Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Supportersvereniging PSV hoopt dat aanstelling Bosz rust brengt

Supportersvereniging PSV hoopt dat aanstelling Bosz rust brengt

EINDHOVEN (ANP) - De supportersvereniging van PSV is blij dat met de aanstelling van trainer Peter Bosz snel een opvolger is gevonden voor de vertrokken Ruud van Nistelrooij. "Het is goed dat PSV snel heeft doorgepakt en er nu verder gebouwd kan gaan worden aan een kampioens- en Champions League-waardig team", zegt voorzitter Rob Bogaarts.

"We hopen dat Peter Bosz zorgt voor rust en dat hij ook de tijd krijgt om te bouwen en dat er niet meteen paniek ontstaat als het een keer tegenzit. We heten Peter Bosz van harte welkom", verklaart de voorzitter.

Bogaarts ziet Bosz als "een man met een visie en interessante spelopvatting". Gevraagd naar de woorden van technisch directeur Earnest Stewart, die Bosz 'de gedroomde kandidaat' noemde, wil de voorzitter het nog even aankijken. "Hij is gewoon een goede coach, maar hij heeft tot nu toe weinig hoofdprijzen gewonnen. Dus dat is toch even afwachten."

Het feit dat Bosz geen geschiedenis heeft bij PSV, maar wel een verleden heeft als speler en technisch manager bij Feyenoord en als trainer bij Ajax, maakt volgens de supportersvereniging niet uit. "Ik geloof niet dat zijn achtergrond bij andere clubs een issue is. Ik heb dat nog nergens gehoord", aldus Bogaarts.

Meer uit Voetbal

Advocaat (78) wil niet de oudste bondscoach op WK zijn

AMSTERDAM (ANP) - Dick Advocaat is vooralsnog met 78 jaar de oudste bondscoach die naar het WK voetbal gaat, maar hij heeft liever niet alle aandacht die zijn leeftijd met zich meebrengt. "Ik hoop dat Roemenië zich via de play-offs nog plaatst voor het WK, want hun bondscoach Mircea Lucescu is 80 jaar", zei de bondscoach van Curaçao in het programma Goedemorgen Eredivisie van ESPN. "Laat hem maar winnen, dan ben ik daar vanaf."

11 minuten geleden
Lang belooft meer goals bij Napoli: beste moet nog komen

NAPELS (ANP) - Het eerste doelpunt van Noa Lang voor Napoli in de Serie A zal bevrijdend werken. "Het beste moet nog komen, dit is nog maar het begin", zei de aanvaller bij Sky Italia na de winst op Atalanta (3-1). Lang begon pas voor de tweede keer in de basis en maakte het derde doelpunt voor zijn ploeg.

2 uur geleden
Sparta en Fortuna spelen gelijk op Het Kasteel

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Sparta Rotterdam en Fortuna Sittard heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen speelden met 1-1 gelijk op Het Kasteel.

12 uur geleden
Heracles wint ook vierde duel onder interim-trainer Krüzen

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft ook de vierde wedstrijd onder interim-trainer Hendrie Krüzen gewonnen. De ploeg verliet de laatste plaats van de Eredivisie met een thuiszege op Go Ahead Eagles (4-2).

12 uur geleden
Aanvaller Lang maakt eerste doelpunt voor Napoli in Serie A

NAPELS (ANP) - Noa Lang heeft met een doelpunt bijgedragen aan een thuiszege van Napoli op Atalanta (3-1). De linksbuiten bekroonde een basisplaats met zijn eerste doelpunt in de Serie A.

13 uur geleden
Naujoks vergroot problemen Ajax met twee treffers voor Excelsior

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is nog niets opgeschoten met het ontslag van John Heitinga. Met interim-trainer Fred Grim op de bank verloor de club twee weken na de nederlaag bij FC Utrecht ook van Excelsior (1-2) in de Johan Cruijff ArenA. Noah Naujoks maakte beide doelpunten voor de bezoekers, die nog nooit eerder een uitduel met de gevallen topclub uit Amsterdam wonnen.

14 uur geleden
Mühren redt punt voor Volendam tegen FC Twente

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam heeft dankzij een doelpunt van Robert Mühren een punt overgehouden aan de thuiswedstrijd tegen FC Twente. Mühren kopte in de slotfase raak, nadat Daan Rots de bezoekers uit Enschede kort na het begin van de tweede helft op voorsprong had gezet. Voor FC Twente was het al het derde gelijkspel op rij.

14 uur geleden