Sutalo en Perisic winnen met Kroatië in Nations League
ZAGREB (ANP) - Kroatië heeft ook de tweede thuiswedstrijd in de Nations League gewonnen. Het elftal van bondscoach Zlatko Dalic was in Zagreb met 2-1 te sterk voor Schotland. Ajacied Josip Sutalo en PSV'er Ivan Perisic hadden een basisplaats bij de Kroaten.
De Schotten namen na ruim een half uur spelen nog wel de leiding. Na een fout van Luka Susic werkte Duje Caleta-Car de bal achter zijn eigen doelman. Perisic stelde kort daarna met een mooie assist Igor Matanovic in staat de 1-1 te maken.
Andrej Kramaric kopte Kroatië in de 70e minuut van dichtbij op 2-1. Perisic stond met een voorzet ook aan de basis van die treffer. Schotland dacht in blessuretijd de 2-2 te maken, maar die treffer ging niet door omdat er sprake was van buitenspel.
Kroatië heeft in groep 1 van divisie A van de Nations League na drie duels 6 punten. Schotland is nog puntloos. Polen en Portugal spelen later tegen elkaar.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
30 minuten geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
40 minuten geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
2 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.
3 uur geledenBRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.
7 uur geleden