Supportersvereniging PSV stuurt Sevilla-keeper bloemen als steun
EINDHOVEN (ANP) - De supportersvereniging van PSV heeft Sevilla-doelman Marko Dmitrovic bloemen met een kaartje gestuurd als steun. De Serviër werd donderdag in de slotfase van de Europa League-wedstrijd tussen beide clubs aangevallen door een supporter van PSV.
Dmitrovic overmeesterde de 20-jarige fan, die een stadionverbod had en niet in het Philips-stadion had mogen zijn, snel. Stewards en beveiligers voerden de supporter uiteindelijk weg.
"Excuses namens alle andere supporters", schreef de supportersvereniging op het kaartje. "We hopen dat het goed met je gaat na dit incident. We wensen je het beste en succes in de Europa League."
De rechter-commissaris van de rechtbank in Den Bosch verlengde het voorarrest van de supporter, die uit Roermond komt, maandag met veertien dagen. PSV is nog in afwachting van onderzoek dat de UEFA naar de zaak gaat doen.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP/RTR) - Marokkaans international Achraf Hakimi (27) moet zich voor de rechter verantwoorden voor verkrachting. Dat heeft de voetballer van Paris Saint-Germain dinsdag in een bericht op X bekendgemaakt. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.
24 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.
15 uur geledenNYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
22 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
1 dag geleden