Supporters PSV zingen om vertrek technisch manager De Jong
EINDHOVEN (ANP) - Een deel van de fanatieke aanhang van PSV heeft zich zondag gekeerd tegen technisch manager John de Jong. In de thuiswedstrijd tegen FC Twente staken supporters achter het doel halverwege de eerste helft vuurwerk af en lieten ze een spandoek zien met daarop onder meer als tekst 'John, we zijn klaar, pak je spullen maar'. Ook zongen de supporters 'Johnny, rot op'.
Volgens de supporters is De Jong er grotendeels verantwoordelijk voor dat PSV dit seizoen zo slecht presteert. De aankopen die in zomer zijn gedaan, blijken tot dusverre geen succes. De Jong en algemeen directeur Toon Gerbrands stuurden trainer Mark van Bommel halverwege december weg wegens teleurstellende resultaten. Ook Gerbrands heeft het in de ogen van de groep fans gedaan. 'Toon, toon ballen, geen boeken', stond op een spandoek. Daarmee doelden ze op het boek dat Gerbrands eind vorig jaar uitbracht.
Alleen een groep supporters achter het doel uitte hun onvrede. De fans in andere delen van het stadion zongen niet mee.
Meer uit Voetbal
EAST HARTFORD (ANP) - Kaapverdië heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een oefenduel met 3-0 gewonnen van Bermuda. Voor Kaapverdië was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint.
2 minuten geledenCHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.
2 uur geledenOEIRAS (ANP) - Portugal heeft een oefenwedstrijd voorafgaand aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen. In het Estádio Nacional in Oeiras versloeg de ploeg van bondscoach Roberto Martínez Chili met 2-1.
2 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP/RTR) - Het Iraanse voetbalelftal moet voor WK-wedstrijden die in de VS gespeeld worden nog dezelfde dag in- en uitreizen. Dat zegt de Iraanse ambassadeur in Mexico voorafgaand aan het WK. "We kunnen inreizen in de ochtend en moeten nog dezelfde dag vertrekken", aldus de ambassadeur tegen journalisten.
3 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Het voetbalelftal van Tunesië, een van de WK-tegenstanders van Oranje, is hard onderuitgegaan in de laatste oefenwedstrijd in aanloop naar het toernooi. In het Koning Boudewijnstadion in Brussel was België met 5-0 te sterk voor Tunesië, dat het laatste halfuur met tien man speelde.
7 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Supporters die de komende weken WK-wedstrijden bezoeken, mogen één fabrieksverzegelde wegwerpwaterfles meenemen naar het stadion. Dat meldt de FIFA. De wereldvoetbalbond liet enkele dagen eerder weten dat herbruikbare flessen om veiligheidsredenen verboden zijn.
14 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Jürgen Locadia kan in de eerste groepswedstrijd van Curaçao op het wereldkampioenschap tegen Duitsland gewoon meedoen. De spits is voor één duel geschorst na zijn rode kaart in de oefenwedstrijd van vorig weekend tegen Schotland. Dat melden de FIFA en een woordvoerder van de voetbalbond van Curaçao.
14 uur geleden