Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Supporters FC Emmen zamelen geld in voor versterking selectie

Supporters FC Emmen zamelen geld in voor versterking selectie

EMMEN (ANP) - De supporters van FC Emmen hebben een alternatieve manier bedacht om hun club te steunen. Ze mogen weliswaar niet het stadion in om de ploeg van trainer Dick Lukkien aan te moedigen, maar de fans zamelen wel geld in om versterking van de selectie mogelijk te maken. De actie van de 'twaalfde man' ging op 12 januari om 12.12 uur van start en duurt twaalf dagen.

In het eerste uur werd bijna 3000 euro opgehaald. "De supporters zijn van mening dat de promotie van FC Emmen in 2018 de hele provincie Drenthe een ‘positieve boost’ heeft gegeven", staat op de website 'Ga staan als je voor Emmen bent' die de fans hebben opgezet. "Het zou daarom een doodsteek voor zowel de club als de gehele provincie zijn wanneer het Drentse Eredivisieavontuur in 2021 tot een vroegtijdig einde komt. Door te doneren, hebben we er als supporters alles aan gedaan."

De ploeg uit Drenthe wacht nog altijd op de eerste competitiezege van het seizoen. Met 5 punten uit vijftien wedstrijden staat Emmen onderaan. De ploeg van Lukkien neemt het dinsdagavond in Almelo op tegen Heracles. Maandag presenteerde Emmen met middenvelder Jari Vlak, die overkwam van FC Volendam, de eerste versterking van 2021.

Meer uit Voetbal

Oud-Oranjespeelster Van Lunteren verlengt voetbalcarrière weer

ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.

4 uur geleden
Erdogan helpt bij transfer middenvelder Kanté naar Fenerbahçe

ISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.

4 uur geleden
FC Den Bosch-fans ook na rechtszaak niet welkom in Helmond

HELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.

5 uur geleden
Verdediger Timber met Arsenal naar finale League Cup

LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).

17 uur geleden
FC Barcelona naar halve finale Spaanse beker

ALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.

17 uur geleden
AC Milan wint vrij eenvoudig bij Bologna

BOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.

17 uur geleden
Spits Parrott schiet AZ tegen FC Twente naar halve finale

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).

17 uur geleden