Supporters ADO Den Haag op trainingsveld in gesprek met Kuijt
RIJSWIJK (ANP) - Een groepje supporters van ADO Den Haag heeft zondag naast het trainingsveld in Rijswijk een gesprek gehad met trainer Dirk Kuijt. Zo'n dertig aanhangers van de club uit de Keuken Kampioen Divisie waren daarbij aanwezig.
Algemeen directeur Edwin Reijntjes bevestigt een bericht van Omroep West, waarin staat dat de club vooraf door de politie al was getipt dat dit kon gebeuren. Uit voorzorg was de politie ook naar het trainingsveld gekomen, maar ingrijpen bleek niet nodig.
ADO Den Haag beleeft onder de nieuwe trainer Kuijt een teleurstellende start van het seizoen. Na zes wedstrijden heeft de ploeg pas 4 punten. Vorig seizoen liep ADO maar net promotie naar de Eredivisie mis. Dit seizoen is het doel om wel terug te keren op het hoogste niveau.
De ploeg van Kuijt speelt maandag uit tegen Jong FC Utrecht. Vrijdag zwaaide een deel van de Haagse aanhang met witte zakdoekjes tijdens de thuiswedstrijd tegen Jong AZ (2-2), als teken dat ze van Kuijt af willen. De 42-jarige Katwijker riep de supporters na afloop op om zijn ploeg juist op een positieve manier te ondersteunen.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen neemt het zondag tegen FC Twente op met Etienne Vaessen in het doel. De keeper ontving donderdag in het verloren bekerduel met Sparta in Rotterdam (5-2) een rode kaart wegens hands buiten het strafschopgebied. Die kaart is geseponeerd, melden de Groningers zaterdagochtend.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari blijft toveren voor PSV. De spelmaker had met twee fraaie doelpunten een groot aandeel in de eenvoudige zege van de kampioen op Fortuna Sittard (5-2). Hij scoorde zondag drie keer in de topper tegen Feyenoord in De Kuip (2-3).
12 uur geledenPARIJS (ANP) - Jannik Sinner staat in de halve finale van het masterstoernooi van Parijs. De als tweede geplaatste Italiaan versloeg Ben Shelton in de kwartfinale : 6-3 6-3. De Amerikaan was als vijfde geplaatst.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV verwacht in 2027 te beginnen met de uitbreiding van het Philips Stadion met minimaal 10.000 plekken. Tijdens de verbouwing, die naar verwachting drie jaar duurt, denken de Eindhovenaren in het stadion te kunnen blijven voetballen. Dat meldt de landskampioen in een persbericht.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV begint met Guus Til in de spits aan het thuisduel met Fortuna Sittard. Hij krijgt de voorkeur boven Ricardo Pepi, die op de bank zit als de wedstrijd om 20.00 uur in het Philips Stadion begint.
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Feyenoord speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de tweede ronde van de KNVB-beker. Beide clubs werden tijdens de loting aan elkaar gekoppeld.
15 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC kan de komende maanden geen beroep doen op Youssef El Kachati. De 25-jarige spits heeft donderdag een polsblessure opgelopen in het gewonnen bekerduel met Rijnsburgse Boys (2-3).
18 uur geleden