Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Supporters PSV niet welkom bij PSG én in Parijs

Supporters PSV niet welkom bij PSG én in Parijs

EINDHOVEN (ANP) - PSV mag van de Franse autoriteiten geen supporters meenemen naar het uitduel met Paris Saint-Germain in de Champions League op 22 oktober. Er geldt voor de aanhang van de landskampioen een algeheel reisverbod naar en binnen Parijs, meldt PSV, dat laat weten het besluit te hebben aangevochten.

De Eindhovenaren zeggen dat het besluit "totaal onverwacht" komt. De Franse politie beroept zich volgens PSV op ongeregeldheden met supporters uit het verleden, met name rond de wedstrijd tegen RC Lens een jaar geleden.

PSV en andere betrokken partijen hebben het besluit op alle niveaus aangevochten. Ook heeft de club aangeboden extra maatregelen te nemen om problemen te voorkomen. Dat heeft tot teleurstelling van PSV niet het gewenste resultaat opgeleverd.

PSV zegt het besluit van de Franse autoriteiten en de timing ervan te betreuren. Alle voorbereidingen waren al getroffen en er zijn veel kosten gemaakt, meldt de club. En de selectie van coach Peter Bosz rekende op de steun van de eigen aanhang. De Brabantse club meldt dat de 2000 supporters die via PSV een kaart voor deze wedstrijd hadden gekocht het volledige aankoopbedrag terugkrijgen.

Meer uit Voetbal

FIFA blij met 'uitstekende en constructieve bijeenkomst' met Iran

ISTANBUL (ANP) - Secretaris-generaal Mattias Grafström van de FIFA is "erg blij" met de gesprekken die hij zaterdag met de voetbalbond van Iran heeft gevoerd in aanloop naar het WK voetbal. "We hebben een uitstekende en constructieve bijeenkomst gehad", vertelde Grafström.

1 uur geleden
Belgische voetbalclub Antwerp ontslaat trainer Oosting

ANTWERPEN (ANP) - De Belgische voetbalclub Royal Antwerp FC heeft trainer Joseph Oosting ontslagen. De 54-jarige Nederlander was sinds november werkzaam in Antwerpen.

2 uur geleden
Chelsea bevestigt komst van trainer Alonso

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft de komst van trainer Xabi Alonso bevestigd. De Spaanse coach tekende een contract voor vier jaar bij de club uit Londen. Hij begint op 1 juli aan zijn nieuwe baan.

2 uur geleden
Spaanse trainer Alonso lijkt dicht bij overgang naar Chelsea

MADRID (ANP) - De Spanjaard Xabi Alonso lijkt de nieuwe trainer van Chelsea te worden. De voormalige coach van Real Madrid, waar hij in januari vertrok, ging op X zelf kort op de eventuele overgang in.

3 uur geleden
Voetballers Iran maandag naar WK-trainingskamp in Turkije

TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.

13 uur geleden
Cristiano Ronaldo verliest met Al Nassr finale Aziatisch toernooi

RIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.

14 uur geleden
Willem II naar finale play-offs na zege op Almere City

TILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.

14 uur geleden