Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Superieure Sinner ook te sterk voor Medvedev in ATP Finals

Superieure Sinner ook te sterk voor Medvedev in ATP Finals

TURIJN (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft ook zijn derde groepswedstrijd op de ATP Finals in Turijn overtuigend gewonnen. De Italiaanse nummer 1 van de wereld versloeg de Rus Daniil Medvedev in twee sets: 6-3 6-4. Hij was voor de wedstrijd al zeker van een plek in de halve finales van het eindejaarstoernooi met de beste acht tennissers van het seizoen.

Door de nederlaag van Medvedev verzekerde ook de Amerikaan Taylor Fritz zich van een plek bij de laatste vier. Fritz had eerde op de dag gewonnen van Alex de Minaur uit Australië met 5-7 6-4 6-3.

Sinner, dit jaar winnaar van de Australian Open en de US Open, was in de eerste set superieur. Hij won zijn eigen servicebeurten zonder probleem en haalde met een break de set binnen. In het tweede bedrijf bood Medvedev meer weerstand. De Rus kwam terug na een vroege break van Sinner, maar de Italiaan won bij een gelijke stand van 4-4 opnieuw de opslagbeurt van Medvedev. Op eigen service maakte Sinner het af.

De Italiaan maakt jacht op zijn eerste titel in het eindejaarstoernooi. Hij haalde vorig jaar de finale, waarin hij verloor van de Serviër Novak Djokovic. De titelhouder is er deze week niet bij in Turijn door een blessure.

Meer uit Sport

Stoere praat McLaren stimuleerde Verstappen 'nog harder' te gaan

LAS VEGAS (ANP) - Lando Norris vocht in de Grote Prijs van Las Vegas een kansloos duel uit met Max Verstappen. De Nederlander was niet alleen veel sneller in zijn Red Bull, stoere praatjes van McLaren over de boordradio maakten nog meer strijdlust los bij de viervoudig wereldkampioen.

7 minuten geleden
Verstappen denkt niet aan titel: beter het per race te bekijken

LAS VEGAS (ANP) - Max Verstappen denkt ook na zijn machtige zege in de Grote Prijs van Las Vegas niet aan zijn vijfde wereldtitel in de Formule 1, ook al liep hij wel zeven punten in op kampioenschapsleider Lando Norris. "De beste benadering is toch het race voor race te bekijken. Het gat is nog steeds groot, maar ik ga ook de laatste twee races proberen er alles uit te halen en te winnen. En dan zien we in Abu Dhabi wel waar ik ben geëindigd", zei de viervoudig wereldkampioen van Red Bull in het interview op de baan.

34 minuten geleden
Verstappen blijft in de race om de titel na 69e zege in Formule 1

LAS VEGAS (ANP) - Max Verstappen heeft de titelstrijd in de Formule 1 nog steeds niet opgegeven. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull won op dominante wijze de Grote Prijs van Las Vegas en liep daardoor weer punten in op de McLaren-rijders Lando Norris en Oscar Piastri.

1 uur geleden
Schaatser Nuis eindigt als derde op 1500 meter in Calgary

CALGARY (ANP) - Kjeld Nuis is bij wereldbekerwedstrijden in Calgary als derde geëindigd op de 1500 meter. De tweevoudig olympisch kampioen reed een tijd van 1.42,42. De winst ging naar Jordan Stolz (1.42,10). De Duitser Finn Sonnekalb werd tweede (1.42,31).

9 uur geleden
Schaatsster Beune klopt Takagi in Calgary

CALGARY (ANP) - Schaatsster Joy Beune heeft zaterdag bij de wereldbekerwedstrijden van Calgary de 1500 meter gewonnen. De regerend wereldkampioene kwam tot een tijd van 1.51,17. Daarmee troefde ze de Japanse wereldrecordhoudster Miho Takagi (1.51,68) af. De derde plaats was voor de Amerikaanse Brittany Bowe: 1.51,84.

9 uur geleden
Koreaan Kim Jun-ho klopt De Boo en Stolz in Calgary op 500 meter

CALGARY (ANP) - Jenning de Boo is bij wereldbekerwedstrijden in Calgary als tweede geëindigd op de 500 meter. De Nederlander, vorige week nog goed voor een nationaal record (33,63), kwam tot een tijd van 34,02. De zege was voor de Zuid-Koreaan Kim Jun-ho in 33,99. De Amerikaan Jordan Stolz, die vrijdag De Boo nog aftroefde op de 1000 meter, eindigde als derde, eveneens in 34,02. Het verschil met De Boo was minder dan een honderdste.

9 uur geleden
Schaatsster Kok wint opnieuw 500 meter

CALGARY (ANP) - Femke Kok heeft bij wereldbekerwedstrijden in Calgary de 500 meter gewonnen. Dat deed de wereldkampioene in een tijd van 36,65, minder snel dan vorige week toen ze in Salt Lake City een wereldrecord schaatste: 36,09.

10 uur geleden