Super-G voor vrouwen op WK voor onbepaalde tijd uitgesteld
CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - De super-G voor vrouwen op het WK alpineskiën in het Italiaanse Cortina d'Ampezzo is voor onbepaalde tijd uitgesteld. Oorspronkelijk zou het onderdeel om 13.00 uur van start gaan, maar dat was vanwege de dichte mist niet mogelijk.
De organisatoren besloten het parcours te veranderen. De eerste vier poortjes werden geschrapt, waardoor de start wat lager kwam te liggen. Maar uiteindelijk bleek het toch niet mogelijk om de super-G dinsdag nog van start te laten gaan
Eerder al moest de organisatie vanwege de hevige sneeuwval de combinatie voor vrouwen met een week uitstellen. De super-G voor mannen werd verplaatst van dinsdag naar donderdag.
Woensdag staat de combinatie voor mannen op het programma. Mogelijk wordt dan ook de super G voor de vrouwen ingehaald, al wordt er dinsdagnacht opnieuw veel sneeuw in de Dolomieten verwacht.
Meer uit Sport
MADRID (ANP) - De Oekraïense Marta Kostjoek heeft het tennistoernooi van Madrid op haar naam geschreven. Op het gravel in de Spaanse hoofdstad versloeg ze in de finale Mirra Andrejeva uit Rusland in twee sets: 6-3 7-5.
36 minuten geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen is alsnog een plaats opgeschoven bij de sprintrace van de Grote Prijs van Miami. De Nederlander eindigde als zesde, maar klom naar de vijfde plaats na een tijdstraf voor Kimi Antonelli.
39 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Xan de Waard stopt na dit seizoen met hockeyen. De 30-jarige tophockeyster heeft via Instagram haar afscheid aangekondigd. "Het is mooi geweest", schrijft De Waard, die in haar loopbaan twee keer tot beste hockeyster van de wereld werd verkozen.
1 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen is als zesde geëindigd in de sprintrace bij de Grote Prijs van Miami. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull was de race over 100 kilometer op de vijfde positie begonnen. Na een matige start wist hij nog een plek terug te winnen. De winst ging naar Lando Norris van McLaren. Het was de vierde sprintzege uit zijn carrière.
1 uur geledenGABORONE (ANP) - Lieke Klaver heeft zich in Gaborone (Botswana) met de Nederlandse estafettevrouwen op de 4x400 meter geplaatst voor de finale van de World Relays. De formatie, zonder Femke Broeders-Bol, plaatste zich op basis van tijd en stelde daarmee ook een ticket veilig voor de WK atletiek van volgend jaar in Beijing. Ook de Nederlandse estafettemannen op de 4x400 meter en de 4x100 meter slaagden hierin.
2 uur geledenCHARMEY (ANP) - Tadej Pogacar heeft zijn derde ritzege geboekt in de Ronde van Romandië. De wereldkampioen van UAE Team Emirates kwam in de vierde etappe na bijna 150 kilometer solo aan in Charmey. De Sloveen bleef de Duitser Florian Lipowitz 14 seconden voor en verstevigde daarmee zijn leidende positie in het algemeen klassement.
4 uur geledenBOLOGNA (ANP/RTR) - Voormalig Formule 1-coureur en paralympisch kampioen Alex Zanardi is op 59-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn familie zaterdag bekendgemaakt.
8 uur geleden