Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sutalo en Perisic winnen met Kroatië in Nations League

Sutalo en Perisic winnen met Kroatië in Nations League

ZAGREB (ANP) - Kroatië heeft ook de tweede thuiswedstrijd in de Nations League gewonnen. Het elftal van bondscoach Zlatko Dalic was in Zagreb met 2-1 te sterk voor Schotland. Ajacied Josip Sutalo en PSV'er Ivan Perisic hadden een basisplaats bij de Kroaten.

De Schotten namen na ruim een half uur spelen nog wel de leiding. Na een fout van Luka Susic werkte Duje Caleta-Car de bal achter zijn eigen doelman. Perisic stelde kort daarna met een mooie assist Igor Matanovic in staat de 1-1 te maken.

Andrej Kramaric kopte Kroatië in de 70e minuut van dichtbij op 2-1. Perisic stond met een voorzet ook aan de basis van die treffer. Schotland dacht in blessuretijd de 2-2 te maken, maar die treffer ging niet door omdat er sprake was van buitenspel.

Kroatië heeft in groep 1 van divisie A van de Nations League na drie duels 6 punten. Schotland is nog puntloos. Polen en Portugal spelen later tegen elkaar.

Meer uit Voetbal

Heracles verliest bij Heerenveen en ziet degradatiezorgen groeien

HEERENVEEN (ANP) - Heracles Almelo heeft voor de achtste keer op rij niet kunnen winnen in de Eredivisie en ziet de degradatiezorgen groter worden. In het Abe Lenstrastadion was sc Heerenveen met 4-1 te sterk.

23 minuten geleden
PSV verkleint achterstand op Ajax tot negen landstitels

VOLENDAM (ANP) - PSV heeft de achterstand op Ajax wat betreft behaalde landstitels in de Eredivisie verkleind tot negen. De Eindhovenaren behaalden zondag zonder zelf te spelen hun 27e kampioenschap in Nederland en de derde op rij onder leiding van coach Peter Bosz.

27 minuten geleden
Zesde landstitel in achttien jaar voor PSV

VOLENDAM (ANP) - PSV pakte zondag de zesde landstitel in de laatste achttien jaar.

28 minuten geleden
Feest in binnenstad van Eindhoven na kampioenschap PSV

EINDHOVEN (ANP) - In de binnenstad van Eindhoven barst een feest los nadat PSV de landstitel heeft gewonnen. Dat is te zien op live camerabeelden van Omroep Brabant. In de uitgaansstraat Stratumseind zijn veel mensen op de been en hangt rode rook.

32 minuten geleden
Directeur Van Dop van Go Ahead: gedrag PEC-fans onacceptabel

DEVENTER (ANP) - Algemeen directeur Jan Willem van Dop van Go Ahead Eagles noemde het "een juiste beslissing" om de ongehoorzame supporters van PEC Zwolle het uitvak uit te sturen bij de IJsselderby. De wedstrijd begon daardoor anderhalf uur later dan gepland.

35 minuten geleden
Feyenoord speelt gelijk bij Volendam en laat landstitel aan PSV

VOLENDAM (ANP) - Feyenoord kan ook in theorie geen kampioen meer worden. Het elftal van Robin van Persie speelde zondag met 0-0 gelijk uit tegen FC Volendam. Feyenoord heeft met nog vijf wedstrijden te gaan een achterstand van 16 punten op PSV en kan de Eindhovenaren niet meer achterhalen. Feyenoord heeft nog maar 1 punt meer dan nummer 3 NEC.

42 minuten geleden
PSV zeker van 27e landstitel na gelijkspel Feyenoord bij Volendam

VOLENDAM (ANP) - PSV heeft voor de 27e keer de landstitel gewonnen. De Eindhovenaren zagen nummer 2 Feyenoord met 0-0 gelijkspelen bij FC Volendam en kunnen met nog vijf speelronden te gaan niet meer worden achterhaald.

43 minuten geleden