Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Superieure Sinner ook te sterk voor Medvedev in ATP Finals

Superieure Sinner ook te sterk voor Medvedev in ATP Finals

TURIJN (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft ook zijn derde groepswedstrijd op de ATP Finals in Turijn overtuigend gewonnen. De Italiaanse nummer 1 van de wereld versloeg de Rus Daniil Medvedev in twee sets: 6-3 6-4. Hij was voor de wedstrijd al zeker van een plek in de halve finales van het eindejaarstoernooi met de beste acht tennissers van het seizoen.

Door de nederlaag van Medvedev verzekerde ook de Amerikaan Taylor Fritz zich van een plek bij de laatste vier. Fritz had eerde op de dag gewonnen van Alex de Minaur uit Australië met 5-7 6-4 6-3.

Sinner, dit jaar winnaar van de Australian Open en de US Open, was in de eerste set superieur. Hij won zijn eigen servicebeurten zonder probleem en haalde met een break de set binnen. In het tweede bedrijf bood Medvedev meer weerstand. De Rus kwam terug na een vroege break van Sinner, maar de Italiaan won bij een gelijke stand van 4-4 opnieuw de opslagbeurt van Medvedev. Op eigen service maakte Sinner het af.

De Italiaan maakt jacht op zijn eerste titel in het eindejaarstoernooi. Hij haalde vorig jaar de finale, waarin hij verloor van de Serviër Novak Djokovic. De titelhouder is er deze week niet bij in Turijn door een blessure.

Meer uit Sport

Trump geeft hoge onderscheiding aan olympische ijshockeyer

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump geeft de Presidential Medal of Freedom aan Connor Hellebuyck, de keeper van het ijshockeyteam dat zondag goud won op de Olympische Spelen. Hij speelde met belangrijke reddingen een grote rol in de finale.

3 uur geleden
Tophonkballer Jonathan Schoop niet langer vast

WILLEMSTAD (ANP) - De rechter-commissaris op Curaçao heeft dinsdagmiddag (lokale tijd) de hechtenis van tophonkballer Jonathan Schoop (34) opgeheven. Schoop blijft nog wel verdachte in een grootschalig onderzoek naar illegaal wapenbezit.

6 uur geleden
Koningspaar en Amalia eren olympische medaillewinnaars

DEN HAAG (ANP) - Koning Willem-Alexander, koningin Máxima en prinses Amalia hebben dinsdagmiddag de olympische medaillewinnaars geëerd tijdens een ontvangst op Paleis Noordeinde. Tijdens de huldiging werd een traditionele groepsfoto gemaakt aan de voorzijde van het Haagse paleis.

14 uur geleden
Nieuwe olympische kampioenen Ridders in de Orde van Oranje-Nassau

DEN HAAG (ANP) - De nieuwe olympische kampioenen zijn dinsdag geridderd in de Orde van Oranje-Nassau. Schaatssters Jutta Leerdam, Femke Kok, Antoinette Rijpma-de Jong en Marijke Groenewoud kregen een lintje, net als shorttrackers Jens van 't Wout, Melle van 't Wout, Teun Boer, Friso Emons en Itzhak de Laat.

16 uur geleden
Schaatsster Kok wil 'motivatie' zijn na succesvolle Spelen

DEN HAAG (ANP) - Schaatsster Femke Kok hoopt dat ze "een motivatie is voor kinderen". Dat zei de winnares van olympisch goud en zilver bij de huldiging van de medaillewinnaars in Den Haag.

17 uur geleden
Premier Jetten hoopt op olympische toppers van de toekomst

DEN HAAG (ANP) - Premier Rob Jetten hoopt dat jonge mensen meer gaan sporten en bewegen. "Dan zijn dat misschien de olympische toppers van de toekomst", zei Jetten voor de huldiging van de olympische medaillewinnaars in Den Haag.

18 uur geleden
Nederlandse officials afwezig bij openingsceremonie Paralympics

ARNHEM (ANP) - Nederlandse officials zullen geen bijeenkomsten bijwonen op de Paralympische Spelen waar de Russische of Belarussische vlag zichtbaar is of waar het volkslied van een van beide landen klinkt. Dat heeft NOC*NSF in een verklaring bekendgemaakt. Dat betekent dat er geen Nederlandse sportbestuurders bij de openingsceremonie in Italië op 6 maart aanwezig zullen zijn.

19 uur geleden