Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Supporters kunnen meebetalen aan nieuw stadion Feyenoord

Supporters kunnen meebetalen aan nieuw stadion Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Supporters van Feyenoord kunnen investeren in het nieuwe stadion dat de club wil gaan bouwen. Er wordt gewerkt aan een plan met 'supporters-aandelen', staat in een memo van het Rotterdamse college. Daarin krijgt de gemeenteraad een update van de voortgang van de stadionplannen.

Het plan is dat particulieren met relatief kleine bedragen kunnen investeren in het nieuwe stadion. "Er wordt nog gekeken wanneer dit financieringsproduct het beste in de markt gezet kan worden", schrijft het college. De gemeente Rotterdam investeert 40 miljoen euro in de bouw van het stadion, die op de oever van de Maas moet verrijzen. Enkele vermogende Rotterdammers, verenigd in de Vrienden aan de Maas, hebben net als enkele banken ook al toegezegd te willen meedoen aan de financiering.

Feyenoord zou als hoofdgebruiker van het stadion deze zomer een besluit nemen over het doorgaan van het bouwplan, maar mede als gevolg van de coronacrisis duurt dat nog wat langer. De gesprekken over de komst van een nieuw stadion in Rotterdam, dat 440 miljoen euro moet gaan kosten, zijn al jaren aan de gang. De plannen zorgen voor verdeeldheid onder de achterban. Heel wat Feyenoord-fans willen in De Kuip blijven.

Het stadion, dat plaats moet gaan bieden aan 63.000 toeschouwers, is onderdeel van een groot gebiedsontwikkelplan: Feyenoord City. De mogelijke verhuizing van De Kuip naar het nieuwe stadion werd eind 2019 weer met een jaar uitgesteld, naar medio 2025.

Meer uit Voetbal

Drie stewards van FC Utrecht gewond na rellen met fans KRC Genk

UTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.

4 uur geleden
Trainer Slot rekent niet op versterkingen voor Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."

6 uur geleden
PSV mist geblesseerden Til en Salah-Eddine tegen NAC Breda

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."

7 uur geleden
Feyenoord bevestigt vertrek Timber naar Marseille

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.

9 uur geleden
Vertrekkende Timber zal Feyenoord nooit vergeten

MARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.

9 uur geleden
Genk veroordeelt wangedrag fans en 'buitensporig geweld' politie

GENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.

12 uur geleden
Go Ahead verliest bij Nice en moet vrezen voor uitschakeling EL

NICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.

21 uur geleden