Succescoach Pot vertrekt na seizoen bij voetbalsters FC Twente
ENSCHEDE (ANP) - Joran Pot vertrekt na het seizoen als trainer van de voetbalsters van FC Twente. De beslissing werd in onderling overleg genomen, meldde de regerend landskampioen uit Enschede.
"Ik ben dankbaar dat ik drie jaar geleden de kans heb gekregen bij deze prachtige club", zei Pot op de website van Twente. "Ik werk hier met plezier en heb hier alle doelen die ik van tevoren had bereikt, waaronder het landskampioenschap en het behalen van de groepsfase van de Champions League. Ik ben jong en wil me verder ontwikkelen. Ik denk dat het goed is om dat in een nieuwe omgeving te doen."
Pot is sinds de zomer van 2022 werkzaam bij Twente. Hij won met de club drie keer de Supercup, twee keer de Eredivisie Cup, een keer de KNVB-beker en afgelopen seizoen de landstitel.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriƫn Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
6 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
23 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
1 dag geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
1 dag geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
1 dag geleden