Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Super League denkt na over hervorming van het project

Super League denkt na over hervorming van het project

MANCHESTER (ANP) - De European Super League gaat zich richten op het "hervormen van het project", laten de overgebleven clubs in een verklaring weten na de bekendmaking van de zes Engelse clubs dat ze zich hebben teruggetrokken. Eerder in de nacht van dinsdag op woensdag maakten Liverpool, Arsenal, Manchester United, Tottenham Hotspur en Chelsea in navolging van Manchester City bekend uit het project te stappen.

"Gezien de omstandigheden zullen we nadenken over de meest geschikte stappen om het project te hervormen, met altijd in ons achterhoofd het streven om onze fans de best mogelijke ervaring te bieden, terwijl we tegelijkertijd de solidariteitsbijdragen voor het gehele voetbal zullen verbeteren", staat in de verklaring.

De overgebleven clubs zijn Real Madrid, Atlético Madrid, FC Barcelona, AC Milan, Internazionale en Juventus. De bedoeling was om een lucratieve competitie met zo'n vijftien topclubs te organiseren waarin vrijwel geen promotie/degradatie voorkwam. "Ondanks het aangekondigde vertrek van de Engelse clubs, die tot die besluiten gedwongen werden vanwege druk van buitenaf, zijn we ervan overtuigd dat ons plan volledig in lijn is met de Europese wet- en regelgeving", meldden de clubs.

Internazionale zou de volgende club zijn die uit het project wil stappen. "Het Super League-project heeft in zijn huidige staat niet meer de interesse van Inter", meldde een bron aan het Italiaanse persbureau ANSA.

Meer uit Voetbal

Godts scoort weer voor winnende koploper Paris Saint-Germain

LE HAVRE (ANP) - Mika Godts heeft opnieuw gescoord voor Paris Saint-Germain. De oud-speler van Ajax deed dat vrijdag in de uitwedstrijd tegen Le Havre, die de club uit Parijs met 5-1 won.

1 uur geleden
Bekerhouder AZ in tweede ronde KNVB-beker tegen HSV Hoek

AMSTERDAM (ANP) - Bekerhouder AZ speelt in de tweede ronde van de KNVB-beker een uitwedstrijd tegen het Zeeuwse HSV Hoek. Dat is vrijdag door loting bepaald. Hoek staat na elf speelronden op de vijftiende plaats in de tweede divisie.

4 uur geleden
AZ tegen Ajax nog zonder geblesseerde middenvelder Smit

ALKMAAR (ANP) - AZ kan zaterdag in de uitwedstrijd tegen Ajax in de Eredivisie nog niet beschikken over Kees Smit. De 20-jarige middenvelder is nog niet hersteld van de blessure die hij ruim drie weken geleden bij Jong Oranje opliep. Smit maakt vermoedelijk donderdag tegen Juventus in de Europa League zijn rentree in de selectie van de Alkmaarders.

6 uur geleden
FC Utrecht zonder fans naar Telstar vanwege rellen na bekerduel

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht neemt zondag geen supporters mee naar de uitwedstrijd tegen Telstar. De club heeft dat besloten na de ongeregeldheden van donderdagavond met de eigen aanhang na het bekerduel met Kozakken Boys.

7 uur geleden
Ajax ziet Berghuis terugkeren voor thuisduel met AZ

AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis keert terug in de selectie van Ajax. Trainer Míchel Sánchez neemt hem op in zijn keurkorps voor het thuisduel van zaterdag met AZ. Berghuis stond de afgelopen zes weken aan de kant met een blessure.

7 uur geleden
Feyenoord zonder geblesseerde St. Juste tegen Fortuna Sittard

ROTTERDAM (ANP) - Jeremiah St. Juste mist zaterdag de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Fortuna Sittard. De verdediger heeft een blessure aan een scheenbeen. Hij viel afgelopen zondag geblesseerd uit in het uitduel met PSV.

7 uur geleden
Pepi hervat training bij PSV, nog onzeker voor duel met Willem II

EINDHOVEN (ANP) - Ricardo Pepi traint weer mee met de selectie van PSV. Dat vertelde trainer Peter Bosz tijdens een persconferentie in aanloop naar het Eredivisieduel met Willem II. De 23-jarige spits is op de weg terug van een blessure. De training later op vrijdag moet uitwijzen of hij zaterdag tegen de hekkensluiter zijn rentree kan maken.

7 uur geleden