Suárez weer opgeroepen voor Uruguay, wacht duel met Messi
MONTEVIDEO (ANP/AF) - Voetballer Luis Suárez is voor het eerst sinds het WK opgeroepen door bondscoach Marcelo Bielsa van Uruguay. De spits van het Braziliaanse Gremio treft dan waarschijnlijk zijn goede vriend Lionel Messi in de WK-kwalificatiewedstrijd van Uruguay donderdag tegen wereldkampioen Argentinië.
Suárez was nog niet eerder opgeroepen door Bielsa die in mei bondscoach van Uruguay werd. De 36-jarige aanvaller is recentelijk in goede vorm met 16 doelpunten in 29 wedstrijden voor Gremio. Landgenoot Edinson Cavani werd niet opgeroepen. De spits werd niet geselecteerd nadat hij een blessure had opgelopen bij zijn club Boca Juniors.
Uruguay heeft na vier wedstrijden 7 punten in de kwalificatiegroep voor het WK van 2026, dat wordt gehouden in Mexico, Canada en de VS. Wereldkampioen Argentinië is na vier wedstrijden nog zonder puntverlies
Meer uit Voetbal
NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.
11 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.
12 uur geledenNAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.
14 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.
21 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.
23 uur geleden