Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Supporters PSV zingen om vertrek technisch manager De Jong

Supporters PSV zingen om vertrek technisch manager De Jong

EINDHOVEN (ANP) - Een deel van de fanatieke aanhang van PSV heeft zich zondag gekeerd tegen technisch manager John de Jong. In de thuiswedstrijd tegen FC Twente staken supporters achter het doel halverwege de eerste helft vuurwerk af en lieten ze een spandoek zien met daarop onder meer als tekst 'John, we zijn klaar, pak je spullen maar'. Ook zongen de supporters 'Johnny, rot op'.

Volgens de supporters is De Jong er grotendeels verantwoordelijk voor dat PSV dit seizoen zo slecht presteert. De aankopen die in zomer zijn gedaan, blijken tot dusverre geen succes. De Jong en algemeen directeur Toon Gerbrands stuurden trainer Mark van Bommel halverwege december weg wegens teleurstellende resultaten. Ook Gerbrands heeft het in de ogen van de groep fans gedaan. 'Toon, toon ballen, geen boeken', stond op een spandoek. Daarmee doelden ze op het boek dat Gerbrands eind vorig jaar uitbracht.

Alleen een groep supporters achter het doel uitte hun onvrede. De fans in andere delen van het stadion zongen niet mee.

Meer uit Voetbal

PSV-doelman Kovar in Tsjechische WK-selectie

PRAAG (ANP) - PSV-doelman Matej Kovar maakt deel uit van de Tsjechische selectie voor het komende wereldkampioenschap. Lukas Hornicek (SC Braga) en Jindrich Stanek (Slavia Praag) zijn de andere twee keepers in de selectie, die nu nog uit 29 spelers bestaat. Daarvan moeten er nog drie voetballers afvallen.

17 minuten geleden
Braziliaan Neymar loopt in aanloop naar WK lichte kuitblessure op

SÃO PAULO (ANP/RTR) - De Braziliaanse international Neymar heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een lichte kuitblessure opgelopen. Dat gebeurde bij zijn club Santos. Neymar is naar verwachting op tijd hersteld om zich volgende week bij het trainingskamp van de Brazilianen te voegen.

51 minuten geleden
Doelman Neuer (40) keert terug bij Duitsland op WK voetbal

BERLIJN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keert inderdaad terug als keeper van het Duitse voetbalelftal. Bondscoach Julian Nagelsmann heeft de 40-jarige doelman opgenomen in zijn selectie van 26 spelers voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De krant Bild kondigde eerder zijn rentree al aan.

1 uur geleden
Iraanse voetballers oefenen in Turkije naast Gambia tegen Mali

TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran spelen in aanloop naar het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico twee oefenwedstrijden in Turkije. Naast Gambia is ook Mali in Antalya de tegenstander, meldt de Iraanse voetbalbond in een verklaring die werd gepubliceerd door het staatsnieuwsagentschap IRNA.

2 uur geleden
Clubs in juni voor rechter tegen nieuwe weekendcompetitie KNVB

UTRECHT (ANP) - Amateurclubs proberen 23 juni via de rechter de nieuwe weekendcompetitie van de KNVB tegen te houden die na de zomer moet beginnen. In die opzet worden clubs die nu nog op zaterdag of zondag spelen bij elkaar gevoegd, waarna ze op beide dagen spelen.

2 uur geleden
FA onderzoekt drie gevallen van spionage door Southampton

LONDEN (ANP/RTR) - De Engelse voetbalbond FA start een onderzoek naar drie gevallen van spionage door Southampton. De Engelse voetbalclub zou zaterdag tegen Hull City de finale van de play-offs voor promotie naar de Premier League spelen, maar werd gediskwalificeerd toen bleek dat in het geheim een training van Middlesbrough, tegenstander in de halve finale, was bekeken. Als dat binnen 72 uur voor een wedstrijd gebeurt, is dat verboden.

3 uur geleden
Voetballers Congo annuleren trainingskamp vanwege uitbraak ebola

KINSHASA (ANP/AFP) - Het nationale voetbalteam van de Democratische Republiek Congo heeft een trainingskamp in eigen land ter voorbereiding op het WK geannuleerd vanwege een ebola-uitbraak in het land. Dat meldt een van de stafleden aan het Franse persbureau AFP.

5 uur geleden