Suzan & Freek dankbaar voor steun na nieuws over ziekte Freek
DEN HAAG (ANP) - Suzan Stortelder en Freek Rikkerink, beter bekend als het duo Suzan & Freek, zijn dankbaar voor alle berichten die zij hebben gekregen naar aanleiding van het nieuws dat Freek ongeneeslijk ziek is. Op Instagram spreken de twee hun waardering uit voor de "onophoudelijke golf aan liefde en steun die we deze week gevoeld hebben".
"We willen jullie uit de grond van ons hart bedanken voor alle lieve berichten, kaarsjes en gebaren. Waar wij elkaar altijd zullen vasthouden, hebben we gevoeld dat jullie dat ook met ons doen. Liefde is alles", schrijven Suzan en Freek in hun Instagram Stories.
Het stel maakte dinsdagmiddag bekend dat Freek (32) uitgezaaide longkanker heeft. Het duo stopte per direct met optreden. Vorig weekend stonden beiden nog in de Ziggo Dome in Amsterdam. "Met een lach en een traan kijken we terug op de concerten van afgelopen weekend. 'Wat was het geweldig hè', zeiden we zondag lachend in de auto terug naar huis. En geweldig was het!"
Radio
In de Single Top 100 heeft muziek van de twee deze week een opmars gemaakt. Het nummer Lichtje branden is daarvan het hoogst genoteerd, op plek twaalf. Nadat het duo had bekendgemaakt dat Freek uitgezaaide longkanker heeft, riepen fans op om het nummer massaal te draaien. Ook veel radiostations deden mee aan het initiatief om het nummer woensdagochtend te laten horen. Andere veelbeluisterde nummers van Suzan & Freek zijn Batterij (25), Goud (28), Als Het Avond Is (32) en Ken Je Dat Gevoel (39).
In de Album Top 100 staat het duo met drie albums in de top 10. Het hoogst genoteerde album is Dromen in kleur uit 2021 op de tweede plaats. Vorige week stond die plaat nog op de 58e plek.
Meer uit Binnenland
ROTTERDAM (ANP) - In Rotterdam en Dordrecht zijn in totaal tien aanhoudingen verricht die de politie linkt aan de WK-wedstrijd tussen Marokko en Canada van zaterdagavond. Dat meldt een woordvoerder.
13 minuten geledenZEELAND (ANP) - Bij een ongeval in het Noord-Brabantse dorp Zeeland zijn zondagochtend vroeg twee inzittenden van een auto overleden. Een van de slachtoffers is een 15-jarige jongen uit Uden. De identiteit van het andere slachtoffer is nog niet bekend, meldt een politiewoordvoerder.
41 minuten geledenASSEN (ANP) - Bij een steekpartij in een horecapand aan de Kerkstraat in Assen zijn twee mensen gewond geraakt. Dat meldt de politie Drenthe op X. De slachtoffers werden ter plaatse aangetroffen. Een van hen is ernstig gewond.
5 uur geledenLEENDE (ANP) - Bij een steekpartij in Leende is in de nacht van zaterdag op zondag een persoon gewond geraakt. Het incident gebeurde rond 03.00 uur in een woning aan de Oostrikkerstraat. Dat meldt de politie Oost-Brabant op X.
6 uur geledenDEN HAAG (ANP) - In de Schilderswijk in Den Haag heeft de politie zaterdagavond 29 aanhoudingen verricht. Feestvreugde om de WK-zege van Marokko sloeg daar om in ongeregeldheden. Twee agenten en een verkeersregelaar raakten daarbij gewond. Dat meldt de politie.
7 uur geledenDEN HAAG (ANP) - In Rotterdam, Utrecht en Den Haag is het weer rustig op straat nadat de Mobiele Eenheid (ME) zaterdagavond moest optreden wegens onrust rond de WK-wedstrijd tussen Marokko en Canada. Fans van Marokko gingen in de grote steden de straat op om de winst te vieren.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - In Amsterdam zijn supporters van Marokko, die de winst van de WK-wedstrijd tegen Canada vierden, huiswaarts gekeerd.
8 uur geleden