Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sunweb voert alle vakanties tussen 7 juli en 14 augustus uit

Sunweb voert alle vakanties tussen 7 juli en 14 augustus uit

DEN HAAG (ANP) - Reisorganisatie Sunweb zal alle vakanties die voor 7 juli tot en met 14 augustus op de planning staan volgens planning uitvoeren. Volgens het concern zal een klein deel van de vakantiegangers, circa 1 procent van het totaal, wel iets gaan merken van de aanpassingen die moeten worden gedaan. Maar dan gaat het om het vervroegen of verlaten van de vakantie met een dag.

Verder is het mogelijk dat reizigers die via Sunweb reizen, of met andere merken van het concern zoals Eliza was here, GOGO en Primavera, vanaf een andere luchthaven vliegen. "We hebben ons uiterste best gedaan om zo snel mogelijk duidelijkheid te geven aan onze klanten en ik ben dan ook blij te kunnen zeggen dat we alle vakanties die geboekt zijn voor de periode 7 juli tot en met 14 augustus kunnen uitvoeren", aldus topman Mattijs ten Brink van Sunweb.

Volgens hem zijn de vakanties die nu worden aangeboden op de verschillende websites bovendien actueel, ook met vertrek via Schiphol. "Die kunnen dan ook veilig door onze klanten worden geboekt. Mocht de situatie op een later moment weer veranderen zorgen wij net als nu voor een goed en volwaardig alternatief", belooft Ten Brink.

Net als andere reisorganisaties en luchtvaartmaatschappijen moest Sunweb puzzelen om de gevraagde reductie van het aantal reizigers op Schiphol voor elkaar te krijgen. Sunweb maakt bij vliegvakanties gebruik van de diensten van Transavia. Halverwege de maand juli wordt er meer bekendgemaakt over het aantal Transavia-vluchten dat er tussen half en eind augustus mag worden uitgevoerd vanaf Schiphol. Sunweb benadrukt dat het ook reizen aanbiedt vanaf andere luchthavens in Nederland, België en Duitsland.

Meer uit Financieel

Werknemers DHL Express opnieuw in staking

DEN HAAG (ANP) - Werknemers van DHL Express gaan dinsdag opnieuw staken, melden vakbonden FNV en CNV. Dit keer wordt er gestaakt bij vestigingen in Noord-Nederland. Het is de vierde staking in korte tijd als gevolg van een cao-conflict. De staking duurt de hele dag.

38 minuten geleden
Woningcorporaties bouwden in 2025 meeste huizen in jaren

DEN HAAG (ANP) - Woningcorporaties hebben het afgelopen jaar het hoogste aantal nieuwe huizen gebouwd sinds in ieder geval 2012, het jaar dat het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) begon met de meting. Het waren er 21.500, dat zijn er 2000 meer dan in 2024.

1 uur geleden
EU en Australië akkoord over vrijhandel en defensiesamenwerking

CANBERRA (ANP/AFP/RTR) - De Europese Unie en Australië hebben een akkoord bereikt over meer vrijhandel en defensiesamenwerking, melden de voorzitter van de Europese Commissie Ursula von der Leyen en de Australische premier Anthony Albanese in de nacht van maandag op dinsdag.

4 uur geleden
Nederland blijft innovatiekoploper bij Europese octrooiaanvragen

DEN HAAG (ANP) - Nederland was ook vorig jaar een van de innovatiekoplopers als het gaat om octrooiaanvragen in Europa. Dat meldt het Europees Octrooibureau (EOB). Nederlandse bedrijven en uitvinders hebben 7006 Europese octrooien aangevraagd. Dat komt neer op 388 aanvragen per miljoen inwoners. Daarmee staat Nederland per inwoner wereldwijd in de top vijf.

6 uur geleden
Nederland blijft innovatiekoploper bij Europese octrooiaanvragen

DEN HAAG (ANP) - Nederland was ook vorig jaar een van de innovatiekoplopers als het gaat om octrooiaanvragen in Europa. Dat meldt het Europees Octrooibureau (EOB). Nederlandse bedrijven en uitvinders hebben 7006 Europese octrooien aangevraagd. Dat komt neer op 388 aanvragen per miljoen inwoners. Daarmee staat Nederland per inwoner wereldwijd in de top vijf.

7 uur geleden
Hoop op einde oorlog in Midden-Oosten stuwt Wall Street

NEW YORK (ANP) - De beursgraadmeters op Wall Street lieten maandag herstel zien, al moesten ze bij het slot een deel van de eerdere winsten weer inleveren. Beleggers reageerden positief op de opmerkingen van de Amerikaanse president Donald Trump over een pauze van de aanvallen door de Verenigde Staten op Iraanse energiefaciliteiten de komende vijf dagen om ruimte te bieden voor onderhandelingen. Dat gaf handelaren hoop op een naderend einde van het conflict in het Midden-Oosten. Dat heeft de olieprijzen opgedreven en de vrees voor een wereldwijde recessie aangewakkerd.

10 uur geleden
Werkgevers vragen leaserijders vaker goedkopere pomp op te zoeken

AMSTERDAM (ANP) - Vanwege de sterk gestegen brandstofprijzen vragen werkgevers steeds vaker aan leaserijders om bij goedkope tankstations te tanken in plaats van langs de snelweg. "Dat deden ze al, maar nu gebeurt dit nog vaker. Momenteel is het extra relevant", zegt een woordvoerster van Ayvens, de grootste leasemaatschappij van Nederland.

11 uur geleden