Suárez weer opgeroepen voor Uruguay, wacht duel met Messi
MONTEVIDEO (ANP/AF) - Voetballer Luis Suárez is voor het eerst sinds het WK opgeroepen door bondscoach Marcelo Bielsa van Uruguay. De spits van het Braziliaanse Gremio treft dan waarschijnlijk zijn goede vriend Lionel Messi in de WK-kwalificatiewedstrijd van Uruguay donderdag tegen wereldkampioen Argentinië.
Suárez was nog niet eerder opgeroepen door Bielsa die in mei bondscoach van Uruguay werd. De 36-jarige aanvaller is recentelijk in goede vorm met 16 doelpunten in 29 wedstrijden voor Gremio. Landgenoot Edinson Cavani werd niet opgeroepen. De spits werd niet geselecteerd nadat hij een blessure had opgelopen bij zijn club Boca Juniors.
Uruguay heeft na vier wedstrijden 7 punten in de kwalificatiegroep voor het WK van 2026, dat wordt gehouden in Mexico, Canada en de VS. Wereldkampioen Argentinië is na vier wedstrijden nog zonder puntverlies
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - De Argentijnse voetbalvedette Lionel Messi is de nieuwe eigenaar van de UE Cornellà, een club uit Catalonië die uitkomt op het vijfde Spaanse niveau. De club uit een buitenstad van Barcelona verspreidde het nieuws op zijn website.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld houdt donderdag in de thuiswedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League nagenoeg alle belangrijke spelers buiten zijn elftal. Verdediger Wouter Goes, middenvelders Sven Mijnans en Kees Smit en spits Troy Parrott zitten op de reservebank of blijven, in het geval van Goes, zelfs helemaal buiten de selectie.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een 1-0-nederlaag geleden in een oefenwedstrijd tegen FC Twente. Op sportcomplex De Toekomst bleven de doelpunten lang uit. Na ruim 80 minuten maakte Bjorn Titulaer namens de bezoekers het enige doelpunt van de wedstrijd.
3 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC is van ver gekomen. Dat zei middenvelder Dirk Proper (24) donderdag in het Goffertstadion tegen het ANP in aanloop naar de bekerfinale van zondag tegen AZ. "Ik moet zeggen dat het wel echt heel hard is gegaan", zei Proper, die zes seizoenen geleden zijn debuut maakte voor NEC in de eerste divisie.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot moet het de rest van het seizoen stellen zonder Hugo Ekitike. De 23-jarige spits heeft dinsdag zijn achillespees gescheurd tijdens het Champions League-duel met Paris Saint-Germain, zo bevestigt zijn club donderdag. De Franse international mist hierdoor het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding van NAC Breda tegen de KNVB over de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles vindt plaats op 28 april. Om 09.00 uur is de zitting in de rechtbank Midden-Nederland in Utrecht, meldt de rechtbank.
8 uur geledenMÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.
10 uur geleden