Supporters Liverpool vieren feest bij stadion
LIVERPOOL (ANP) - Supporters van Liverpool vieren donderdagavond feest voor de hoofdingang van Anfield. Na de nederlaag van Manchester City bij Chelsea (2-1) zijn 'The Reds' voor het eerst sinds 1990 kampioen van Engeland. Op Twitter is te zien dat fans zingen en springen. Ook worden fakkels ontstoken.
Liverpool won woensdag met 4-0 van Crystal Palace en had de titel volgende week op eigen kracht kunnen binnenhalen. Door het verlies van Manchester City is het nu al feest.
Bij Liverpool spelen de Nederlanders Virgil van Dijk, Georginio Wijnaldum, Sepp van den Berg en Ki-Jana Hoever. FC Groningen, voormalig werkgever van Van Dijk, feliciteert de verdediger donderdag via Twitter. 'Champions. Gefeliciteerd Liverpool en Virgil van Dijk', schrijft de club.
Liverpool zelf viert de titel op Twitter met een fraaie video. Daarbij staat de tekst 'Tell the world… We are Liverpool, champions of England'.
Vanwege de maatregelen rondom het coronavirus zijn fans bij voetbalwedstrijden voorlopig niet welkom. Een huldiging zit er voor de supporters van Liverpool voorlopig ook nog niet in.
Meer uit Voetbal
HOUSTON (ANP) - Het Nederlands elftal heeft dankzij de zege van 5-1 tegen Zweden het record van de Braziliaanse voetballers uit de jaren 50 en 60 verbroken. Oranje is nu veertien WK-duels op rij ongeslagen. Tot zondag, toen het elftal van bondscoach Ronald Koeman met 2-2 gelijkspeelde tegen Japan, moest Nederland het record nog delen met sterspeler Pelé en de andere Braziliaanse internationals van die tijd.
28 minuten geledenHOUSTON (ANP) - Het Nederlands elftal is nagenoeg zeker van een plaats in de volgende ronde van het wereldkampioenschap. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal in Houston met 5-1 winnen van Zweden. Oranje was het toernooi begonnen met een gelijkspel (2-2) tegen Japan.
33 minuten geledenHOUSTON (ANP) - Het Nederlands elftal heeft nu in totaal honderd keer gescoord in de geschiedenis van het wereldkampioenschap voetbal. Brian Brobbey zorgde zaterdag voor die mijlpaal, door in de groepswedstrijd tegen Zweden in Houston twee doelpunten te maken.
2 uur geledenHOUSTON (ANP) - Brian Brobbey heeft in zijn veertiende interland voor het Nederlands elftal zijn tweede en derde doelpunt als international gemaakt. De spits van Sunderland opende in de groepswedstrijd tegen Zweden op het wereldkampioenschap in de vijfde minuut de score op aangeven van Cody Gakpo. In de zeventiende minuut verdubbelde hij de voorsprong. Dit keer gaf Denzel Dumfries de assist.
2 uur geledenHOUSTON (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman geeft Brian Brobbey in de groepswedstrijd tegen Zweden een basisplaats, omdat hij verwacht dat de ruimtes net als zondag tegen Japan klein zullen zijn. "We moeten aanvallend meer brengen en de ruimtes zullen weer klein zijn. Aan hem heb je dan meer als aanspeelpunt dan Donyell Malen. Donyell zal nu vanaf de rechterflank naar binnen komen, waardoor Denzel Dumfries ook weer hogerop kan spelen", legde Koeman uit aan de NOS.
2 uur geledenHOUSTON (ANP) - Zweden begint de tweede groepswedstrijd op het wereldkampioenschap voetbal tegen Nederland met een ongewijzigd basiselftal. Bondscoach Graham Potter kiest in het Houston Stadium voor dezelfde elf spelers als in het eerste duel met Tunesië, dat Zweden met 5-1 won.
3 uur geledenHOUSTON (ANP) - Ronald Koeman zit tijdens de tweede wedstrijd op het WK tegen Zweden voor de 62e keer op de bank als bondscoach van het Nederlands elftal. Hij komt op gelijke hoogte met Dick Advocaat, de huidige bondscoach van Curaçao op de mondiale eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
3 uur geleden