Supporters MVV rijden naar stadion Willem II in plaats van NAC
TILBURG (ANP) - Bussen met supporters van voetbalclub MVV Maastricht zijn vrijdag naar het verkeerde voetbalstadion gereden. MVV speelde in de Keuken Kampioen Divisie tegen NAC Breda, maar de bussen reden achter politiemotoren aan naar het stadion van Willem II in Tilburg.
MVV schrijft op Twitter dat de bussen door agenten werden aangezien voor supportersbussen van streekgenoot Fortuna Sittard, die wel in Tilburg voetbalde vrijdagavond. "Laat dit alsjeblieft niet nog eens gebeuren", schrijft MVV op Twitter.
De politie in Tilburg reageerde daar op Twitter op door te zeggen dat de politie bussen van Fortuna-supporters naar het Koning Willem II Stadion reed en dat de MVV-bussen daar gewoon achteraan reden. "Jullie buschauffeur dacht waarschijnlijk dat hij al in Breda was, want hij reed er gewoon achteraan. Ken je topografie! Fijne wedstrijd en goede reis naar huis als jullie de weg weten", aldus de politie.
Meer uit Voetbal
ATALANTA (ANP/DPA) - Bayern München kan dinsdag weer een beroep doen op Harry Kane voor de eerste wedstrijd in de achtste finales van de Champions League bij Atalanta. De Engelse spits miste vrijdag de gewonnen competitiewedstrijd tegen Borussia Mönchengladbach (4-1) door een kuitblessure.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil komend seizoen met Ajax direct meestrijden om de landstitel. Dat zei de nieuwe technisch directeur maandag in de Johan Cruijff ArenA bij zijn officiële benoeming in een buitengewone algemene vergadering voor aandeelhouders.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.
8 uur geledenSYDNEY (ANP/RTR) - De wereldwijde spelersvakbond FIFPRO heeft zorgen geuit over de veiligheid van de Iraanse voetbalsters na hun uitschakeling in de Asia Cup. Op het Aziatisch voetbalkampioenschap verloor Iran zondag de derde en laatste groepswedstrijd, waardoor het toernooi in Australië voor hen voorbij is.
10 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.
22 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de derde plaats weer in handen na een overtuigende thuiszege op FC Volendam: 3-0. De ploeg van trainer Dick Schreuder gaf de overwinning op PSV in de halve finales van de KNVB-beker een goed vervolg dankzij treffers van Noé Lebreton, Basar Önal en Sami Ouaissa. Het betekende de eerste zege voor de Nijmegenaren in vijf Eredivisieduels.
23 uur geleden