Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Supportersvereniging PSV hoopt dat aanstelling Bosz rust brengt

Supportersvereniging PSV hoopt dat aanstelling Bosz rust brengt

EINDHOVEN (ANP) - De supportersvereniging van PSV is blij dat met de aanstelling van trainer Peter Bosz snel een opvolger is gevonden voor de vertrokken Ruud van Nistelrooij. "Het is goed dat PSV snel heeft doorgepakt en er nu verder gebouwd kan gaan worden aan een kampioens- en Champions League-waardig team", zegt voorzitter Rob Bogaarts.

"We hopen dat Peter Bosz zorgt voor rust en dat hij ook de tijd krijgt om te bouwen en dat er niet meteen paniek ontstaat als het een keer tegenzit. We heten Peter Bosz van harte welkom", verklaart de voorzitter.

Bogaarts ziet Bosz als "een man met een visie en interessante spelopvatting". Gevraagd naar de woorden van technisch directeur Earnest Stewart, die Bosz 'de gedroomde kandidaat' noemde, wil de voorzitter het nog even aankijken. "Hij is gewoon een goede coach, maar hij heeft tot nu toe weinig hoofdprijzen gewonnen. Dus dat is toch even afwachten."

Het feit dat Bosz geen geschiedenis heeft bij PSV, maar wel een verleden heeft als speler en technisch manager bij Feyenoord en als trainer bij Ajax, maakt volgens de supportersvereniging niet uit. "Ik geloof niet dat zijn achtergrond bij andere clubs een issue is. Ik heb dat nog nergens gehoord", aldus Bogaarts.

Meer uit Voetbal

NEC huurt verdediger Kabar van Borussia Dortmund

NIJMEGEN (ANP) - Almugera Kabar speelt komend seizoen voor NEC. De club uit Nijmegen huurt de linksbenige verdediger van Borussia Dortmund.

10 minuten geleden
Nieuw-Zeeland staat niet meer achter FIFA-voorzitter Infantino

WELLINGTON (ANP) - De voetbalbond van Nieuw-Zeeland staat niet meer achter Gianni Infantino en wil een onafhankelijk onderzoek naar het omstreden plan van de voorzitter van de FIFA om een deel van de aandelen van komende WK's te verkopen aan investeerders.

2 uur geleden
Coach Míchel ziet Ajax te veel duels verliezen tegen Shelbourne

DUBLIN (ANP) - Trainer Míchel Sánchez van Ajax was na het gelijkspel tegen Shelbourne (2-2) niet tevreden over zijn ploeg. "We kwamen hier om te winnen en dat is niet gelukt", zei hij.

11 uur geleden
Ajax na gelijkspel tegen Shelbourne naar play-offs tegen Sion

DUBLIN (ANP) - Ajax heeft zich met het schaamrood op de kaken geplaatst voor de play-offs voor een plek in het hoofdtoernooi van de Conference League. De club uit Amsterdam kwam in de uitwedstrijd tegen het povere Shelbourne uit Ierland niet verder dan een gelijkspel (2-2), na een zege van vorige week in de Johan Cruijff ArenA (3-1).

12 uur geleden
PSG wint Europese Supercup opnieuw door zege op Aston Villa

SALZBURG (ANP) - Paris Saint-Germain heeft ten koste van Aston Villa voor het tweede jaar op rij de Europese Supercup gewonnen. Désiré Doué maakte na een uur het winnende doelpunt in Salzburg: 2-1. Bij Europa League-winnaar Aston Villa speelden de Nederlandse doelman Marco Bizot en verdediger Ian Maatsen de hele wedstrijd mee, Lamare Bogarde viel in.

1 dag geleden
Xavi eerste buitenlandse bondscoach Oranje sinds Happel in 1978

ZEIST (ANP) - De Spanjaard Xavi is de eerste buitenlandse bondscoach van Oranje sinds de Oostenrijker Ernst Happel in 1978. Tot de jaren 70 had het Nederlands elftal juist geregeld een trainer uit een ander land.

1 dag geleden
Xavi vindt zichzelf 'een beetje een zoon van Nederlandse voetbal'

ZEIST (ANP) - Xavi beschouwt zichzelf als "een beetje een zoon van het Nederlandse voetbal". Dat zegt de nieuwe bondscoach van het Nederlands elftal in een persbericht van de KNVB. "Ik vind het een enorme eer om bondscoach van het Nederlands elftal te worden. Als iemand die zijn opleiding heeft genoten aan de academie van FC Barcelona, met sterke invloeden van onder anderen Johan Cruijff en Rinus Michels, voel ik een bijzondere verbondenheid met het Nederlandse voetbal."

1 dag geleden