
Supportersvereniging PSV hoopt dat aanstelling Bosz rust brengt
EINDHOVEN (ANP) - De supportersvereniging van PSV is blij dat met de aanstelling van trainer Peter Bosz snel een opvolger is gevonden voor de vertrokken Ruud van Nistelrooij. "Het is goed dat PSV snel heeft doorgepakt en er nu verder gebouwd kan gaan worden aan een kampioens- en Champions League-waardig team", zegt voorzitter Rob Bogaarts.
"We hopen dat Peter Bosz zorgt voor rust en dat hij ook de tijd krijgt om te bouwen en dat er niet meteen paniek ontstaat als het een keer tegenzit. We heten Peter Bosz van harte welkom", verklaart de voorzitter.
Bogaarts ziet Bosz als "een man met een visie en interessante spelopvatting". Gevraagd naar de woorden van technisch directeur Earnest Stewart, die Bosz 'de gedroomde kandidaat' noemde, wil de voorzitter het nog even aankijken. "Hij is gewoon een goede coach, maar hij heeft tot nu toe weinig hoofdprijzen gewonnen. Dus dat is toch even afwachten."
Het feit dat Bosz geen geschiedenis heeft bij PSV, maar wel een verleden heeft als speler en technisch manager bij Feyenoord en als trainer bij Ajax, maakt volgens de supportersvereniging niet uit. "Ik geloof niet dat zijn achtergrond bij andere clubs een issue is. Ik heb dat nog nergens gehoord", aldus Bogaarts.
Meer uit Voetbal
GENÈVE (ANP) - Zwitserland is op het Europees kampioenschap voetbal ternauwernood aan uitschakeling ontsnapt. Het gastland speelde in de laatste groepswedstrijd gelijk tegen Finland (1-1) en eindigde daardoor op de tweede plaats in poule A, achter Noorwegen.
2 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse gaat naar alle waarschijnlijkheid in beroep tegen het besluit van de onafhankelijke licentiecommissie van de KNVB om de proflicentie in te trekken. Dat meldt de Arnhemse eerstedivisieclub op zijn website.
15 uur geledenZEIST (ANP) - De onafhankelijke licentiecommissie van de KNVB heeft besloten de licentie van betaaldvoetbalorganisatie Vitesse per 11 juli in te trekken. De club uit Arnhem heeft structureel en over een langere periode het licentiesysteem omzeild en ondermijnd en blijft dat volgens de licentiecommissie nog steeds doen. Vitesse kan in beroep tegen het besluit.
15 uur geledenTHUN (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben zondag waarschijnlijk een ruime zege nodig op Frankrijk voor een plek in de kwartfinales van het EK, maar de laatste overwinning op de Fransen dateert van tien jaar geleden. Drie jaar geleden waren 'Les Bleues', na verlenging, al verantwoordelijk voor de uitschakeling van titelhouder Oranje in de kwartfinales van het EK in Engeland.
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Christian Rasmussen verlaat Ajax voor Fortuna Düsseldorf. De 22-jarige Deense aanvaller slaagde er de afgelopen seizoenen niet in een basisplaats te bemachtigen bij de club uit Amsterdam.
16 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat blijft voorlopig bondscoach van Curaçao. De 77-jarige Nederlander heeft zijn deze maand aflopende contract verlengd tot het einde van dit jaar. Dat meldt de voetbalbond van Curaçao.
16 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer John Heitinga wil dat Ajax aanvallender speelt dan het afgelopen seizoen. "Marcel en ik staan voor voetbal dat goed bij Ajax past", doelde hij tijdens een persconferentie op zijn assistent Keizer. "We willen vermakelijk voetbal spelen. Daar mogen jullie mij op afrekenen."
17 uur geleden