Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Supportersvereniging PSV wil snel uitleg van Van Nistelrooij

Supportersvereniging PSV wil snel uitleg van Van Nistelrooij

EINDHOVEN (ANP) - De supportersvereniging van PSV wil dat Ruud van Nistelrooij snel duidelijkheid geeft over zijn vertrek bij de club. "Het kwam ook voor ons als een verrassing en het voelt als een grote teleurstelling. Ruud is een PSV'er van de bovenste plank en hij heeft van alles meegemaakt in de voetbalwereld. Toch is er iets gebeurd waardoor hij enorm is geraakt. Het zou voor de rust rond de club goed zijn als hij daarmee naar buiten treedt", zegt voorzitter Rob Bogaarts.

Van Nistelrooij had dinsdag een gesprek met de directie van de club naar aanleiding van berichtgeving over een verstoorde werkverhouding tussen hem en stafleden en enkele spelers. Daarin werd afgesproken na de laatste competitiewedstrijd van zondag tegen AZ verder te praten. Van Nistelrooij besloot een dag later echter op te stappen. "Het moment heeft ons wel verbaasd", zegt Bogaarts. "Het is een megaslechte timing. Er hangt veel af van de wedstrijd tegen AZ, ook vanwege de financiële mogelijkheden van de club."

De supportersvereniging van PSV roept het bestuur op om de rust binnen de club snel te laten terugkeren. "Dat was juist altijd een belangrijke kracht van PSV. Dat bij ons veel minder naar buiten kwam dan bij Ajax of Feyenoord. PSV was altijd 'steady'. De laatste jaren hebben we dat niet meer gezien, kijk maar naar het vertrek van Mark van Bommel en John de Jong bijvoorbeeld."

Voor Bogaarts is het ook gissen wat er precies is gebeurd. "Ruud is gepokt en gemazeld. Hij weet dat er in de voetbalwereld af en toe dingen gelekt worden, dat hoort erbij. Ruud gaat niet over één nacht ijs en toch neemt hij deze beslissing."

Van Nistelrooij krijgt op sociale media veel steun van PSV-supporters, al zijn er ook mensen bij die het niet erg vinden dat hij vertrekt. "Zij vinden dat hij niet het onderste uit de kan heeft gehaald en kampioen had moeten worden. Dat vind ik zelf eigenlijk ook. We hebben het tegen de kleinere clubs laten liggen", zegt Bogaarts, die veel reacties krijgt van fans. "Er heerst verdriet en boosheid. Ruud is een PSV-coryfee, een held. Hij heeft zoveel betekend voor de club. Het is verdrietig dat hij de club nu op deze manier verlaat."

Meer uit Voetbal

Real Madrid besluit roerige week met competitiezege op Levante

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis een 2-0-overwinning geboekt op degradatiekandidaat Levante. Na bijna een uur voetballen opende Kylian Mbappé de score met een strafschop die hij zelf had versierd. Niet veel later verdubbelde Raúl Asencio de voorsprong in het Bernabéu met een fraaie kopgoal uit een hoekschop.

21 minuten geleden
FC Twente en Ajax in evenwicht bij herstart Eredivisie Vrouwen

ENSCHEDE (ANP) - Bij de hervatting van de Eredivisie Vrouwen na de winterstop is de topper tussen FC Twente en Ajax geëindigd in een 1-1-gelijkspel. Daardoor blijft Ajax de ranglijst aanvoeren met 2 punten voorsprong op Twente, dat nog een wedstrijd tegoed heeft.

24 minuten geleden
United verslaat City in stadsderby van Manchester

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de stadsderby met Manchester City gewonnen (2-0). Bryan Mbeumo en Patrick Dorgu maakten na rust de doelpunten in een sfeervol Old Trafford.

32 minuten geleden
Geblesseerde Zirkzee ontbreekt bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Joshua Zirkzee ontbreekt in de selectie van Manchester United voor de stadsderby met Manchester City. De spits heeft volgens zijn club een blessure opgelopen. Hij staat ook nog steeds in de belangstelling van AS Roma.

3 uur geleden
PSV ontvangt sc Heerenveen in kwartfinale van de KNVB-beker

AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.

22 uur geleden
Trainer Glasner verlaat Crystal Palace aan einde van seizoen

LONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.

1 dag geleden
Pjaca keert terug in selectie FC Twente voor uitduel met Heracles

ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).

1 dag geleden