Supporters Heracles uiten onvrede over rentree Vloet
ALMELO (ANP) - Supporters van Heracles Almelo hebben hun onvrede geuit over de rentree van Rai Vloet. De speler van Heracles was in november van vorig jaar betrokken bij een dodelijk verkeersongeluk. Vloet zou onder invloed zijn geweest. Twee maanden na het ongeluk, waarbij een kind om het leven kwam, maakte hij zaterdagavond zijn rentree in het duel met NEC. Vloet (26) viel in de tweede helft in.
"Tot onze grote schrik blijkt dat Vloet toch geselecteerd is voor de uitwedstrijd in Nijmegen, ondanks alle walgelijke details en berichtgeving omtrent dit onderwerp van afgelopen week. Wij als Vak ’74 hebben aanstaande maandag een gesprek geëist met de club, want dit kunnen en mogen wij nooit accepteren. Schandelijk, walgelijk en totaal onacceptabel!", schrijft supportersvereniging Vak '74 op Facebook.
Volgens de regionale krant Tubantia werd de spelersbus van Heracles zaterdagavond door tientallen fans opgewacht bij het stadion. Zij zouden gesproken hebben met directeur Rob Toussaint, voorzitter Hans Bredewoud en trainer Frank Wormuth. Volgens de krant zat Vloet zelf niet in de bus.
Vak '74 is de fanatieke aanhang van de Almeloërs.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente-aanvalster Sophie Proost maakt de overstap naar Bayern München. Bij de Duitse kampioen heeft de 19-jarige jeugdinternational getekend voor drie seizoenen.
7 minuten geledenATLANTA (ANP/DPA) - De Egyptische voetbalbond heeft na de nederlaag (2-3) tegen Argentinië een protest ingediend bij wereldvoetbalbond FIFA. De voorzitter van de Egyptische voetbalbond, Hany Abo Rida, bevestigde dat hij een klacht over scheidsrechter François Letexier en zijn assistenten heeft ingediend en wil dat de Franse arbiter wordt uitgesloten voor de rest van het WK.
55 minuten geledenLONDEN (ANP/RTR) - Fulham heeft Álvaro Arbeloa aangesteld als nieuwe hoofdcoach. De voormalig coach van Real Madrid is in Londen de opvolger van de Portugees Marco Silva, maakte de club bekend.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Daley Blind keert terug bij Ajax. De 36-jarige verdediger heeft zijn handtekening gezet onder een contract voor een seizoen. Hij was transfervrij na zijn vertrek bij Girona.
1 uur geledenVANCOUVER (ANP) - Zwitserland heeft zich na strafschoppen ten koste van Colombia geplaatst voor de kwartfinales van het WK voetbal. Na 120 minuten stond het 0-0 in het Vancouver Stadium. De strafschoppenserie werd met 4-3 gewonnen door de Zwitsers. Zwitserland bereikte twee keer eerder de kwartfinales, maar dat was voor het laatst op het WK in eigen land in 1954.
10 uur geledenBRUSSEL (ANP/BELGA) - Ondanks de kwalificatie van België voor de kwartfinales van het WK voetbal, laat de Belgische voetbalbond (KBVB) de zaak rondom de Amerikaanse spits Folarin Balogun niet rusten. Dat meldde de KBVB dinsdag.
14 uur geledenSEATTLE (ANP/BELGA) - België kan tijdens het WK voetbal geen beroep meer doen op Amadou Onana. De middenvelder heeft tijdens de gewonnen wedstrijd tegen de Verenigde Staten in de achtste finales (4-1) een zware knieblessure opgelopen.
15 uur geleden