Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Suárez terug in selectie Atlético na coronabesmetting

Suárez terug in selectie Atlético na coronabesmetting

MADRID (ANP) - Luis Suárez keert vrijdag terug op het trainingsveld bij Atlético Madrid. De Uruguayaanse spits liep tijdens de interlandperiode in zijn vaderland een coronabesmetting op en moest daardoor in quarantaine.

Suárez onderging donderdag een PCR-test volgens het protocol van La Liga. Die gaf een negatief resultaat zodat de deze zomer van FC Barcelona overgekomen aanvaller zich weer kan melden bij de selectie van coach Diego Simeone.

In Madrid werd onthutst gereageerd op de besmetting die een gevolg is geweest van onvoorzichtig gedrag. In totaal zestien personen uit de selectie en begeleidingsstaf van Uruguay raakten besmet. Suárez kwam op 7 november voor het laatst uit voor Atlético, dat tweede staat in La Liga. Koploper Real Sociedad heeft 1 punt meer maar ook twee duels meer gespeeld.

Atlético Madrid voetbal zaterdag tegen Real Valladolid.

Meer uit Voetbal

Fenerbahçe meldt komst Kuyt als assistent van trainer Kartal

ISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe meldt de komst van Dirk Kuyt als assistent-trainer van de nieuwe hoofdcoach İsmail Kartal. De club uit Istanbul zegt een principeakkoord te hebben met de Nederlandse oud-international, die de trainer is van FC Dordrecht en nog een contract heeft tot medio 2028.

1 uur geleden
Canada weigert Ivoorkust-speler Wahi inreisvisum voor WK-duel

TORONTO (ANP/DPA) - Canada heeft Ivoorkust-international Elye Wahi de toegang tot het land ontzegd. De 23-jarige aanvaller kan daardoor niet met de selectie van Ivoorkust naar Toronto reizen voor de groepswedstrijd op het WK tegen Duitsland van zaterdag.

1 uur geleden
Voetbalsters Oranje in play-offs voor WK 2027 tegen Hongarije

NYON (ANP) - De Nederlandse voetbalsters nemen het in de play-offs voor de kwalificatie voor het WK van 2027 in Brazilië, op tegen Hongarije. Als de voetbalsters dat tweeluik winnen, wacht er nog een tegenstander over twee wedstrijden. Dat is dan tegen de winnaar van de wedstrijden tussen Turkije en Slovenië.

2 uur geleden
Van Bronckhorst was verrast toen Feyenoord hem benaderde

ROTTERDAM (ANP) - Giovanni van Bronckhorst was verrast dat Feyenoord bij hem uitkwam. Dat zei de 51-jarige trainer donderdag tijdens zijn presentatie als hoofdtrainer in De Kuip.

3 uur geleden
Real Madrid legt verdediger Konaté tot 2030 vast

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft verdediger Ibrahima Konaté vastgelegd tot medio 2030. De 27-jarige Franse international vertrok eerder dit voorjaar na vijf seizoenen transfervrij bij Liverpool.

3 uur geleden
Díaz leidt Colombia met doelpunt en assist naar zege op het WK

MEXICO-STAD (ANP) - Colombia heeft de eerste wedstrijd op het WK voetbal tegen Oezbekistan gewonnen. Luis Díaz speelde een hoofdrol in een volgepakt stadion in Mexico-Stad. De aanvaller van Bayern München had met een doelpunt en een assist een groot aandeel in de zege: 3-1.

9 uur geleden
Gedragen shirts van Nederlands elftal op WK zijn populair

KANSAS CITY (ANP) - Er wordt flink geboden op de shirts die de spelers van het Nederlands elftal zondag hebben gedragen in het eerste WK-duel met Japan. De veiling is nog niet gesloten, maar op basis van de huidige biedingen staat de teller op 25.992 euro.

9 uur geleden