Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Supporters kunnen meebetalen aan nieuw stadion Feyenoord

Supporters kunnen meebetalen aan nieuw stadion Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Supporters van Feyenoord kunnen investeren in het nieuwe stadion dat de club wil gaan bouwen. Er wordt gewerkt aan een plan met 'supporters-aandelen', staat in een memo van het Rotterdamse college. Daarin krijgt de gemeenteraad een update van de voortgang van de stadionplannen.

Het plan is dat particulieren met relatief kleine bedragen kunnen investeren in het nieuwe stadion. "Er wordt nog gekeken wanneer dit financieringsproduct het beste in de markt gezet kan worden", schrijft het college. De gemeente Rotterdam investeert 40 miljoen euro in de bouw van het stadion, die op de oever van de Maas moet verrijzen. Enkele vermogende Rotterdammers, verenigd in de Vrienden aan de Maas, hebben net als enkele banken ook al toegezegd te willen meedoen aan de financiering.

Feyenoord zou als hoofdgebruiker van het stadion deze zomer een besluit nemen over het doorgaan van het bouwplan, maar mede als gevolg van de coronacrisis duurt dat nog wat langer. De gesprekken over de komst van een nieuw stadion in Rotterdam, dat 440 miljoen euro moet gaan kosten, zijn al jaren aan de gang. De plannen zorgen voor verdeeldheid onder de achterban. Heel wat Feyenoord-fans willen in De Kuip blijven.

Het stadion, dat plaats moet gaan bieden aan 63.000 toeschouwers, is onderdeel van een groot gebiedsontwikkelplan: Feyenoord City. De mogelijke verhuizing van De Kuip naar het nieuwe stadion werd eind 2019 weer met een jaar uitgesteld, naar medio 2025.

Meer uit Voetbal

Marcelino vertrekt na dit seizoen als trainer bij Villarreal

VILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral ​stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.

5 minuten geleden
KNVB richt zich na zaak tegen NAC op verloop competitie

ZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.

40 minuten geleden
Rechter: Go Ahead Eagles - NAC wordt niet overgespeeld

UTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC wordt niet overgespeeld. Dat heeft de rechter in Utrecht in een kort geding tussen NAC Breda en de KNVB bepaald. Het duel in de Eredivisie eindigde eerder in een 6-0-overwinning voor Go Ahead Eagles, maar NAC diende een klacht in omdat de thuisclub de Indonesische international Dean James had opgesteld die niet speelgerechtigd was.

2 uur geleden
Emegha maakt volgens bondscoach Koeman weinig kans op WK

HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.

15 uur geleden
Real Madrid stelt met zege bij Espanyol titel Barcelona uit

BARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.

15 uur geleden
Dumfries en De Vrij opnieuw kampioen met Internazionale

MILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.

15 uur geleden
Tottenham Hotspur door zege boven degradatiestreep

BIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.

16 uur geleden