Super-G voor vrouwen op WK voor onbepaalde tijd uitgesteld
CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - De super-G voor vrouwen op het WK alpineskiën in het Italiaanse Cortina d'Ampezzo is voor onbepaalde tijd uitgesteld. Oorspronkelijk zou het onderdeel om 13.00 uur van start gaan, maar dat was vanwege de dichte mist niet mogelijk.
De organisatoren besloten het parcours te veranderen. De eerste vier poortjes werden geschrapt, waardoor de start wat lager kwam te liggen. Maar uiteindelijk bleek het toch niet mogelijk om de super-G dinsdag nog van start te laten gaan
Eerder al moest de organisatie vanwege de hevige sneeuwval de combinatie voor vrouwen met een week uitstellen. De super-G voor mannen werd verplaatst van dinsdag naar donderdag.
Woensdag staat de combinatie voor mannen op het programma. Mogelijk wordt dan ook de super G voor de vrouwen ingehaald, al wordt er dinsdagnacht opnieuw veel sneeuw in de Dolomieten verwacht.
Meer uit Sport
NIJMEGEN (ANP) - Het duel tussen NEC en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in het Gofferstadion in Nijmegen (2-2).
1 uur geledenANTWERPEN (ANP) - Mathieu van der Poel heeft zijn eerste duel met Wout van Aert dit veldritseizoen overtuigend gewonnen. De 30-jarige Nederlander reed in de wereldbekerwedstrijd in Antwerpen al vroeg weg bij de rest en finishte met een riante voorsprong. Van Aert had in zijn eerste cross van het seizoen tijd nodig om op gang te komen, kreeg vervolgens een lekke band en eindigde als zevende.
8 uur geledenANTWERPEN (ANP) - Lucinda Brand heeft in Antwerpen een wereldbekerwedstrijd in het veldrijden gewonnen. De 36-jarige Dordtse van Baloise Glowi Lions bleef haar landgenote Ceylin del Carmen Alvarado twee seconden voor. De derde plaats was ook voor een Nederlandse, Aniek van Alphen. Zij kwam zestien seconden na Brand over de finish.
9 uur geledenBREDA (ANP) - Vechtsporter Reinier de Ridder neemt het op 7 maart in de Ultimate Fighting Championship (UFC) op tegen de Braziliaan Caio Borralho. Dat meldt de 35-jarige Bredanaar op Instagram. Het gevecht is in Las Vegas.
13 uur geledenMIAMI (ANP) - De Brit Anthony Joshua heeft de Amerikaan Jake Paul knock-out geslagen in de zesde ronde van hun bokswedstrijd in het Kaseya Center in Miami. Het gevecht, dat wereldwijd werd uitgezonden door Netflix, stond gepland over acht ronden.
15 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De Zwitserse tennisser Stan Wawrinka heeft het einde van zijn carrière aangekondigd. De drievoudig grandslamwinnaar blijft nog één jaar actief, meldt hij op social media. "Elk boek heeft een einde nodig. Het is tijd om het laatste hoofdstuk van mijn carrière als professioneel tennisser te schrijven. 2026 wordt mijn laatste jaar op de tour."
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Drie coureurs rijden volgend seizoen met een nieuw startnummer in de Formule 1. Dat blijkt uit de inschrijflijst die de internationale autosportfederatie heeft vrijgegeven.
1 dag geleden