Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Supporters NEC boos over Vitesse-ban: competitievervalsing

Supporters NEC boos over Vitesse-ban: competitievervalsing

NIJMEGEN (ANP) - De supportersvereniging van NEC is "zwaar teleurgesteld" dat er geen uitsupporters welkom zijn bij de wedstrijd tegen Vitesse op zondag 7 april in Arnhem. "Het is zware competitievervalsing voor NEC dat het nu niet gesteund wordt door de trouwe aanhang", aldus de vereniging. Vitesse meldde eerder dat op verzoek van de club de lokale driehoek (politie, gemeente en justitie) dit besluit heeft genomen, omdat er zorgen waren over het kunnen waarborgen van de veiligheid.

"Als onze supporters in het stadion een doelwit kunnen zijn, dan zijn de spelers het helemaal. Bij de wedstrijd Vitesse - Feyenoord is reeds gebleken dat supporters het veld eenvoudig kunnen betreden", valt te lezen op de website van de supportersvereniging, die schrijft dat dit gedrag niet beloond zou moeten worden.

De vereniging, die de supporters oproept om niet af te reizen naar Arnhem, wil dat NEC met de KNVB in gesprek gaat om tot een alternatief te komen. "We hopen en rekenen erop dat voor onze supporters de mogelijkheid is om de wedstrijd gezamenlijk bij de Goffert te kijken (tenzij de wedstrijd op een andere locatie wordt gespeeld). Daarvoor zijn we reeds in gesprek met NEC en rekenen we ook op medewerking van de lokale autoriteiten", aldus de supportersvereniging.

NEC heeft als nummer 6 van de Eredivisie zicht op de play-offs om Europees voetbal. Nummer 17 Vitesse strijdt tegen degradatie.

Meer uit Voetbal

Ajax laat ook in thuiswedstrijd tegen NEC punten liggen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft in de Eredivisie voor de tweede keer op rij punten verspeeld in een thuiswedstrijd. Na Excelsior (2-2) wist ook NEC (1-1) stand te houden in de Johan Cruijff ArenA. Ajax blijft vijfde op de ranglijst en heeft na acht speelronden een achterstand van 5 punten op koploper Feyenoord en 4 punten op PSV en AZ.

7 uur geleden
FC Twente verspeelt na drie zeges op rij punten bij Fortuna

SITTARD (ANP) - FC Twente heeft na drie overwinningen op rij punten verspeeld in de Eredivisie. De Enschedeërs kwamen bij Fortuna Sittard niet verder dan 1-1. FC Twente blijft door het puntenverlies op de vierde plaats staan, met 3 punten minder dan de nieuwe koploper Feyenoord.

8 uur geleden
Van Bronckhorst hecht niet veel waarde aan koppositie Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Giovanni van Bronckhorst hecht niet zo veel waarde aan de koppositie van Feyenoord in de Eredivisie. "Ik vind het veel belangrijker dat we AZ hebben verslagen", zei hij na een zege van 2-0. "We hebben van een goede ploeg gewonnen. Ik denk dat AZ lang mee blijft doen in de strijd om de landstitel. Het is belangrijk om zulke ploegen te verslaan."

9 uur geleden
FC Barcelona ook na acht competitieduels nog zonder puntenverlies

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona is ook na acht speelronden nog zonder puntenverlies in de Spaanse voetbalcompetitie. De thuiswedstrijd tegen Getafe eindigde zaterdagavond in 3-0.

10 uur geleden
Feyenoord lost AZ in rechtstreeks duel af als koploper

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de macht in de Eredivisie gegrepen. De ploeg van trainer Giovanni van Bronckhorst won de thuiswedstrijd tegen AZ (2-0) en nam de koppositie over van de tegenstander uit Alkmaar.

10 uur geleden
Internazionale na een helft al klaar met Parma

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie eenvoudig gewonnen van Parma. Het elftal van trainer Cristian Chivu scoorde in het eerste halfuur drie keer en daarbij bleef het: 3-0.

10 uur geleden
Atlético voorkomt puntenverlies met late zege op Alavés

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Atlético Madrid heeft in de Spaanse competitie een late 2-1-overwinning geboekt bij Deportivo Alavés. Cristian Romero zorgde voor de ploeg uit Madrid in de 87e minuut voor de winnende treffer.

12 uur geleden