Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sugawara schiet AZ tijdens uitduel met Emmen naar nipte zege

Sugawara schiet AZ tijdens uitduel met Emmen naar nipte zege

EMMEN (ANP) - Met enige moeite heeft AZ de uitwedstrijd tegen FC Emmen gewonnen. Een treffer van Yukinari Sugawara volstond uiteindelijk voor een nipte zege (0-1).

AZ herstelde zich van twee nederlagen op een rij tegen FC Utrecht (0-1) en Ajax (0-3). Voor Emmen komt degradatie naar de Keuken Kampioen Divisie met de week dichterbij. De ploeg van trainer Dick Lukkien wacht nog steeds op de eerste competitiezege en staat met slechts 6 punten troosteloos onderaan.

AZ blijft in de race om de plaatsen die aan het einde van de competitie recht geven op deelname aan Europees voetbal. Voor de ploeg van trainer Pascal Jansen zou de tweede eindklassering ook als een prijs voelen. Die positie levert een plaats in de voorronde van de Champions League op.

AZ was sterker dan Emmen en kreeg de beste kansen. Albert Gudmundsson schoot op de paal en Calvin Stengs trapte de bal rakelings naast. Sugawara schoot eerst nog op de lat, voordat hij in de 71e minuut wel succes had.

Bij Emmen debuteerden doelman Michael Verrips en Paul Gladon in de basisformatie. Ook zij konden de hekkensluiter niet aan succes helpen. Emmen wacht al meer dan 390 minuten in de Eredivisie op een doelpunt.

Meer uit Voetbal

Tottenham nog niet uit degradatiezorgen na gelijkspel tegen Leeds

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.

3 minuten geleden
Ook perschef Jansma weg bij Curaçao na vertrek Rutten

WILLEMSTAD (ANP) - Kees Jansma heeft zijn functie als persvoorlichter bij Curaçao neergelegd. Dat meldt De Telegraaf maandagavond. Zijn besluit volgt op de bekendmaking eerder op maandag dat bondscoach Fred Rutten zich heeft teruggetrokken. De afgelopen week bleek dat de spelersgroep en de hoofdsponsor wilden dat Dick Advocaat zou terugkeren in de functie die hij in februari vanwege familieomstandigheden verliet.

1 uur geleden
Rutten trekt zich terug als bondscoach Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.

4 uur geleden
Messi in Argentijnse voorselectie WK, deelname nog niet bevestigd

BUENOS AIRES (ANP) - De kans bestaat dat Lionel Messi deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn zesde WK voetbal gaat spelen. De 38-jarige Argentijn, die zelf nog geen uitsluitsel heeft gegeven over zijn WK-deelname, maakt deel uit van de voorselectie van bondscoach Lionel Scaloni die maandag bekend werd.

4 uur geleden
Bosnië deelt als eerste WK-selectie, met PSV'er Bajraktarevic

SARAJEVO (ANP) - Bosnië en Herzegovina heeft als eerste de WK-selectie bekendgemaakt. En dat terwijl het land zich als een van de laatsten kwalificeerde, door Italië na strafschoppen te verslaan in de play-offs.

6 uur geleden
Heerenveen-coach Veldman hoopt nog op thuisvoordeel in play-offs

HEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin Veldman van sc Heerenveen hoopt zich zondag in de laatste competitiewedstrijd tegen Ajax alsnog te verzekeren van het thuisvoordeel in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal. Dat zei de coach maandag, na het restant van het zondag gestaakte duel met NAC Breda.

7 uur geleden
NAC wint gestaakt duel met Heerenveen in leeg Abe Lenstra Stadion

HEERENVEEN (ANP) - NAC Breda heeft het competitieduel met sc Heerenveen met 2-0 gewonnen. De wedstrijd werd zondag in Breda bij een 2-0-tussenstand definitief gestaakt in de 82e minuut, nadat aanhangers van de thuisclub voor de tweede keer vuurwerk op het veld hadden gegooid. Het restant van het duel werd maandag zonder publiek uitgespeeld in het Abe Lenstra Stadion van Heerenveen.

8 uur geleden