Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Supporters PSV: meldplicht bij stadionverbod moet er komen

Supporters PSV: meldplicht bij stadionverbod moet er komen

EINDHOVEN (ANP) - Een meldplicht voor fans met een stadionverbod moet er nu echt gaan komen. Deze dringende oproep doet Rob Bogaarts, de voorzitter van de supportersvereniging van PSV, nadat een PSV-supporter tijdens de wedstrijd in de Europa League tegen Sevilla de doelman van de Spaanse club had aangevallen. Volgens Bogaarts was bij velen bekend dat de 20-jarige man uit Roermond een stadionverbod had.

"Ik weet dat PSV er van alles aan probeert te doen, maar het huidige systeem is absoluut niet waterdicht. Daarom kan er zonder meldplicht nooit een einde komen aan dit soort acties. Het is nu te makkelijk om toch het stadion binnen te komen. Daarom moet er nu echt een meldplicht komen, want dit zorgt weer voor een enorm grote schade voor PSV", aldus Bogaarts. "We voelen ons door de overheid in de steek gelaten, want PSV kan dit niet alleen."

Bij de meldplicht die Bogaarts voor ogen heeft, zouden supporters met een stadionverbod zich tijdens de wedstrijden van hun club in een andere stad bij de politie moeten melden.

Contributie

Bogaarts hoopt ook dat de supporter die donderdag het veld betrad "keihard" gestraft wordt. Volgens Bogaarts was de man geen lid meer van de supportersvereniging omdat hij zijn contributie niet heeft betaald. "Maar hij wordt hoe dan ook geroyeerd."

De supporter die doelman Marko Dmitrovic aanviel, zit nog vast.

Meer uit Binnenland

Mogelijk eerste medicijn voor uitgezaaide alvleesklierkanker

AMSTERDAM (ANP) - Er komt mogelijk een medicijn op de Nederlandse markt dat de levensduur van mensen met uitgezaaide alvleesklierkanker kan verlengen, meldt het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen. Na een proef met vijfhonderd patiënten kreeg het medicijn Rasonque goedkeuring van het Europese geneesmiddelenbeoordelingscomité om te worden toegelaten tot de markt.

7 minuten geleden
Advocaat jongerengeweld Beverwijk weerspreekt poging tot doodslag

HAARLEM (ANP) - De advocaat van de 24-jarige Fouad B. uit Heemskerk vindt dat de rechtbank in Haarlem zijn cliënt vrij moet spreken van een poging tot doodslag tijdens het jongerengeweld op 6 september vorig jaar in Beverwijk.

2 uur geleden
Onbekende drones gesignaleerd boven Eemshaven in Groningen

EEMSHAVEN (ANP) - Het afgelopen weekend en dinsdagavond vlogen er onbekende drones boven de Eemshaven in Groningen, bevestigt een woordvoerder van de havenbeheerder Groningen Seaports na berichtgeving van RTV Noord.

2 uur geleden
OM eist tot twee jaar cel voor jongerengeweld in Beverwijk

HAARLEM (ANP) - Het Openbaar Ministerie heeft donderdag in de rechtbank in Haarlem celstraffen van achttien maanden tot twee jaar geëist tegen drie jongeren uit Heemskerk en Beverwijk voor een poging tot doodslag. Ze worden ervan verdacht op 6 september vorig jaar in Beverwijk een 17-jarige jongen uit Haarlem te hebben mishandeld.

4 uur geleden
Verdachte zedenzaak Barendrecht wil lagere straf in hoger beroep

DEN HAAG (ANP) - Het hoger beroep van Mels van B. (47), verdachte in de Barendrechtse zedenzaak, richt zich alleen op de hoogte van de straf die aan hem is opgelegd. Dat bleek donderdag tijdens een zitting bij het gerechtshof in Den Haag. De rechtbank veroordeelde Van B. in maart tot achttien jaar cel en tbs met dwangverpleging voor het jarenlang ernstig seksueel misbruiken van jonge meisjes.

5 uur geleden
RIVM registreert vijf nieuwe gevallen van westnijlvirus

BILTHOVEN (ANP) - Het westnijlvirus is bij nog vijf mensen in Nederland vastgesteld. Drie besmettingen vonden plaats in Zuid-Holland en twee in Noord-Brabant. Het totale aantal bevestigde gevallen stijgt daardoor naar 64. Het aantal sterfgevallen blijft staan op tien, meldt het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM).

5 uur geleden
IGJ: nog meer doen tegen seksueel grensoverschrijdend gedrag

DEN HAAG (ANP) - De Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd (IGJ) scherpt het eigen advies over seksueel grensoverschrijdend gedrag voor werkgevers in de gezondheidszorg aan. De inspectie vindt dat werkgevers nog meer moeten doen, omdat juist in de zorg mensen extra kwetsbaar en afhankelijk zijn.

5 uur geleden