Supportersvereniging PSV hoopt dat aanstelling Bosz rust brengt
EINDHOVEN (ANP) - De supportersvereniging van PSV is blij dat met de aanstelling van trainer Peter Bosz snel een opvolger is gevonden voor de vertrokken Ruud van Nistelrooij. "Het is goed dat PSV snel heeft doorgepakt en er nu verder gebouwd kan gaan worden aan een kampioens- en Champions League-waardig team", zegt voorzitter Rob Bogaarts.
"We hopen dat Peter Bosz zorgt voor rust en dat hij ook de tijd krijgt om te bouwen en dat er niet meteen paniek ontstaat als het een keer tegenzit. We heten Peter Bosz van harte welkom", verklaart de voorzitter.
Bogaarts ziet Bosz als "een man met een visie en interessante spelopvatting". Gevraagd naar de woorden van technisch directeur Earnest Stewart, die Bosz 'de gedroomde kandidaat' noemde, wil de voorzitter het nog even aankijken. "Hij is gewoon een goede coach, maar hij heeft tot nu toe weinig hoofdprijzen gewonnen. Dus dat is toch even afwachten."
Het feit dat Bosz geen geschiedenis heeft bij PSV, maar wel een verleden heeft als speler en technisch manager bij Feyenoord en als trainer bij Ajax, maakt volgens de supportersvereniging niet uit. "Ik geloof niet dat zijn achtergrond bij andere clubs een issue is. Ik heb dat nog nergens gehoord", aldus Bogaarts.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn uitzwaaiduel in Willemstad met 4-0 gewonnen van Aruba. Voor Curaçao was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint. Alle doelpunten vielen in de tweede helft.
1 uur geledenEAST HARTFORD (ANP) - Kaapverdië heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een oefenduel met 3-0 gewonnen van Bermuda. Voor Kaapverdië was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint.
5 uur geledenCHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.
7 uur geledenOEIRAS (ANP) - Portugal heeft een oefenwedstrijd voorafgaand aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen. In het Estádio Nacional in Oeiras versloeg de ploeg van bondscoach Roberto Martínez Chili met 2-1.
7 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP/RTR) - Het Iraanse voetbalelftal moet voor WK-wedstrijden die in de VS gespeeld worden nog dezelfde dag in- en uitreizen. Dat zegt de Iraanse ambassadeur in Mexico voorafgaand aan het WK. "We kunnen inreizen in de ochtend en moeten nog dezelfde dag vertrekken", aldus de ambassadeur tegen journalisten.
8 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Het voetbalelftal van Tunesië, een van de WK-tegenstanders van Oranje, is hard onderuitgegaan in de laatste oefenwedstrijd in aanloop naar het toernooi. In het Koning Boudewijnstadion in Brussel was België met 5-0 te sterk voor Tunesië, dat het laatste halfuur met tien man speelde.
12 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Supporters die de komende weken WK-wedstrijden bezoeken, mogen één fabrieksverzegelde wegwerpwaterfles meenemen naar het stadion. Dat meldt de FIFA. De wereldvoetbalbond liet enkele dagen eerder weten dat herbruikbare flessen om veiligheidsredenen verboden zijn.
19 uur geleden