Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Suns verpesten rentree Curry in NBA en winnen bij Warriors

Suns verpesten rentree Curry in NBA en winnen bij Warriors

SAN FRANCISCO (ANP) - De basketballers van Phoenix Suns hebben in de NBA de rentree van Stephen Curry bij Golden State Warriors verpest. De Suns, die aantraden zonder de geblesseerden Chris Paul, Devin Booker en Deandre Ayton, wonnen in het Chase Center van de Warriors met 125-113.

De 34-jarige Curry stond elf duels langs de kant met een schouderblessure. Hij was sinds half december niet meer in actie gekomen.

Curry kwam tegen de Suns tot ruim 31 minuten speeltijd en was daarin goed voor 24 punten. Zijn ploeggenoten Jordan Poole (27) en Klay Thompson (29) namen meer punten voor hun rekening. De bijdrage van het drietal was echter niet voldoende voor de overwinning. Mikal Bridges had aan de zijde van de Suns met 26 punten een belangrijk aandeel in de zege.

De Warriors lieten het vooral liggen in het tweede kwart, waarin ze tot slechts 19 punten kwamen. Ze keken daardoor halverwege het duel tegen een 59-45-achterstand aan.

Voor de Warriors was het al de derde nederlaag op een rij. Ze verloren thuis pas voor de vijfde keer in 22 wedstrijden in San Francisco. De Suns beëindigden een reeks van liefst zes nederlagen.

Meer uit Sport

Waterpolsters gaan op voor duel om vijfde plek na zege op Italië

SINGAPORE (ANP) - De Nederlandse waterpolosters hebben op het WK in Singapore in de strijd om de plaatsen vijf tot en met acht gewonnen van Italië: 16-13. De periodestanden waren 6-2 2-4 5-3 3-4.

4 uur geleden
Judobond benoemt Van der Ham als hoofdbondscoach

ARNHEM (ANP) - De Judo Bond Nederland (JBN) heeft Mark van der Ham aangesteld als hoofdbondscoach van het Nationale Training Centrum (NTC). Hij is vanaf 1 augustus verantwoordelijk voor de selectie die op Papendal traint en het talenten- en regioprogramma.

6 uur geleden
Vingegaard gelooft nog altijd dat hij de Tour kan winnen

MONTPELLIER (ANP) - Jonas Vingegaard gelooft er nog altijd in dat hij de Tour de France kan winnen. De Deense kopman van Visma - Lease a Bike kondigde op een persconferentie aan dat hij geletruidrager Tadej Pogacar zal blijven aanvallen in de derde week. "Het wordt heel lastig en het gat is groot, maar ik geloof nog steeds dat het kan."

7 uur geleden
Van Baarle vertrekt na het seizoen bij Visma - Lease a Bike

ROTTERDAM (ANP) - Wielrenner Dylan van Baarle neemt na het seizoen afscheid van Visma - Lease a Bike. Dat zei de 33-jarige Nederlander in de wielerpodcast van het AD.

10 uur geleden
Tennisser De Jong maakt sprong op wereldranglijst na finaleplaats

LONDEN (ANP) - Tennisser Jesper de Jong heeft na zijn finaleplaats in het Zweedse Bastad een grote sprong gemaakt op de wereldranglijst. De 25-jarige Nederlander klom van de 106e naar de 83e plaats.

12 uur geleden
Pogacar geniet van solo en zege ploeggenoot Wellens

CARCASSONNE (ANP) - Tadej Pogacar kon zondag in het peloton goed volgen hoe zijn ploeggenoot Tim Wellens naar zijn eerste ritzege ooit reed in de Tour de France. De Belg reed de laatste 40 kilometer van de vijftiende etappe solo naar de finish. "We werden op de hoogte gehouden via de communicatie. Mooi om mee te maken hoe Tim hier de rit wint", vertelde de Sloveense geletruidrager in finishplaats Carcassonne.

1 dag geleden
Wellens kan zijn geluk niet op na voltooien trilogie

CARCASSONNE (ANP) - Tim Wellens was zo blij dat hij in de Tour de France na ritzeges in de Giro en Vuelta zijn 'trilogie' voltooide dat hij op de streep vergat hoe hij die vreugde had willen uiten. "Ik had de tijd om iets te bedenken en wilde net voorbij de streep mijn fiets de lucht in steken. Maar ik was zo gelukkig dat ik er niet meer aan dacht", vertelde de Belg van UAE Team Emirates in het flashinterview in Carcassonne. Zijn ritzege in de Tour bracht hem in het rijtje renners dat etappes won in Tour, Giro en Vuelta.

1 dag geleden