
Supporters Willem II beboet rond derby tegen RKC Waalwijk
WAALWIJK (ANP) - De politie heeft in Waalwijk verschillende supporters van Willem II beboet voor het overtreden van de coronaregels. Zo zaten er te veel mensen uit verschillende gezinnen in de auto en was rond het stadion van RKC Waalwijk, dat zondag tegen Willem II voetbalt, sprake van groepsvorming, meldt een politiewoordvoerder.
Bij de Brabantse derby in de Eredivisie mag geen publiek aanwezig zijn, maar desondanks constateerde de politie dat er supporters van Willem II richting Waalwijk gingen. De politie houdt onder meer de boel op toegangswegen richting het stadion in de gaten. Auto’s met meerdere mensen erin worden gecontroleerd, aldus de politiewoordvoerder. Wie de regels overtreedt, wordt beboet. Dat geldt voor iedereen, dus niet alleen voor supporters van Willem II.
Beboete supporters krijgen ook het advies terug naar Tilburg te gaan, zegt hij. "Je mag je in je eentje ophouden in de buurt van het stadion. Maar wie de coronaregels overtreedt, wordt bekeurd en krijgt het advies naar huis te gaan."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Jorrel Hato vertrekt van Ajax naar Chelsea. Beide clubs hebben overeenstemming bereikt over een transfersom van ruim 40 miljoen euro. Volgens verschillende media kan dat bedrag nog oplopen door verschillende bonussen.
6 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de zogenoemde Lichtstadderby tegen stadgenoot FC Eindhoven gewonnen. Net als een jaar eerder eindigde de traditionele oefenwedstrijd tussen de landskampioen van de Eredivisie en de club uit de eerste divisie in 3-2.
37 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - Piet van der Pol is de nieuwe algemeen directeur van het naar de Eredivisie gepromoveerde FC Volendam. De 53-jarige Beverwijker volgt Cees Driebergen op. Driebergen maakte na vorig seizoen bekend te vertrekken.
4 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft opnieuw een verdediger aan de selectie toegevoegd. De Limburgers nemen Marko Kerkez over van Partizan Belgrado. Dinsdag meldde Fortuna al de komst van Indonesisch international Justin Hubner.
4 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Kevin van Veen vertrekt bij FC Groningen. De 34-jarige spits had nog een contract voor een jaar bij het elftal van trainer Dick Lukkien, maar beide partijen hebben besloten die overeenkomst te ontbinden. Dat meldt FC Groningen.
7 uur geledenFRANKFURT (ANP/DPA) - Scheidsrechters in de Bundesliga en Tweede Bundesliga lichten voortaan beslissingen die ze nemen na het bekijken van videobeelden in stadions toe. Dat is besloten na een succesvolle proefperiode, meldt de Deutsche Fussball Liga (DFL).
9 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda neemt Mohamed Nassoh over van Sparta Rotterdam. De 22-jarige middenvelder ondertekent bij de Brabanders een contract voor vier seizoenen. Nassoh is de zesde nieuweling in de selectie van NAC voor het komende seizoen.
9 uur geleden