Sutalo en Perisic winnen met Kroatië in Nations League
ZAGREB (ANP) - Kroatië heeft ook de tweede thuiswedstrijd in de Nations League gewonnen. Het elftal van bondscoach Zlatko Dalic was in Zagreb met 2-1 te sterk voor Schotland. Ajacied Josip Sutalo en PSV'er Ivan Perisic hadden een basisplaats bij de Kroaten.
De Schotten namen na ruim een half uur spelen nog wel de leiding. Na een fout van Luka Susic werkte Duje Caleta-Car de bal achter zijn eigen doelman. Perisic stelde kort daarna met een mooie assist Igor Matanovic in staat de 1-1 te maken.
Andrej Kramaric kopte Kroatië in de 70e minuut van dichtbij op 2-1. Perisic stond met een voorzet ook aan de basis van die treffer. Schotland dacht in blessuretijd de 2-2 te maken, maar die treffer ging niet door omdat er sprake was van buitenspel.
Kroatië heeft in groep 1 van divisie A van de Nations League na drie duels 6 punten. Schotland is nog puntloos. Polen en Portugal spelen later tegen elkaar.
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP/DPA) - Tatjana Hänni is benoemd tot algemeen directeur bij de Duitse voetbalclub RB Leipzig. Ze is de eerste vrouw bij een Bundesliga-club die een dergelijke positie vervult. Hänni is de opvolgster van Oliver Mintzlaff, die drie jaar geleden vertrok. Sindsdien was de positie vacant.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
14 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
14 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.
14 uur geleden