Supporters Liverpool vieren feest bij stadion
LIVERPOOL (ANP) - Supporters van Liverpool vieren donderdagavond feest voor de hoofdingang van Anfield. Na de nederlaag van Manchester City bij Chelsea (2-1) zijn 'The Reds' voor het eerst sinds 1990 kampioen van Engeland. Op Twitter is te zien dat fans zingen en springen. Ook worden fakkels ontstoken.
Liverpool won woensdag met 4-0 van Crystal Palace en had de titel volgende week op eigen kracht kunnen binnenhalen. Door het verlies van Manchester City is het nu al feest.
Bij Liverpool spelen de Nederlanders Virgil van Dijk, Georginio Wijnaldum, Sepp van den Berg en Ki-Jana Hoever. FC Groningen, voormalig werkgever van Van Dijk, feliciteert de verdediger donderdag via Twitter. 'Champions. Gefeliciteerd Liverpool en Virgil van Dijk', schrijft de club.
Liverpool zelf viert de titel op Twitter met een fraaie video. Daarbij staat de tekst 'Tell the world… We are Liverpool, champions of England'.
Vanwege de maatregelen rondom het coronavirus zijn fans bij voetbalwedstrijden voorlopig niet welkom. Een huldiging zit er voor de supporters van Liverpool voorlopig ook nog niet in.
Meer uit Voetbal
GLASGOW (ANP) - Schotland heeft een ervaren selectie opgeroepen voor de eerste WK-deelname in 28 jaar. Een aanzienlijk deel van de selectie was al geboren toen Schotland in 1998 in Frankrijk niet verder kwam dan de groepsfase. De Schotten bereikten dit WK door in een enerverende kwalificatiewedstrijd met Denemarken af te rekenen.
1 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Fans van FC Groningen zijn donderdag toch welkom bij het play-offduel met Ajax in Volendam. Dat heeft de burgemeester van Volendam besloten, meldt FC Groningen op de website. Maandag had de gemeente Edam-Volendam nog bekendgemaakt dat er vanwege eerdere ongeregeldheden geen uitfans welkom waren, maar daar was zowel FC Groningen als voetbalbond KNVB het niet mee eens.
1 uur geledenBERLIJN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keept bij Duitsland tijdens het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat verrassende besluit heeft bondscoach Julian Nagelsmann genomen, meldt de Duitse krant Bild. Neuer (40) nam na het EK van 2024 in eigen land afscheid van de nationale ploeg en speelde sindsdien geen interland meer.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is nog één stap verwijderd van de eerste Engelse landstitel sinds 2004. De Londenaren wonnen in eigen stadion met klein verschil van het al gedegradeerde Burnley: 1-0.
13 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.
16 uur geledenLEEDS (ANP/RTR) - Leeds United gaat langdurige stadionverboden uitdelen aan supporters die verantwoordelijk worden geacht voor homofobe spreekkoren. Dat meldt de Engelse voetbalclub maandag. De spreekkoren waren zondag te horen in de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.
16 uur geledenALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.
18 uur geleden