Suárez scoort meteen bij rentree in Uruguayaanse competitie
MONTEVIDEO (ANP/AFP) - Voetballer Luis Suárez heeft bij zijn rentree in de Uruguayaanse competitie voor voetbalclub Nacional meteen gescoord. De ploeg uit hoofdstad Montevideo won de wedstrijd mede dankzij het doelpunt van de 35-jarige aanvaller met 3-0 van Rentistas.
In de tweede helft kwam Suárez in de ploeg en maakte in de 58e minuut uit een corner van Brian Ocampo met zijn hoofd de 3-0. Het was de tweede competitiewedstrijd voor Nacional. De eerste had de club met 2-1 verloren van Maldonado.
Suárez had eerder in de week officieel zijn rentree gemaakt bij Nacional. De 35-jarige aanvaller speelde een kwartier mee in het thuisduel tegen het Braziliaanse Atletico Goianiense in de kwartfinale van de Copa Sudamericana, maar kon niet voorkomen dat zijn ploeg met 0-1 verloor.
Suárez debuteerde in 2005 in het eerste elftal van Nacional. Een jaar later vertrok hij naar FC Groningen. Vervolgens was hij succesvol met Ajax, Liverpool, FC Barcelona en Atlético Madrid. Suárez wil zich bij Nacional voorbereiden op het WK in Qatar. Hij is met 65 doelpunten topscorer van de nationale ploeg van Uruguay.
Meer uit Voetbal
SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft na twee maanden zijn rentree als basisspeler van Corinthians gemaakt. De 32-jarige spits van het Nederlands elftal verloor met zijn Braziliaanse werkgever in de Copa Libertadores van Platense: 0-2. Depay, die net hersteld is van een bovenbeenblessure, speelde alleen de eerste helft mee.
40 minuten geledenBREDA (ANP) - Carl Hoefkens is ook komend seizoen trainer van NAC Breda. De 47-jarige Belg degradeerde onlangs met de Brabanders uit de Eredivisie.
1 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.
11 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.
13 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."
16 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.
16 uur geleden