Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Supportersvereniging Feyenoord: vertrek Koevermans is triest

Supportersvereniging Feyenoord: vertrek Koevermans is triest

ROTTERDAM (ANP) - De grootste supportersvereniging van Feyenoord vindt het "triest en verwerpelijk" dat algemeen directeur Mark Koevermans vertrekt als gevolg van bedreigingen. "Hij moet op inhoud worden beoordeeld door de raad van commissarissen, niet door ons", zegt bestuurslid Eduard Cachet van FSV De Feijenoorder. "Het is bizar dat iemand op basis van bedreigingen ervoor kiest om weg te gaan. We moeten het politieonderzoek afwachten tot we duidelijk weten uit welke hoek de bedreigingen komen."

De officiële supportersvereniging deelde woensdagavond via de sociale media een open brief van bijna twintig losse fangroeperingen aan de raad van commissarissen. Daarin vragen zij om een dialoog tussen de clubleiding en de achterban. "Elke Feyenoorder weet dat de oplossing even eenvoudig als doortastend is: bestuurders en supporters moeten met elkaar dezelfde kant op gaan bewegen", staat in de brief. "Want kansen op successen worden vergroot als supporters vanaf het begin transparant betrokken worden. Het grote onderliggende probleem van deze oneliner is dat supporters en club al tientallen jaren uit elkaar aan het groeien zijn."

FSV De Feijenoorder heeft de open brief online gedeeld, maar behoort niet tot de afzenders. "We vinden het wel belangrijk dat de dialoog wordt gezocht, in de hoop zo meer excessen te voorkomen", zegt Cachet. "Als je niet met dit soort groepen in gesprek gaat, groei je alleen maar verder uit elkaar. Ik zeg niet dat de gasten die deze brief hebben opgesteld de problemen veroorzaken, dat is in dit geval ook niet relevant. Maar wat betreft het aangaan van de dialoog is hierin voor iedereen winst te behalen. In welke vorm en frequentie, dat is de volgende vraag."

Als officiële supportersvereniging heeft FSV De Feijenoorder regelmatig overleg met de clubleiding. "Daarin wordt alles besproken, ook wat we kunnen doen om de excessen tegen te gaan. Dat is niet makkelijk."

Meer uit Voetbal

Zege op Venezia helpt Juventus naar Champions League

TURIJN (ANP) - Juventus heeft zich dankzij een 3-2-zege bij Venezia op de slotdag van de Serie A geplaatst voor de Champions League. De ploeg van coach Igor Tudor eindigde als vierde en mag net als kampioen Napoli, Internazionale en Atalanta komend seizoen deelnemen aan het belangrijkste clubtoernooi.

4 uur geleden
Coach Martens vindt AZ terechte winnaar play-offs

ALKMAAR (ANP) - AZ-coach Maarten Martens vond zijn ploeg de terechte winnaar na de 3-2-zege op FC Twente in de finale van de play-offs om het laatste ticket voor Europees voetbal. De Alkmaarders hebben zich gekwalificeerd voor de voorronde van de Conference League.

5 uur geleden
Union heeft eindelijk weer Belgische landstitel te pakken

BRUSSEL (ANP) - Union heeft de terugkeer in de hoogste klasse van het Belgische voetbal in 2021 na vier seizoenen bekroond met de titel. De ploeg uit de Brusselse deelgemeente Vorst won met 3-1 van AA Gent en hoefde daarom niet meer te letten op het resultaat van concurrent Club Brugge.

6 uur geleden
AZ verslaat FC Twente en pakt laatste Europees ticket

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft het ticket voor de voorronde van de Conference League veroverd. De Alkmaarders versloegen in de finale van de play-offs voor Europees voetbal FC Twente met 3-2.

7 uur geleden
Kampioen Liverpool gehuldigd na gelijkspel tegen Crystal Palace

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot heeft met Liverpool de trofee voor het kampioenschap in de Premier League in ontvangst genomen. Dat gebeurde nadat de ploeg op eigen veld niet had kunnen winnen van Crystal Palace. Het duel eindigde in 1-1. Liverpool verzekerde zich een maand geleden al van de titel. In de laatste wedstrijd van het seizoen verdween Ryan Gravenberch voortijdig met een rode kaart naar de kant.

7 uur geleden
Manchester City, Chelsea en Newcastle naar Champions League

LONDEN (ANP) - Manchester City, Chelsea en Newcastle United vergezellen kampioen Liverpool en naaste belager Arsenal naar de Champions League. Die drie ploegen waren de gelukkigen op de slotdag van de Premier League waar Nottingham Forest en Aston Villa een ticket voor het belangrijkste Europese clubtoernooi misliepen.

8 uur geleden
Real Madrid bevestigt komst hoofdtrainer Xabi Alonso

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de komst van hoofdtrainer Xabi Alonso bevestigd. De voormalige middenvelder van de Spaanse topclub heeft een contract voor drie jaar ondertekend. Hij debuteert in de zomer op het WK voor clubs.

15 uur geleden

Oh Oh...
Zo te zien gebruik je een adblocker.

We begrijpen je voorkeur om ZeelandNet bannervrij te bekijken. Maar ja, we zijn wel afhankelijk van advertenties om onze website rendabel te houden. Zo kun je o.a. nieuwsartikelen gratis blijven lezen.

Zou je willen overwegen ons te whitelisten, zodat we de content kunnen blijven bieden waarvoor je vandaag naar ZeelandNet kwam?

Dank je wel!