Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Supporters PSV: meldplicht bij stadionverbod moet er komen

Supporters PSV: meldplicht bij stadionverbod moet er komen

EINDHOVEN (ANP) - Een meldplicht voor fans met een stadionverbod moet er nu echt gaan komen. Deze dringende oproep doet Rob Bogaarts, de voorzitter van de supportersvereniging van PSV, nadat een PSV-supporter tijdens de wedstrijd in de Europa League tegen Sevilla de doelman van de Spaanse club had aangevallen. Volgens Bogaarts was bij velen bekend dat de 20-jarige man uit Roermond een stadionverbod had.

"Ik weet dat PSV er van alles aan probeert te doen, maar het huidige systeem is absoluut niet waterdicht. Daarom kan er zonder meldplicht nooit een einde komen aan dit soort acties. Het is nu te makkelijk om toch het stadion binnen te komen. Daarom moet er nu echt een meldplicht komen, want dit zorgt weer voor een enorm grote schade voor PSV", aldus Bogaarts. "We voelen ons door de overheid in de steek gelaten, want PSV kan dit niet alleen."

Bij de meldplicht die Bogaarts voor ogen heeft, zouden supporters met een stadionverbod zich tijdens de wedstrijden van hun club in een andere stad bij de politie moeten melden.

Contributie

Bogaarts hoopt ook dat de supporter die donderdag het veld betrad "keihard" gestraft wordt. Volgens Bogaarts was de man geen lid meer van de supportersvereniging omdat hij zijn contributie niet heeft betaald. "Maar hij wordt hoe dan ook geroyeerd."

De supporter die doelman Marko Dmitrovic aanviel, zit nog vast.

Meer uit Binnenland

Code oranje in het oosten vanwege zware onweersbuien

DE BILT (ANP) - Voor het oosten van het land is code oranje afgegeven vanwege zware onweersbuien die plaatselijk kunnen voorkomen. Het KNMI meldt dat er bij de buien kans is op grote hagelstenen, zware windstoten en veel regen in korte tijd.

16 minuten geleden
Groep mensen richt vernielingen aan bij Mevlana Moskee Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Een groep van zes mensen heeft vernielingen aangericht bij de Mevlana Moskee in Rotterdam-West. Dat gebeurde op het moment dat er in het gebouw mensen aanwezig waren, meldt de politie.

1 uur geleden
Code geel in heel Nederland vanwege onweersbuien

DE BILT (ANP) - In heel Nederland geldt vrijdagmiddag en -avond code geel vanwege de kans op zware onweersbuien. In de loop van de avond trekken de zwaarste buien volgens het KNMI naar Duitsland weg.

2 uur geleden
Noodverordening in Zandvoort na dagen van onrust en overlast

ZANDVOORT (ANP) - In het stationsgebied, de middenboulevard en het bijbehorende strand in Zandvoort geldt tot en met zondag 31 mei een noodverordening. Dat laat de gemeente op haar website weten.

2 uur geleden
Koopmans kritisch op pandemische paraatheid Nederland

DEN HAAG (ANP) - Viroloog Marion Koopmans vindt dat Nederland niet genoeg doet om klaar te zijn voor een volgende pandemie. Ook voor de corona-uitbraak in 2020 was deze pandemische paraatheid niet voldoende en miste zij urgentie, zei ze tijdens haar verhoor in de parlementaire enquête over corona.

4 uur geleden
Koopmans: politici wakkerden 'bizarre' bedreigingen aan

DEN HAAG (ANP) - Viroloog Marion Koopmans heeft tegenover de parlementaire enquêtecommissie corona hard uitgehaald naar "bepaalde politici" die bedreigingen aan haar adres hebben aangewakkerd. Zij noemde geen namen, maar hekelde met name de complottheorieën rond het coronavirus waarmee zij in verband werd gebracht. Daar deed vooral Forum voor Democratie aan mee.

4 uur geleden
Twee aanhoudingen in Uithoorn bij demonstraties rond komst azc

UITHOORN (ANP) - De politie heeft donderdagavond twee mensen aangehouden bij demonstraties rondom de komst van een asielzoekerscentrum in Uithoorn. Een 30-jarige man uit Uithoorn is aangehouden voor het gooien van een fles naar voorstanders van asielopvang. Een 19-jarige man uit Gouda werd meegenomen voor het verstoren van de openbare orde. Beiden zijn weer vrijgelaten.

5 uur geleden