Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Supporters PSV niet welkom bij PSG én in Parijs

Supporters PSV niet welkom bij PSG én in Parijs

EINDHOVEN (ANP) - PSV mag van de Franse autoriteiten geen supporters meenemen naar het uitduel met Paris Saint-Germain in de Champions League op 22 oktober. Er geldt voor de aanhang van de landskampioen een algeheel reisverbod naar en binnen Parijs, meldt PSV, dat laat weten het besluit te hebben aangevochten.

De Eindhovenaren zeggen dat het besluit "totaal onverwacht" komt. De Franse politie beroept zich volgens PSV op ongeregeldheden met supporters uit het verleden, met name rond de wedstrijd tegen RC Lens een jaar geleden.

PSV en andere betrokken partijen hebben het besluit op alle niveaus aangevochten. Ook heeft de club aangeboden extra maatregelen te nemen om problemen te voorkomen. Dat heeft tot teleurstelling van PSV niet het gewenste resultaat opgeleverd.

PSV zegt het besluit van de Franse autoriteiten en de timing ervan te betreuren. Alle voorbereidingen waren al getroffen en er zijn veel kosten gemaakt, meldt de club. En de selectie van coach Peter Bosz rekende op de steun van de eigen aanhang. De Brabantse club meldt dat de 2000 supporters die via PSV een kaart voor deze wedstrijd hadden gekocht het volledige aankoopbedrag terugkrijgen.

Meer uit Voetbal

Eredivisieduels gaan voorlopig door, eerste divisie geschrapt

ZEIST (ANP) - De Eredivisiewedstrijden van zaterdag en zondag gaan ondanks het winterse weer vooralsnog door. De duels uit de eerste divisie van die dagen tussen RKC Waalwijk en Jong FC Utrecht, Roda JC en VVV-Venlo en De Graafschap en FC Den Bosch zijn wel afgelast. Dat heeft de KNVB besloten.

25 minuten geleden
Taylor verlaat Ajax na ruim vijftien jaar voor Lazio

ROME (ANP) - Kenneth Taylor verlaat Ajax voor Lazio. De middenvelder vliegt donderdag naar Rome en tekent vrijdag een contract tot medio 2030 als hij medisch wordt goedgekeurd.

35 minuten geleden
AZ verhuurt spits Zeefuik aan Heracles Almelo

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo huurt spits Lequincio Zeefuik voor de rest van dit seizoen van AZ. Ook heeft de nummer 17 van de Eredivisie een optie tot koop bedongen. Eerder verruilde aanvaller Jizz Hornkamp Heracles juist voor de club uit Alkmaar.

2 uur geleden
Inter verstevigt koppositie Serie A met zege op Parma

PARMA (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A verstevigd met een zege op het laaggeklasseerde Parma: 0-2. Federico Dimarco en Marcus Thuram maakten de doelpunten voor de club uit Milaan, die op 42 punten kwam en uitliep op Napoli, dat gelijkspeelde (2-2) tegen Hellas Verona.

14 uur geleden
Manchester City voor derde keer op rij gelijk in Premier League

MANCHESTER (ANP) - Manchester City wacht nog altijd op de eerste overwinning in het nieuwe jaar. Het elftal van trainer Pep Guardiola speelde voor de derde keer in een week gelijk in de Premier League. Naast Sunderland (0-0) en Chelsea (1-1) wist Manchester City ook niet te winnen van Brighton & Hove Albion: 1-1.

15 uur geleden
FC Barcelona laat Athletic Club kansloos in halve finale Supercup

JEDDAH (ANP) - FC Barcelona heeft zich op overtuigende wijze geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup. De titelverdediger was in Jeddah in Saudi-Arabië veel te sterk voor Athletic Club: 5-0. Bij rust leidde FC Barcelona al met 4-0.

15 uur geleden
Napoli verspeelt met basisspeler Lang punten tegen Verona

NAPELS (ANP) - Napoli heeft in de strijd om de titel in de Italiaanse voetbalcompetitie punten verspeeld. De regerend landskampioen kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen het laaggeklasseerde Hellas Verona: 2-2.

16 uur geleden