Suárez terug in selectie Atlético na coronabesmetting
MADRID (ANP) - Luis Suárez keert vrijdag terug op het trainingsveld bij Atlético Madrid. De Uruguayaanse spits liep tijdens de interlandperiode in zijn vaderland een coronabesmetting op en moest daardoor in quarantaine.
Suárez onderging donderdag een PCR-test volgens het protocol van La Liga. Die gaf een negatief resultaat zodat de deze zomer van FC Barcelona overgekomen aanvaller zich weer kan melden bij de selectie van coach Diego Simeone.
In Madrid werd onthutst gereageerd op de besmetting die een gevolg is geweest van onvoorzichtig gedrag. In totaal zestien personen uit de selectie en begeleidingsstaf van Uruguay raakten besmet. Suárez kwam op 7 november voor het laatst uit voor Atlético, dat tweede staat in La Liga. Koploper Real Sociedad heeft 1 punt meer maar ook twee duels meer gespeeld.
Atlético Madrid voetbal zaterdag tegen Real Valladolid.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - Almugera Kabar speelt komend seizoen voor NEC. De club uit Nijmegen huurt de linksbenige verdediger van Borussia Dortmund.
47 minuten geledenWELLINGTON (ANP) - De voetbalbond van Nieuw-Zeeland staat niet meer achter Gianni Infantino en wil een onafhankelijk onderzoek naar het omstreden plan van de voorzitter van de FIFA om een deel van de aandelen van komende WK's te verkopen aan investeerders.
2 uur geledenDUBLIN (ANP) - Trainer Míchel Sánchez van Ajax was na het gelijkspel tegen Shelbourne (2-2) niet tevreden over zijn ploeg. "We kwamen hier om te winnen en dat is niet gelukt", zei hij.
12 uur geledenDUBLIN (ANP) - Ajax heeft zich met het schaamrood op de kaken geplaatst voor de play-offs voor een plek in het hoofdtoernooi van de Conference League. De club uit Amsterdam kwam in de uitwedstrijd tegen het povere Shelbourne uit Ierland niet verder dan een gelijkspel (2-2), na een zege van vorige week in de Johan Cruijff ArenA (3-1).
12 uur geledenSALZBURG (ANP) - Paris Saint-Germain heeft ten koste van Aston Villa voor het tweede jaar op rij de Europese Supercup gewonnen. Désiré Doué maakte na een uur het winnende doelpunt in Salzburg: 2-1. Bij Europa League-winnaar Aston Villa speelden de Nederlandse doelman Marco Bizot en verdediger Ian Maatsen de hele wedstrijd mee, Lamare Bogarde viel in.
1 dag geledenZEIST (ANP) - De Spanjaard Xavi is de eerste buitenlandse bondscoach van Oranje sinds de Oostenrijker Ernst Happel in 1978. Tot de jaren 70 had het Nederlands elftal juist geregeld een trainer uit een ander land.
1 dag geledenZEIST (ANP) - Xavi beschouwt zichzelf als "een beetje een zoon van het Nederlandse voetbal". Dat zegt de nieuwe bondscoach van het Nederlands elftal in een persbericht van de KNVB. "Ik vind het een enorme eer om bondscoach van het Nederlands elftal te worden. Als iemand die zijn opleiding heeft genoten aan de academie van FC Barcelona, met sterke invloeden van onder anderen Johan Cruijff en Rinus Michels, voel ik een bijzondere verbondenheid met het Nederlandse voetbal."
1 dag geleden