Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Supermarktketen Deen sluit winkels eerder vanwege alcoholverbod

Supermarktketen Deen sluit winkels eerder vanwege alcoholverbod

HOORN (ANP) - Supermarktketen Deen sluit zijn winkels vanaf donderdag om 20.00 uur. Op die manier wil het bedrijf problemen voorkomen rond het door het kabinet aangekondigde verkoopverbod voor alcohol na dat tijdstip. "Wij denken niet dat we dat in de winkels kunnen handhaven", bevestigt een woordvoerster de stap na eerdere berichtgeving door het Noordhollands Dagblad. "We doen dit voor de veiligheid van ons personeel."

Deen heeft tachtig supermarkten, waarvan het merendeel in Noord-Holland en Flevoland gevestigd is. Ook heeft het bedrijf vestigingen in Overijssel, Gelderland en Utrecht. De meeste winkels gaan normaal gesproken om 21.00 uur dicht. Voor een enkele winkel geldt normaliter een sluitingstijd van 22.00 uur.

Met de stap loopt Deen vooruit op een beslissing van de sector. Branchevereniging CBL overlegt woensdag met de supermarktketens over hoe ze met het verkoopverbod voor alcohol in de avonduren moeten omgaan.

Meer uit Binnenland

Straat afgezet na vondst verdacht pakketje in Nijmegen

NIJMEGEN (ANP) - In de In de Betouwstraat in het Gelderse Nijmegen is in de nacht van zondag op maandag een verdacht pakketje aangetroffen. De straat is daarom afgezet en een horecagelegenheid werd ontruimd.

2 uur geleden
Brand bedrijfspand in Noord-Hollandse Obdam onder controle

OBDAM (ANP) - De brand in een bedrijfsverzamelpand in het Noord-Hollandse Obdam is onder controle. Dat heeft de brandweer om 23.00 uur gemeld. Het gebouw is door het vuur en de bluswerkzaamheden verwoest. Voor zover bekend zijn er geen slachtoffers.

5 uur geleden
Paasvuren op veel plekken ontstoken

HOLTEN (ANP) - Op diverse plekken in Nederland zijn zondagavond paasvuren ontstoken. Rond het Overijsselse Holten strijden ieder jaar verschillende buurtschappen om de mooiste paasbult, al ging dat vroeger om de hoogste. Dit jaar was de winnaar Espelo.

8 uur geleden
Partijen teleurgesteld over ontruiming uitvak tijdens IJsselderby

DEVENTER (ANP) - De gemeente Zwolle, de gemeente Deventer, de politie en voetbalclubs Go Ahead Eagles en PEC Zwolle zijn "zeer teleurgesteld" dat de wedstrijd tussen Go Ahead Eagles en PEC Zwolle zondagmiddag na een ontruimingsactie van de ME van start moest gaan zonder gevuld uitvak. Dat laten ze in een gezamenlijke verklaring weten.

12 uur geleden
Huldiging PSV dinsdag op Stadhuisplein in Eindhoven

EINDHOVEN (ANP) - De gemeente Eindhoven feliciteert PSV met de landstitel en kondigt aan dat de huldiging dinsdag plaatsvindt op het Stadhuisplein.

12 uur geleden
Douane vindt ruim 1400 kilo cocaïne in Rotterdamse haven

ROTTERDAM (ANP) - De douane heeft zaterdag ruim 1400 kilo cocaïne gevonden in de haven van Rotterdam. De drugs waren verspreid over drie containers, waarbij "afwijkingen" werden gezien, meldt het Openbaar Ministerie.

13 uur geleden
Politie doet onderzoek naar gedeelde video na explosie Nijkerk

NIJKERK (ANP) - De politie neemt een video over de explosie bij het Israëlcentrum in Nijkerk mee in het onderzoek. Dat zegt een woordvoerster van de politie. Die video is door de pro-Iraanse groep Harakat Ashab al-Yamin al-Islamiya (HAYI) online gezet. Vrijdagavond ontplofte er een voorwerp bij het hek van het gebouw waar de stichting Christenen voor Israël is gehuisvest. De schade bleef beperkt en er raakte niemand gewond.

15 uur geleden