als directeur voetbalzaken bij Ajax.

"Wij zijn als club geschrokken van de berichtgeving rond het grensoverschrijdend gedrag van Marc Overmars", zegt SV Epe in een verklaring. "Ons medeleven gaat uit naar de slachtoffers van deze ingrijpende gebeurtenissen. Het bestuur van SV Epe heeft in het licht van deze ontwikkelingen besloten het Marc Overmars Paastoernooi 2022 niet te laten doorgaan. Zijn naam zal ook in de toekomst niet langer aan het internationale Paastoernooi verbonden zijn. Zijn gedragingen passen niet bij de normen en waarden die de club uitdraagt."

Overmars, oud-international, voetbalde in zijn jeugd bij SV Epe.

Meer uit Voetbal

FC Barcelona rondt terugkeer verdediger Cancelo af

BARCELONA (ANP/AFP) - Verdediger João Cancelo heeft zijn terugkeer naar FC Barcelona afgerond. De 32-jarige Portugees international komt transfervrij over van het Saudische Al Hilal, waar hij zijn contract liet ontbinden. Cancelo heeft bij de landskampioen van Spanje een contract voor drie seizoenen getekend.

10 minuten geleden
FC Twente neemt afscheid van linksbuiten Ltaief

ENSCHEDE (ANP) - Sayf Ltaief heeft afscheid genomen van FC Twente. De 26-jarige aanvaller vervolgt zijn loopbaan bij KS Cracovia SA. Volgens de Poolse club heeft hij een tweejarig contract ondertekend.

33 minuten geleden
Zes clubs tekenen eerste gezamenlijke cao in vrouwenvoetbal

ZEIST (ANP) - Zes clubs hebben de eerste gezamenlijke cao in het vrouwenvoetbal gesloten. Kampioen PSV, Ajax, AZ, Feyenoord, FC Twente en het gedegradeerde HERA United kwamen deze overeen met vakbonden VVCS en ProProf. Tot deze zomer hadden clubs ieder een eigen collectieve arbeidsovereenkomst.

1 uur geleden
Van Dijk wil zich met Liverpool revancheren voor slecht seizoen

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Virgil van Dijk roept zijn ploeggenoten van Liverpool op de tegenvallende prestaties van afgelopen seizoen recht te zetten.

1 uur geleden
NEC-trainer Schreuder vond Bodø/Glimt nog beter dan verwacht

NIJMEGEN (ANP) - Trainer Dick Schreuder van NEC vond het Noorse FK Bodø/Glimt nog beter dan verwacht. "Als je ze echt live ziet dan zijn ze nog veel beter. Ze kunnen goed verdedigen. Ze kunnen goed counteren. Ze durven te voetballen. Toch is het jammer dat we zo makkelijk goals weg hebben gegeven", zei Schreuder na afloop van de heenwedstrijd van NEC in de play-offs van de Champions League. De Nijmegenaren verloren in De Goffert met 3-1 van FK Bodø/Glimt. De return is dinsdag in Noorwegen.

13 uur geleden
NEC in play-offs Champions League kansloos tegen Bodø/Glimt

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft in de heenwedstrijd in de play-offs van de Champions League kansloos verloren van FK Bodø/Glimt. Het elftal van trainer Dick Schreuder ging in een uitverkochte Goffert met 3-1 onderuit tegen de club uit Noorwegen. Sondre Brunstad Fet, Andreas Helmersen en Haitam Aleesami maakten de doelpunten voor de bezoekers. Clement Bischoff scoorde voor NEC. De return is dinsdag in Noorwegen.

16 uur geleden
Openingswedstrijd PSG omgezet in uitduel door slechte grasmat

PARIJS (ANP/AFP) - De eerste competitiewedstrijd van Paris Saint-Germain is geen thuis- maar een uitwedstrijd. De Franse League (LFP) heeft de wedstrijd omgezet vanwege de slechte staat van de grasmat van de landskampioen en Champions League-winnaar.

17 uur geleden