Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sunweb aast op dagsucces met jonge talenten in Vuelta

Sunweb aast op dagsucces met jonge talenten in Vuelta

IRÚN (ANP) - Team Sunweb gooit de jonkies uit de ploeg voor de leeuwen in de Ronde van Spanje. Liefst vijf renners maken hun debuut in een grote wielerronde, onder wie de Nederlandse jongeling Thymen Arensman. Ook voor de Brit Mark Donovan, de Duitsers Max Kanter en Martin Salmon en de Belg Ilan Van Wilder wordt de Vuelta de eerste kennismaking met een grote ronde.

"Met een jonge maar zeer getalenteerde groep gaan we niet alleen op jacht naar dagsucces, maar kijken we evengoed naar de ontwikkeling van onze renners", zegt ploegcoach Marc Reef. "Een grote ronde is de perfecte omgeving om ons te concentreren op het proces van samenwerking tussen jonge jongens en de expertises binnen het team toe te passen. We willen daarbij geen druk opleggen."

De 20-jarige Arensman maakte in augustus zijn profdebuut in de Ronde van de Ain. Hij wist in 2018 te verrassen met de tweede plaats in het eindklassement van de Ronde van de Toekomst. De Gelderse renner kan goed bergop fietsen.

De Australiërs Robert Power en Michael Storer en de Duitser Jasha Sütterlin completeren de ploeg voor de Vuelta, die 20 oktober begint in Irún met een bergrit.

Meer uit Sport

EK atletiek van 2028 in Poolse Chorzow

CHORZOW (ANP) - Het EK atletiek wordt in 2028 georganiseerd in de Poolse regio Silezië. Dat maakte de Europese atletiekbond bekend. Het toernooi vindt plaats in het Slaski Stadion in de stad Chorzow.

2 uur geleden
Griekspoor boekt eerste gravelzege van het seizoen in Madrid

MADRID (ANP) - Tallon Griekspoor heeft zijn eerste gravelzege van het seizoen geboekt. De beste tennisser van Nederland won in de tweede ronde van het masterstoernooi van Madrid met 6-3 6-4 van Damir Dzumhur uit Bosnië en Herzegovina. Hij had een bye in de eerste ronde.

3 uur geleden
Olympisch kampioene Van Rouwendaal aan de slag bij zwembond

NIEUWEGEIN (ANP) - Oud-zwemster Sharon van Rouwendaal gaat aan de slag bij zwembond KNZB. De tweevoudig olympisch kampioene zal in samenwerking met bondscoach Marcel Wouda "een belangrijke bijdrage leveren aan de verdere ontwikkeling van de lange afstanden binnen het Nederlandse topzwemmen", meldde de KNZB.

6 uur geleden
Meer dan 4 miljoen tickets verkocht voor Spelen van 2028 in LA

LOS ANGELES (ANP) - Voor de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles zijn tijdens de eerste verkoopronde meer dan 4 miljoen tickets verkocht. Dat maakten de organisatoren donderdag bekend.

20 uur geleden
Klaver loopt 400 meter op FBK Games in Hengelo

HENGELO (ANP) - Lieke Klaver komt op de FBK Games op 21 juni in actie op de 400 meter. De organisatie van de atletiekmeeting in Hengelo meldt de deelname van de 27-jarige atlete op "haar eigen" afstand in de 45e editie van de FBK Games.

1 dag geleden
Iran 'volledig voorbereid' om deel te nemen aan WK

TEHERAN (ANP/RTR) - Ondanks de oorlog is het Iraanse nationale voetbalteam "volledig voorbereid" om deze zomer deel te nemen aan het WK. Dat zei regeringswoordvoerder Fatemeh Mohajerani, meldt Al Jazeera.

1 dag geleden
Vollering blijft Pieterse voor en wint Waalse Pijl

HOEI (ANP) - Demi Vollering heeft voor de tweede keer in haar loopbaan de Waalse Pijl op haar naam geschreven. De 29-jarige wielrenster van FDJ United - Suez was na 148 kilometer de beste op de Muur van Hoei en bleef Puck Pieterse, de winnares van vorig jaar, nipt voor. Paula Blasi, de Spaanse winnares van de Amstel Gold Race van afgelopen zondag, werd derde.

1 dag geleden