Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sunweb aast op dagsucces met jonge talenten in Vuelta

Sunweb aast op dagsucces met jonge talenten in Vuelta

IRÚN (ANP) - Team Sunweb gooit de jonkies uit de ploeg voor de leeuwen in de Ronde van Spanje. Liefst vijf renners maken hun debuut in een grote wielerronde, onder wie de Nederlandse jongeling Thymen Arensman. Ook voor de Brit Mark Donovan, de Duitsers Max Kanter en Martin Salmon en de Belg Ilan Van Wilder wordt de Vuelta de eerste kennismaking met een grote ronde.

"Met een jonge maar zeer getalenteerde groep gaan we niet alleen op jacht naar dagsucces, maar kijken we evengoed naar de ontwikkeling van onze renners", zegt ploegcoach Marc Reef. "Een grote ronde is de perfecte omgeving om ons te concentreren op het proces van samenwerking tussen jonge jongens en de expertises binnen het team toe te passen. We willen daarbij geen druk opleggen."

De 20-jarige Arensman maakte in augustus zijn profdebuut in de Ronde van de Ain. Hij wist in 2018 te verrassen met de tweede plaats in het eindklassement van de Ronde van de Toekomst. De Gelderse renner kan goed bergop fietsen.

De Australiërs Robert Power en Michael Storer en de Duitser Jasha Sütterlin completeren de ploeg voor de Vuelta, die 20 oktober begint in Irún met een bergrit.

Meer uit Sport

Norris snelste in kletsnatte kwalificatie GP van São Paulo

SÃO PAULO (ANP) - Lando Norris heeft poleposition veroverd bij de Grote Prijs van São Paulo. Op een kletsnat circuit op het Autódromo José Carlos Pace was de Britse wereldkampioen van vorig seizoen in de McLaren net iets sneller dan de Mercedessen van de Brit George Russell en de nieuwe wereldkampioen Kimi Antonelli uit Italië.

1 uur geleden
Nummer 1 Rybakina laat WTA Finals schieten, Kostjoek vervanger

INDIAN WELLS (ANP) - Tennisster Elena Rybakina, de nummer 1 van de wereld, heeft zich teruggetrokken van het deelnemersveld van de WTA Finals. Dat heeft de WTA zaterdag bekendgemaakt namens de 27-jarige Kazakse. Het slottoernooi van het tennisseizoen begint zondag in het Amerikaanse Indian Wells en duurt tot en met 15 november.

1 uur geleden
Alcaraz tegen Shelton in finale masterstoernooi Parijs

PARIJS (ANP) - De finale van het masterstoernooi van Parijs gaat tussen de Spanjaard Carlos Alcaraz en de Amerikaan Ben Shelton. Voor beide tennissers is het de eerste keer dat ze in de finale staan van dit ATP-toernooi.

4 uur geleden
Brand pakt alsnog Europese titel veldrijden na straf Schreiber

ZEDDAM (ANP) - Lucinda Brand heeft alsnog de Europese titel veldrijden gewonnen na de deklassering van Marie Schreiber. De Luxemburgse, die de sprint won, was volgens de jury van haar lijn afgeweken in de sprint. Daarop is ze teruggezet naar de tweede plaats. Ceylin del Carmen Alvarado werd derde.

5 uur geleden
Monfils nieuwe hoofdcoach van Franse Davis Cup-ploeg

PARIJS (ANP) - Gaël Monfils is aangesteld als hoofdtrainer van de Franse Davis Cup-ploeg. Dat heeft de Franse tennisfederatie (FFT) bekendgemaakt.

11 uur geleden
Tennisser Alcaraz verslaat Fritz in Parijs, Jodar naar ATP Finals

PARIJS (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft de halve finales van het masterstoernooi van Parijs bereikt. In de kwartfinale versloeg de Spaanse nummer 3 van de wereld de Amerikaan Taylor Fritz in drie sets: 6-7 (10) 7-5 6-3. In de halve finale treft Alcaraz de winnaar van het duel tussen Casper Ruud uit Noorwegen en de Portugees Nuno Borges.

1 dag geleden
Amerikaanse tennisser Tiafoe naar ATP Finals

PARIJS (ANP) - De Amerikaan Frances Tiafoe heeft zich als zevende en voorlaatste speler geplaatst voor de ATP Finals, waar de beste tennissers eind deze maand om een officieuze wereldtitel strijden. Hij is zeker van deelname na de nederlaag van zijn landgenoot Tommy Paul tegen Ben Shelton (6-4 4-6 6-3) in de kwartfinales van het masterstoernooi in Parijs.

1 dag geleden