Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Supportersvereniging Feyenoord: vertrek Koevermans is triest

Supportersvereniging Feyenoord: vertrek Koevermans is triest

ROTTERDAM (ANP) - De grootste supportersvereniging van Feyenoord vindt het "triest en verwerpelijk" dat algemeen directeur Mark Koevermans vertrekt als gevolg van bedreigingen. "Hij moet op inhoud worden beoordeeld door de raad van commissarissen, niet door ons", zegt bestuurslid Eduard Cachet van FSV De Feijenoorder. "Het is bizar dat iemand op basis van bedreigingen ervoor kiest om weg te gaan. We moeten het politieonderzoek afwachten tot we duidelijk weten uit welke hoek de bedreigingen komen."

De officiële supportersvereniging deelde woensdagavond via de sociale media een open brief van bijna twintig losse fangroeperingen aan de raad van commissarissen. Daarin vragen zij om een dialoog tussen de clubleiding en de achterban. "Elke Feyenoorder weet dat de oplossing even eenvoudig als doortastend is: bestuurders en supporters moeten met elkaar dezelfde kant op gaan bewegen", staat in de brief. "Want kansen op successen worden vergroot als supporters vanaf het begin transparant betrokken worden. Het grote onderliggende probleem van deze oneliner is dat supporters en club al tientallen jaren uit elkaar aan het groeien zijn."

FSV De Feijenoorder heeft de open brief online gedeeld, maar behoort niet tot de afzenders. "We vinden het wel belangrijk dat de dialoog wordt gezocht, in de hoop zo meer excessen te voorkomen", zegt Cachet. "Als je niet met dit soort groepen in gesprek gaat, groei je alleen maar verder uit elkaar. Ik zeg niet dat de gasten die deze brief hebben opgesteld de problemen veroorzaken, dat is in dit geval ook niet relevant. Maar wat betreft het aangaan van de dialoog is hierin voor iedereen winst te behalen. In welke vorm en frequentie, dat is de volgende vraag."

Als officiële supportersvereniging heeft FSV De Feijenoorder regelmatig overleg met de clubleiding. "Daarin wordt alles besproken, ook wat we kunnen doen om de excessen tegen te gaan. Dat is niet makkelijk."

Meer uit Voetbal

Alleen Brugts ontbreekt bij start EK-voorbereiding Oranjevrouwen

ZEIST (ANP) - Alleen Esmee Brugts ontbreekt volgende week nog als de voetbalsters van Oranje beginnen aan hun voorbereiding op het EK in Zwitserland. De vleugelspeelster van FC Barcelona krijgt een paar dagen extra vrij omdat ze zaterdag nog de Spaanse bekerfinale speelde. Verder heeft bondscoach Andries Jonker dezelfde 26 speelsters geselecteerd als tijdens de afgelopen interlandperiode.

21 minuten geleden
Middenvelder Reijnders rondt toptransfer naar Manchester City af

MANCHESTER (ANP) - Oranje-international Tijjani Reijnders heeft zijn toptransfer naar Manchester City afgerond. De nummer 3 van afgelopen seizoen in Engeland maakt bekend dat de 26-jarige middenvelder een contract voor vijf jaar heeft getekend. City betaalt naar verluidt zo'n 70 miljoen euro aan AC Milan voor de geboren Zwollenaar.

1 uur geleden
Advocaat eindigt met Curaçao foutloos in WK-kwalificatiepoule

ORANJESTAD (ANP) - Het door Dick Advocaat gecoachte Curaçao heeft zich met een overtuigende 5-1-zege op nummer 2 Haïti verzekerd van de groepswinst in de WK-kwalificatiepoule. Het foutloze Curaçao plaatste zich eerder al voor de volgende ronde van de kwalificatiecyclus, waarin de ploeg voor het eerst een WK-ticket kan pakken.

2 uur geleden
Chili ontslaat bondscoach Gareca na opnieuw mislopen WK

EL ALTO (ANP/AFP) - Chili heeft bondscoach Ricardo Gareca ontslagen na het mislopen van het WK voetbal volgend jaar. De nationale ploeg verloor dinsdag met 2-0 van Bolivia, waardoor de laatste kans op plaatsing definitief is verdwenen.

2 uur geleden
Senegal bezorgt Tuchel eerste verlies als bondscoach Engeland

WEST BRIDGFORD (ANP/DPA) - Thomas Tuchel heeft zijn eerste nederlaag geleden als bondscoach van Engeland. Senegal was in een oefenwedstrijd met 3-1 te sterk voor de verliezend finalist van het EK van vorig jaar.

12 uur geleden
Oostenrijk snel klaar met San Marino mede dankzij Arnautovic

SERRAVALLE (ANP) - De voetballers van Oostenrijk hebben een ruime overwinning geboekt in hun tweede WK-kwalificatieduel. De formatie van bondscoach Ralf Rangnick won de uitwedstrijd bij San Marino met 4-0. De eindstand stond na een half uur al op het bord.

12 uur geleden
Oranje acht keer trefzeker op voetbalfeest in Groningen

GRONINGEN (ANP) - Het Nederlands elftal heeft een feestje gemaakt van de eerste interland na 42 jaar in Groningen. Oranje scoorde acht keer tegen Malta (8-0) in de Euroborg.

12 uur geleden

Oh Oh...
Zo te zien gebruik je een adblocker.

We begrijpen je voorkeur om ZeelandNet bannervrij te bekijken. Maar ja, we zijn wel afhankelijk van advertenties om onze website rendabel te houden. Zo kun je o.a. nieuwsartikelen gratis blijven lezen.

Zou je willen overwegen ons te whitelisten, zodat we de content kunnen blijven bieden waarvoor je vandaag naar ZeelandNet kwam?

Dank je wel!